Přejít na výpis diskuzí

Jiří Čunek

OSOBNOST 19.10.2010 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jobpilot.cz

    Dobrý den pane Čunek, v novinách jsem si přečetla, že převezmete záštitu nad oceněním Zaměstnavatele regionu roku 2008. V Pardubickém kraji získal 3. místo Foxconn.cz. Až budete tomuto zaměstnavateli předávat tuto plaketu, mějte na paměti, že tato firma již nemá nic společného se zaměstnáváním lidí z regionu, těch je tam opravdu pomálu a ti co tam pracují, jsou bud lidé, kteří se bojí odejít protože nemají práci nebo ti, kteří odejdou v blízké době nebo budou odejiti, jelikož tato firma zaměstnává převážně pracovníky z Vietnamu, Mongolska, Ukraji a Kazachstánu. Jen z Vietnamu tam každý měsíc přibude nejméně 100 zaměstnanců, kteří nemají základní hygienické návyky a normální slušný člověk tam nemůže vydržet. Toto není rasistické myšlení, ale holý fakt. Jelikož firma nastolila 12ti hodinové směny, u kterých se musí stát, z tohoto důvodu nemohou zde pracovat ani lidé nad 50 let, kteří nevydrží takovouto zátěž.Je s podivem, že tato firma získává od státu danové úlevy, ale naši lidé zde mají horší podmínky a je s nimi hůře zacházeno co se týče jednání s nimi, než s pracovníky cizích zemí.
  • žádot - dotaz

    Potřeboval bych radu předsedy "nejpobožnější" strany, jak mám jako obyčejný kantor ze svého platu, během jedinného měsíce uložit do banky 2,5 mil. Kč (jak to dokázal. když byl bezpečnostním technikem - to se naše platy tak podstatně liší).
    P. S. já to nedokázal za celý život a to právě odcházím do penze (zřejmě nezasloužené).
    • Re: žádot - dotaz

      Musíte věřit v Boha (pokud možno toho křesťanského, jiný je špatný ),mít drzé čelo, poplužního dvora netřeba, být populistou velkého ražení,vzdělání také netřeba, ale musíte hlavně řvát a řvát.Ohně na náměstí rozdělávat nemusíte, stačí, když zatopíte těm,kteří chtějí objasnit Boží zázrak. Pamatujte: Div-li, že pět chlebů, dvě rybice nasytily lidstva na tisíce: vždyť pak podnes ještě tyto divy tolik tisíc černých pánů živí.
      Karel Havlíček Borovský by měl hodně materiálu ku zpracování.
      Z pana Čunka mi je hodně nevolno.Je to krásný příklad politického hochštaplera zneužívajícího nejen nízkých pudů určitých skupin, ale všeho,na co lze jen pomyslet.Smutné je, kam kauza pokročila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit