Přejít na výpis diskuzí

Ježíš Kristus

OSOBNOST 2.3.2009 
192 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ježíši, velmi velmi tě lituju že jsi neměl štěstí na rodiče, že byli oba psychopati co tě nechali bez mrknutí oka veřejně ponížit tím nejhorším možným způsobem, mučit a nakonec přitlouci ke kříži navíc ještě tak abys dlouze umíral... Hanba jim, patří oba do ohně pekelného!!! *10* *16* *10*
    • Víš, Jeho ale nikdo nenutil, on šel na kříž sám a dobrovolně právě kvůli TOBĚ...
  • Tak teď už vím, jak funguje církev

    http://www.zvraceny.cz/video/62020-jak-funguje-katolicka-cirkev/
    • To viem každý ty blbec
  • Crush the messiah, rip his f*cking heart out
    Desecrate the corpse of the nailed scum
    Fistfuck the mother of the crucified one
    Rape her corpse one thousand times

    We're to spill the blood, to kill the light
    To crush the tribe of jesus christ
    We're to kill your god, to crush your spine
    To crush the tribe of jesus christ
    • hallo pizzu?
  • Ale Ježíš Kristus ekzistuje *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • ano
  • ahoj ježišek je jedinej kdo stvořil svjet a lidi ho bili a poješili na křiš chudaček a tak dale a ktela bich abi se nam ukazal ahoj *2*
    • piš na tuhle stránku až senaučíš psát děkuju ahoj.chyby:svjet,poješili,kříš,chudaček,dale,ježišek,bich,ktela,abi,nam,ukazal to jsi napsala několik chyb!uč se
    • neumíš psát?
  • Violetta
    Myslím si, že kdyby Bůh existoval, tak je moje maminka zdravá...

    ON NEEXISTUJE! *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • ale jo existuje violetto
    • Existuje. Musíte ho ale pozvat do svého života skrze jeho syna Ježíše Krista. Stačí, když s důvěrou vyslovíte modlitbu: "Pane Ježíši, odpusť mi všechny hříchy a starý způsob života. Přijímám tě jako svého Spasitele, vstup do mého života a pomoz mi." Už mnoho lidí bylo vyléčeno z nevyléčitelných nemocí skrze Ježíše Krista.
  • Jezis mi pomohl hodne
    byl jsem na dne
    chtel jsem spachat sebevrazdu
    a musim rict ze jsem to myslel vazne
    sebepozkozoval jsem se
    a uz jsem nemel chut k zivotu
    Ale on me z toho vytahl (Chvala Kristu !!!!)
    kdyz ctu tady ty komentare co tu piseste o Jezisi a o tom ze Buh neexistuje atd tak je mi na nic Lidi proberte se vzdyt zivot neni o tom co si koupime na sebe, nebo mit co nejvic penez atd Jsou to zbytecnosti:) vymlouvat se nemuzete vzdyt kazdy den ve svich myslenkach premyslite odkud jste se tu vzaly a jak to ze existuje svet, jak to ze citime a proc je tu tolik zla atd Neverte dablu ! Neni to zadna vymyslena postava z pohadky on existuje (, stejne tak i Existuje ! vsemohouci Buh a jeho milovany syn Jezis Kristus.. jestli mas tet nejaky starosti nebo se necim trapis pomodli se tuto treba modlitbu treba i tet :) :Pane Jezisi dekuji ti ze jsi za mne zemrel chci poznat tvou lasku odpust mi a prijmi me k sobe , jsem hrisny dej se mi poznat drahy Jezisi AMEN ( modli se uprimne od srdce A on te vyslisi on ti pomuze dej na Jezise vsechny starosti a nebudes se nicim trapit) ON TE MILUJE ON TE NEODSUZUJE VUBEC ! OSTATNI TE ODSUZUJI ALE ON NE !! ON JE VERNY A NIKDY TE NEOPUSTI !!!!! SVER MU SVUJ ZIVOT A ON TI DA SMYSL ZIVOTA (NENI TO OSTUDA VERIT V BOHA :) POKOJ S VAMI VSEMI I S TEMI KTERI ODSUZUJI JEZISE MAM VAS VSECHNY RAD BUH S VAMI SLAVA KRISTOVI NA VEKY.VEKU AMEN :)
    • My myslíme a víme že existuje ať si to někdo nemyslí ale je to pravda někdo to nedokáže uznat a někdo to ví vaše rozhodnutí nám je to jedno dělejte si co chcete ale nevyplatí se vám to veřte nám neděláte moc dobře když věříte na nedobré věci měly byste i na ty dobré......věřte si čemu chcete opravdu!Ale pokud budete oproti našemu rozhodnutí tak se vám to nevyplatí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Možná by bylo lepší dát do názvu osobnosti Ježíš Nazaretský, protože Ježíš se rozhodně nejmenoval Kristus.
  • pozor na to co jsem napsal loni v srpnu, můj příspěvek obsahuje některé lži, které mi zjevil ďábel a já jsem je nerozpoznal. Věřte pouze tomu co říká Bůh působením Ducha svatého ústy evangelistů a proroků. Nevěřte satanovi. Modlete se růženec. Modlete se za všechny duše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit