Přejít na výpis diskuzí

Jiří Bartoška

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je vypravěčem?

    Prosím vás nevite někdo zda Jiří Bartoška je vypravěčem v pohádce třetí princ? Vím že tam hraje prince, ale potřebovala bych vědět zda je i vypravěčem. Moc děkuji
  • autogram

    Ahoj, neví tady někdo, kam bych se mohla obrátit ohledně autogamu Bartošky...?? Děkuji za odpověď *4*
    • Re: autogram

      mozna vim, zkus se obratit na [Polda.Pavel@seznam.cz], když má jeho auto... *7*
  • Bartoška

    skvělej herec. Charizmatickej člověk se sexy hlasem. *3*
  • janiicka

    Nej chlap

    Nevím jak ostatní ale pro mě je prostě ten nejvíc sexy chlap *14* v jeho letech vypadat takto je fakt dobrý *14* má velký charizma a tak všechno prostě k nákousnutí *14*
    • Re: Nej chlap

      Ahoj, nevím kdo p. Bartoška je , ale z rolí většinou kladných , které hrál si o něm většina lidí myslí, že je takový lidský se všemi neduhy a klady, já si myslím, že je to člověk nekonfliktní, chápavý, mající smysl pro diplomacii ale také trošku bojázlivý a nerozhodný. Mám ho však rád , i když ho osobně neznám, je pro mně člověk s božským ořesvědčivým hlasem, který dokáže tak procítěně vyjádřit hlasem , očima svůj názor, že je v tomhle neporazitelný, je to prostě ďábel.
  • SEXY KOCOUREK JIŘÍK

    V Soukromích pastech byl Jirka super. Fakt sexy kocourek *14* *14* *14* *14*

    MOc ho Millujuuuu a chtěla bych aby to věděl! *1* *1* *1* *5* *5* *1*

    Nevíte, jak můžu přidat jeho fotku na tyhle stránečky?

    http://www.prostemulluju.cz

    *5* *5* Díkec za rady *8*
  • Soukromé pasti - http://archiv.nova.cz/

    líbil se mi moc v Soukromých pastech v díle Láska v moll, kde hraje Jana, spisovatele, kterého mozková příhoda upoutá na invalidní vozík - kdo díl neviděl, doporučují shlédnout online na http://archiv.nova.cz/
  • farizej

    Dnes mne nadzvedl komentář pana Bartošky z cestopisu o poušti Gobi, když komentoval sochu - prý masového vraha Lenina. Od něj to sedí, když hrál v komunistických seriálech Sanitka, Rodáci, to mu prachy od komunistů nesmrděly. Ale takoví jsou všichni komedianti, za prachy budou hrát Hitlerovi, Stalinovi, Leninovi i současným kapitalistům. Mohl by se stydět. *5*
    • Re: farizej

      Pan Bartoška přeci nemůže za to co hraje a co mu kdo napíše do scénáře.
      Přesto bych mu rád umožnil jízdu v elektromobilu, aby věděl o čem to doopravdy je. Proudu zdar *13*
  • gorgeous

    no řekla bych, že bartoška je v jeho věku nadále charizmatickej chlap a fakt pěknej. Má super sexy hlas, i když teda kouří jak fabrika, ale to už k němu patří *3*
  • zklamani

    Dobry den pane Bartoska,celou dobu jsem mela nejakou predstavu o tom jaky jste clovek (podle toho jak se chovate,jak jednate atd.) mylila jsem se. Jsem z toho zklamana,ale co zivot jde dal!!! I presto me velke zklamani Vam preji mnoho uspechu ve Vasem zivote. Katka Kristova Kolin
    • Re: zklamani

      Ahoj, nevím kdo p. Bartoška je , ale z rolí většinou kladných , které hrál si o něm většina lidí myslí, že je takový lidský se všemi neduhy a klady, já si myslím, že je to člověk nekonfliktní, chápavý, mající smysl pro diplomacii ale také trošku bojázlivý a nerozhodný. Mám ho však rád , i když ho osobně neznám, je pro mně člověk s božským ořesvědčivým hlasem, který dokáže tak procítěně vyjádřit hlasem , očima svůj názor, že je v tomhle neporazitelný, je to prostě ďábel. *5*
  • Prodám

    Vlastním auto Ford Siera, jehož majitelem byl pan Jiří Bartoška. Chtěl bych ho prodat, nenašel by se někdo, kdo by měl o toto auto zájem?
    • Re: Prodám

      nemáte kontakt na p.bartosku??
    • Re: Prodám

      koupim ho za 1OOkč
      sorry víc nemam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit