Přejít na výpis diskuzí

Ježíš Kristus

OSOBNOST 2.3.2009 
192 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: ???????

    uplne suhlasim !!
  • zuhajda7

    ???????

    hele tak uz se nehadejte kazdy mame jiny nazor nekdo v Boha veri a nekdo treba ne.Ale ti kdko neveri tak nevim proc sem vubec chodi????kdyz se jim to nelibi.Vy treba taky mate idoly a my vam je nechodime urazet a nenadavame jim nebo snad jo???
  • ayeret

    Re: byl,je a bude

    hmmm už jsem ti napsala můj názor pod jiný příspěvek ....
  • ayeret

    Re: Re: Re: byl,je a bude

    mě kecy křesťanské ovce s vymytým mozkem nějak neberou......a táhni do háje s tím svým ježíšem....
  • Re: Re: Re: Re: Re: byl,je a bude

    jo a ptáci mají taky srst že že jsi nenapsal/a zvlášť *1*
  • a čo ja wiim :D:D

    kašlite na to aj tak šeci umreme na prasaču chripku !!!! *3* *3* *3* *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: byl,je a bude

    Seš kokot! Mám s Tebe akorát prdel, blboune!! Běž si za tím svím atletem!!! *13* *13* *13* *13* *13*
  • zuhajda7

    Re: Re: Re: Re: byl,je a bude

    ne ja sem verici ale narozdil od tebe nejsem luza jo a zvirata nejsou zvirata protoze zvirata maj srst al ety si asi rybu v zivote nevidel protoze jinak by si vedel ze ryba nema srst ze?
  • Re: Re: Re: byl,je a bude

    Ryba je podle mě taky zvíře, tak nevim, proč to tak debilně rozepisuješ-"zvířata, lidi, ryby"!!!!

    ty si křesťanská lůza, co?! *15*
  • zuhajda7

    Re: Re: byl,je a bude

    jo a jaky mas dukazy o tom tvym velkym tresku??si myslis ze pred nim nic nebylo nebo co??jako z niceho nic neco teda vybuhlo a zrodily se zvirata,lidi,ryby atd.??jestli jo tak ses teda fakt dost naivni.jo a dukaz??ten snad normalni clovek ani nepotrebuje protoze normalni clovek si treba aspon jednou za zivot vezme do ruky Bibli a tam je to vsechno .Jo a mimochodem kdyb yBuh neseslal Ježíše tak tu neni nikdo z nas a ty osobne a vsichni bycom mu meli byt vdecni.co on pro nas udelal na to ty by sisi nikdy netroufl
  • Top!

    *1* tak totok je jedna z nejznámějších osobností teda
  • Re: Re: Re: Re: Re: ...čo to tu trepeš

    aaaaa mne je to tak secko jedno:D ale v boha asi werim ale teš aj v satana :D:P no a hlawne je še idem na marilyna mansona pre mna a ty coo ??? *3* *3* *3* *3* *3* inaak neboj sa ne som šalena *1* *1* *15*
  • Re: Re: Re: Re: Re: ...čo to tu trepeš

    Tak to áno, budiš ti to odpuštěné *3* Máš praudu, že církva je na kokot. Ale Boh, to je pre mňa to samé *9*
  • Re: Re: Re: Re: ...čo to tu trepeš

    lebo som sa pomilila *3* *3* *3*
  • Re: Re: Re: ...čo to tu trepeš

    A prečo to odosílaš 2x?! *1*
  • Re: Re: ...čo to tu trepeš

    a do howori se v boha newerim ja newerim v cirkew
  • Re: Re: ...čo to tu trepeš

    a do howori še v boha newerim ja newerim v cirkew
  • snake666

    Re: ...čo to tu trepeš

    Čo to tu trepeš?! Však aj ty máš Ježíše medzi svými osobnosťmi, tak nechápem, přečo tu tak meleš!
  • a čo ja wiimm !!

    a ked uš nech si ma kazdy aky ce nazor nemusite si tu nadawat zato bošeee !!


    ha aj tak ja idem na marilina mansona kludne sa tu pozabijajte ked ste blbyy !!
  • a čo ja wiim :D:D

    do boha wam uš tu fakt šeckym jebe ??? sa tu hadajte o vymyslach cirkwe ak aj neaky boh je urcite nema nic spolocne stymi swinami v cirkwi !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit