Přejít na výpis diskuzí

Ježíš Kristus

OSOBNOST 2.3.2009 
192 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terezija

    Re: Re: Re: můj názor

    tak mi vysvětli jak vznikl svět.... ano je pravda-velkým třeskem. ale jak vnikl velký třesk když perpetuum mobile NEEXISTUJE? *7*
    více než 50% vědců uvěřilo! a to doslova protože je tu mnoho otázek: proč se letopočet začal počítat od narození Ježíše Krista??jakto že z mnoha vír je stále zachovávaná katolická??jak vnikl svět?? jaktože se o Ježíšovi píše v dějepisných učebnicích a knihách dodnes??jak mi vysvětlíš zázraky které se dějí dodnes?jaktože je téměř v každé obci nebo městě kostel??jakto že jsme tu ještě my,kteří věříme??
  • terezija

    Re: můj názor

    bolest?? smrt?? zkázu?? tak to je blbost....jak to jako myslíš?? myslíš že to Ježíš chtěl?? do prčic proč to furt nechápete??? Ježíš miluje každého z nás neuvěřitelnů lásků boužel to mnozí z nás nedokážou pochopit....
  • terezija

    Re: ježíši kryste

    ...upřímě je mě ťa lůto....
  • terezija

    Re: lidé, PROBERTE SE!!!

    toš s Tebů nesůhlasim jako fakt....Bůh nás miluje tak, že nám dal svobodu- nechtěl si z nás udělat loutky,to by se nám přece nelíbilo, proto nechal satana ať působí...snad to pochopíš POZDĚJI.... *3*

    PS.:nezapomeň že Bůh miluje i TEBE :)
  • terezija

    Re: Re: lidé, PROBERTE SE!!!

    přesně tak....
  • terezija

    Re: sorry

    ...BYL....
  • terezija

    Re: JEŽÍŠ ŽIJE!!!!!!!!!!!

    ...krásný a pravdivý příspěvek....
  • je

    Kdyby bůh nedovolil to nebo tamto, neměl by život lidí, žádný smysl, pak by nebyl vývoj, zdokonalování. Vše, by už bylo hotové. Stálo by to na mrtvém bodu. Lidé si vše co se děje vytváří sami. Už od svého vzniku se lidé zdokonalují ale,hodně věcí je stále neznámých. Cituji- Proto Bůh poslal svého syna,aby HO poznali a byli zachráněni.
  • Re: Ježíš

    je to pravda jemu chvála a čest
  • Re: můj názor

    Tohle jsi přehnal. Ty si myslíš jak nejsi chytrej aale víš prd. Jednou toho budeš litovat, uvidíš *5*
  • Re: Re: ještě něco

    ty troubo a jakej máš ty důkaz?
  • Re: lidé, PROBERTE SE!!!

    Čaute :)

    Nakoukl jsem co řešíte. Že Bůh existuje věřím na 100% procent...žiju s Ježíšem v srdci... a vím že je...modlím se a mluvím s Ním...a On mi odpovidá :) Někdy myšlenky, někdy Duchem Svytým, Bibli, přez společenství. Ale to je težké vysvětlovat někomu kdo nemá Ježíše v srdci...nevěří v Něho, to je jak by se vadili dva lidé..jeden ktyrý nebyl nikdy ožralý s druhým který byl...no a ten co nebyl přesvědčoval toho druhého že po 20 pivech bude pořád stejný..no ten co už byl ožralý se jen směje a říká si..ty blázne..vyvrácíš mi něco co každý týden zažívám...a ten druhy se to furt snaží vyvratit...kdyby si dal 20 piuv..tak pochopí o čem mluví.
    Tak je To i s vírou..mluvíte o něčem o čem nevíte...ten kdo věří a žije s Ježíšem..o Něm nepochybuje..bo ho cítí..ví o něm. Lásku taky nevidíte...a víte že eksistuje,...atd

    A jak vysvětlíte vznik světa? Jako náhodu za náhodou.
    Jak vysvětlite miliony zázraku, klinickou smrt...kde lidí popisují posmrtný život...a je to potvrzené (na nemocnice doktoři upevnili nápisy...a ti lidé kteří zažili klinickou smrt..a nikdy nebyli předtím na te střeše...po návratu do těla dokážou říct co za nápis tam je), jak vysvětlíte démony,....

    věřit v to že vše je náhodou chce dvakrát tolik víry jak věřit v to že Bůh vše stvořil. Ježíš vás miluje partyjo :) *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: můj názor

    Di si nadávat jinam a někomu jinýmu furt, to je hrůza! Kdo to má pořád číst ! *16*
  • Re: můj názor

    Jednou budeš litovat, nenadávej ! *10*
  • vittan

    Re: Re: Re: můj názor

    Ty jsi ztracený případ, ale každý má svůj názor a já mu ho neberu. S těmi vědci, tomu by jsem tak nevěřil, vždycky s něčím přijdou, pak to zas vyvracejí ..
  • Re: Spása

    hezké a ispirující, opravdu
  • zuhajda7

    Re: Re: Smrt

    jo myslim si to same a uplne s vama souhlasim.A prave proto ze lide tu neveri anebo ani treba nechteji verit patri ČR mezi nejatestictejsi zeme Evropy.Prala bych si aby vericich bylo stale vic a vic a lide by se nad sebou meli taky trochec zamyslet jak se dneskom chovaji *9*
  • láska

    Dnes je mnoho lidí bez citu, vyjadřují to svými projevy například ve vlaku, jsou to sprosté řeči a nadávky.lidé jsou vychováváni bez lásky a víry, to vede k povrchnímu náhledu na ostatní lidi a život.
    Chybí sklidnění a zamyšlení ke kterému vede lidi víra. Bez víry proletíte život jen jako film bez hlubších prožitků. Víra je uvědomění si sama sebe a trpělivé vnímání ostatních.
    Víra je mít jistotu, která tě podrží, když tě nikdo nechápe.




































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































    problémy,

    bolestmi
  • Re: Smrt

    jj svatá pravda a my bycho si z ní měli vzít ponaučení človek nepozná radost dokud o ni nepřijde
  • Smrt

    Kázal pravdu a zaplatil za ni životem , ano byl to člověk z duší z rizího zlata a my bychom jím neměli opovrhovat ani bychom ho neměli zatracovat. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší