Přejít na výpis diskuzí

Ježíš Kristus

OSOBNOST 2.3.2009 
192 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Křesťanské katolické vizionářky

    Člověka potěší,když se mezi příspěvky objeví něco bez vulgarismů. Něco, co může druhým pomoci. Těm, kdo nevěří vzkazuji: Víra v Ježíše Krista je dar a kdyby někdo měl největší poklady na světě a neměl tuto víru, je vedle věřícího žebráka ten, kdo je na tom daleko hůř! *4*
  • dence

    ježíš

    žádný bůch neexistuje povídka o tom že když ježíš umřel že jeho tělo zmizelo je nesmysl. jak může bůch existovat když si ho lidé vymysleli protože si neuměli vysvětlit proč tady jsme a co tady děláme.
  • Křesťanské katolické vizionářky

    Zdarma knihy v elektronické podobě od křesťanských katolických vizionářek A. K. Emmerichové, Maria Valtorta, Marie od Ježíše z Agredy, Catalina Rivas, Terezie Neumannové z Konnersreuthu, Marie Simmaové, M. Faustyny Kowalské. Patrně zde si přijdou na své Ti, kteří mají BIBLI za jaksi starou známou věc a která je tak nějak v podvědomí většiny lidí, co se v ní asi píše. Tak tady v těchto knihách člověk najde něco zvláštního, neočekávaného, nadpřirozeného - něco, co k nám může mluvit v dnešní době a ne jen přes starozákonní proroky a evangelisty. Takže - pokud máte zájem, tak mi napište na radek.chloupek@seznam.cz a já je Vám pošlu na e-mail.

    P. S. Pokud máte knihy v elektronické podobě od katolických vizionářek (mystiček), které já ještě nemám - tak mě prosím kontaktujte.
  • gtxde

    aspon to nekopirujte z inych stranok *13* *13* *16* *16*
  • Re: Re: lidé, PROBERTE SE!!!

    mate pravdu,vůbec nevi o čem mluví blazen
  • Re: ježíši kryste

    hele vimitej mozek maš ti,ti vůbec nevíš o čem mluvíš.
  • terezija

    Re: Re: Re: Re: Re: Ježíš Kristus

    hej jako sorry ale myslim že nemá cenu sa tu hádat s nekym, kdo o tom nic neví.... vánoce sú 25.12., a 24.12. je onom štědrý večer vogo.... když negdo enví toš ať rači nic nepraví vogo.... *3*
  • apostol

    Re: Spása

    Pokud si to nepřivlastníš osobně, nemá to vůbec žádný efekt. Nepřišel spasit "lidstvo" - obecně, ale každého jednotlivce a každý sám osobně pro sebe to MUSÍ přijmout!! Znáš Ho osobně?? jestli ne, tak to naprav!! *14*
  • apostol

    Re: Žil...

    ALe na rozdíl ode všech, kteří třeba padli ve válce (taky, aby jiní mohli žít), jeho smrt by bez následného vzkříšení byla naprosto bezcenná. JEN by umřel, kdyby zůstal mrtev! CELÝ Jeho život (pozemský i současný) dává smysl lidskému životu a je tím nejdůležitějším pro každého, i když se to mnozí snaží samospravedlivě popírat v domnění, že Ho nepotřebují! *14*
  • apostol

    Re: Ježíš Kristus

    Máš velké mezery ve vzdělání, utopili by se ti v nich všichni dinosauři a další vyhynulá zvířata. Ježíš se nenarodil o Vánocích, to se jen pohanský bezbožný svátek navlíkl do "křesťanského" kabátu. Ani to nebylo v roce 0000, jen se od jeho narození počítá nový letopočet. Ale místo veškerého polemizování je mnohem lepší setkat se s Ním osobně. Jisté je, že kdyby se Ježíš tisíckrát narodil v Betlémě, ale ne ve tvém srdci, jsi naprosto ztracená. Osobní vztah s Bohem je původní účel lidské existence a to jediné, co dává životu skutečný smysl (veškeré jiné náhražky vedou jen k prázdnotě, depresím, .. i sebevraždě). Nepromarni svůj život, aniž bys Ho poznala!! Čeká tě!! *14*
  • apostol

    Re: Re: můj názor

    Do pekla bohužel míří, dokud se nessetká s Ježíšem a nepozná osvobozující pravdu, tak ho tam nemusíš posílat. Spíš naopak! Potřebuje ¨zažít to, co Pavel, když pronásledoval křesťany a popíral vzkříšení Ježíše. *14*
  • apostol

    Re: Re: Re: můj názor

    Neurážej, o pravdivosti všech výroků ohledně Ježíše se můžeš přesvědčit, pokud máš odvahu Ho oslovit a chtít přímo od Něj důkazy!! Jinak ani nemá smysl roztrubovat tu své urážlivé tlachy samospravedlivébho ignoranta, který má tu drzost povyšovat se nad Boha!! Seznam se s Ním osobně, pak něco povídej - dřív ne!!
  • apostol

    Re: můj názor

    Je reálnější než ty. Přestaň vulgárně urážet, co neznáš. Jestli máš odvahu, MŮŽEŠ se přžesvědčit o pravdivosti toho, co tu tak arogantně napadáš. oslov Ho a nech si přímo od Něj všechno vysvětlit. Vzhledem k tvému vyjadřování to ale považuju za nadlidský výkon pro tebe!! Dokážeš to?? *14*
  • apostol

    Re: ježíši kryste

    Neopovažuj se urážet, co neznáš. Když ti něco připadá jako debilita, pakárna, .. MÁŠ jedinečnou příležitostz ověřit si fakta přímo u Toho, koho zpochybňuješ!! Ježíš JE živý a jestli máš odvahu, můžeš se o tom osobně přesvědčit. Oslov Ho a nech si to od Něj vysvětlit. neodkládej to!! *14*
  • apostol

    Re: lidé, PROBERTE SE!!!

    kde bvereš jistotu svých stupidních tvrzení, když nemáš žádný dokaz a jsou to jen tvé scestné názory?? Když chceš znát pravdu, seber odvahu zeptat se přímo Toho, koho tu tak arogantně popíráš!! osočovat dokážeš hezky, to je totiž lehké! ALE seznámit se s Ním - na to jsi srab!! nebo to snad přece jen dokážeš??? Tak co?!!! *14*
  • apostol

    Re: nechápu, co tady řešíte ;o)

    Dokaž mi s¨vá nehorázná tvrzení, že prý Ježíš neexistuje a Bůh taky ne. Pak ty jsi jen přelud, bezcenná hříčka přírody. Jestli máš odvahu přesvědčit se o reálnosti Boha i Ježíše, stačí Ho oslovit a chtít důkaz Jeho existence i charakteru přímo od něj!! Dokážeš to, nebo jsi jen drzý, namyšlený samospravedlivý rebel a zbabělec?? *14*
  • apostol

    Re: Re: Re: Re: Re: můj názor

    Velice výstižně tu svými vulgárními výrazy charakterizuješ sebe!! O nikom to neplatí víc než o tobě. Ježíše znám a ty nepředstavitelně hazarduješ, když se Mu takhle nadutě rouháš a máš tu drzost osočovat ty, kdo Ho na rozdíl od tebe poznali. Ježíš existovat a stále žije. Jestli máš odvahu (což podle tvých arogantních výroků pochybuji), oslov Ho a seznam se s Ním!! Může se ti stát něšco podobného, co kdysi Pavlovi,když pronásledoval křesťany (následovníky Ježíše) v domnění, že tím slouží Bohu (a je tedy prý "v právu"). Setkat se s Ježíšem osobně je pro tebe životně důležité, ani vzduch nepotřebuješ tak moc, jako právě Ho - a hned!! *14*
  • terezija

    Re: a čo ja wiim :D:D

    hej teba nechapu...ras tu pišeš neco, pak napišeš upllne neco ineho....hej spamatuj sa pls....
  • terezija

    Re: je

    ..přesně tak, nechtěl si z nás udělat loutky, chtěl abychom se rozhodli....
  • terezija

    Re: Re: Re: Re: Re: můj názor

    ...a ještě neco... proč zrovna Bible je překládána do tolika jazyků??..


    vní se píše: "Blahoslavení kdo neviděli,a přesto uvěřili..." *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší