Přejít na výpis diskuzí

Jiří Adamec

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narozeniny

    Milý pane Jiří
    Přání k Vaším narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • Zachovejte Alenu

    Dobrý den,
    Pojišťovna je jediný seriál, který sleduji a je to hlavně kvůli Aleně Antalové,je mi blízká a těším se na ni.Myslím, že její smrtí se připravíte o divačky ze skupiny "sympatická maminka",bude chybět ta vyváženost proti trochu snobáckému přístupu k životu některých hlavních představitelů - zejména pak role K.Brožové.
    Nevím, proč jste vzdali výběr z více možností, jak vyřešit situaci.Tenhle seriál nemá důvod snížit se ke kopírování Ordinace z Růžové zahrady, kde zemřela také představitelka hlavní ženské role.
    Navíc těch tragédií ve stejné rodině by bylo už moc a v Pojišťovně vůbec poslední dobou nehod přibývá, jako by scénáristovi začala docházet fantazie...
    Držím Vám palce, neklesejte na kvalitě a vymyslete řešení hodné kvality tohoto seriálu. Děkuji
    • Re: Zachovejte Alenu

      A navíc by mohla víc být vidět vynikající Vanda Hybnerová a těšilo by mě, kdyby se výhledově dali dohromady nevlastní sourozenci Ondřej a Karolína.Talentovaná Eva Papoušková zvládne cokoliv bude chtít, tak ji prosím, aby se vyhýbala laciným vyústěním, vždyť právě to nás baví, jak jsou postavy propracované a bylo by škoda seriál utopit ve stereotypu rozchodů a osudových tragédií.
  • dobrý nápad

    a proč teda nenecháte Alenu Antalovou hrát (normálně si prožíví své těhotenství no a jak bude mít poslední dny tak to ve filmu jako potratí a zatím bude těhotná Brožová a dítě se dá na scénu Brožové takže další dítě Antalové bude ve Filmu a bude se o něj starat
  • Dotaz

    Pane Adamec, Již delší dobu sháním písničku ze seriálu Bylo nás šest, který nedávno odvysílala TV Prima. Pokud tato píseň existuje, prosím Vás o informace, kde jí mohu sehnat. Pokud vyšla na nějakém CD, koupil bych si Cédéčko. Ani pořádně nevím, jak se přesně píseň jmenuje - jediné, co vím, že jí zpívá Dalibor Janda a Heidi Janků. Děkuji předem za informace. S pozdravem Milan Hepnar.
  • Vec nazoru

    Je tomu tak deset let dozadu a velmi se mi libili porady "souteze" miss v rezii J.Adamce..Dneska to moc zavani takouto tou nasilnou komercni masinerii a ztraci se tu hloubka lidske skryte duse a krasy.
  • Asi jo, kdyz se jim dneska narodil syn:)
  • 4545

    chci to koupit
  • hele, myslite ze fakt spi s Janou Novakovou?
  • Sledovali jste TýTý: Oprus roku: Pojišťovna štěstí. Pro fanynky: Už mám záběry z dvojky. Prodám za 10.000 slovenských korun, ta česká koruna totiž dneska stojí díky Grozovi a spol ZA HOVNO. Volné- přímé pokračování Pojišťovny štěstí se jmenuje Prcišťovna štěstí: Brožová vrací kundu Etzclerovi - vyléčenýmu alkoholikovi, to zrovna!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit