Přejít na výpis diskuzí

Jiří Bartoška

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • autogram

    Ahoj, neví tady někdo, kam bych se mohla obrátit ohledně autogamu Bartošky...?? Děkuji za odpověď *4*
    • Re: autogram

      mozna vim, zkus se obratit na [Polda.Pavel@seznam.cz], když má jeho auto... *7*
  • přeji mnoho štěstí a zdaru v překonání nemoci,držíme vám palce celá rodina
  • Pane Bartosko,moc Vam preji,aby jste nad touto zakernou a vaznou nemoci vyhral a nejen Vy,ale vsichni,koho to potkalo.Ja sama jsem prisla o manzela pre tremi roky,zemrel na silvestra a bylo mu pouhych 39 let,mel nador na mozku a trvalo to patnact mesicu,nikomu bych to neprala.Proto vim,jak je to tezke nejen pro Vas,ale i pro Vasi rodinu,doufam,ze budete ten stasny,ktery to prezije a moc Vam to preji,budte trpelivy a nevzdavejte to,vzdy je nadeje.
    • Jirkovi držíme palce! Já přišla také o manžela. Nádor na mozku. Boj o život trval 6 let. Doma 3 malé děti a manžel odešel, když mu bylo 44 let. Velmi těžké životní období pro celou rodinu.
  • Přestaň okamzite kouřit jinak tu už dlouho nebudeš. Držím palce.
  • pane bartoško všechno nejlepší k vašim krásným kulatinám hodně štěstí zdraví pracovních i životních uspěchů a lásky
  • Držíme palečky a přejeme hodně štěstí k brzkému uzdravení.
    Nevzdávejte to a nepřestaňte bojovat. Máme Vás rádi.
    Držte se Vy i celá Vaše rodina.
  • Pane Bartoško. Měl by jste kandidovat na prezidenta ČR- velice Vám fandíme, ale myslete i na chudé, nejen na boháče. Hodně štěstí...P.L.
  • Dobrý den

    Jsem dlouholetou fanynkou pana Bartošky a jeho nemoc mě moc zasáhla. Ze srdce mu přeji, aby se brzy uzdravil. Pane Bartoško mám Vás moc ráda
    Hanka
  • mě se zdá že umí hrát dost dobře *1*
    • *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit