Přejít na výpis diskuzí

Jiří Dienstbier ml.

OSOBNOST 6.11.2012 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krettén zůstane kretténem a krippl kripplem.Lidé se jen tak nezmění a když,je to přetvářka.Nic víc,nic míň!!!Podle mě Jirka Dienstbier je buzna,která musí ty černé existence prccat přímo do prdele,jako já malé děti u nás za kostelem..Je to hnus,velebnosti!!
  • Tahnete i s tema vasima cikanama do Indie.Nemate vubec zadnou predstavu o jejich realnem zivote.Kolik jich vedle vas bydli? Jste hnusny populista a stydim se za vas.Jste opakem sveho otce.Vy a soc.dem nejde dohromady.Poctive pracujici clovek je pro vas nic
  • S cikánama si kopete politický hrob
  • Ty kr.téne Dienstbiré co tady děláš tvůj domov je v americe.Tak vypadni.Když tě vidím vystupovat tak se mi otvírá kudla v kapse.Ty tvoje kecy,nejde poslouchat.Pro tento stát jsi nic neudělal.Žiješ s podstaty svého fotra... *11* *11*
    • Tak tak . Má americké občanství , svoje dolary , které vydělal u nás , za ty svoje žvásty si stejně posílá domů , kam by se měl vrátit a neprudit tady . . .
      Lidská práva a rovné příležitosti studoval jistě v Bronxu . nebo Brooklynu . kde se všichni tak milují a jsou až neuvěřitelně přizpůsobiví . jak všichni dobře víme ....
      Nevím co nám tady všichni naši ochránci zdivočelé přírody vnucují . Z hlediska slušných obyvatel naší země bude parazit parazitem navždy , i když se ho pokusí jeho ochránci vylíčit v růžové barvě .
      Ještě si živě pamatuji , jak jeho táta s radostí /v najivitě/ střihal dráty na hranicích . . . Kdyby věděl jaká verbež nám sem po letech naleze ze všech stran a bez jakékoli kontroly , měl pustit do těch drátů milion voltů !
  • Pan Dienstbier nezachranoval Bohemku pred vytunelovanim, ale podilel se na jejim vytunelovani.Na zaklade jeho pravni analizy byl pravomocne odsouzen Mgr.Petr Svoboda (mel byt i Pribyl ale z duvodu umrti byl zprosten). *16*
    • Dienstbire,když se na tebe dívám v televizi a poslouchám ty tvoje kecy mám vždy po náladě.Takový tlučhuba,který nic neudělal pro republiku a pro ČSSD a žije z podstaty svého fotra.A parazituje na penězích daňových poplatníků.Parazite,ty ještě nevíš co je práce.Tebe by měli prvního vykopnout.Zemanovi nesaháš,ani po kotníky jsi tak blbý jak Mareček Bendů.Jste na stejné úrovni,ruce levé... *12* *12* *11* *11*
  • Dobrý den,

    děkuji, že jste vyjádřil rozpaky a rozhořčení nad nedávnými projevy Miloše Zemana, které i mne osobně hluboce zklamaly (viz souhlas s čínskou okupací Tibetu, sprosté vyjadřování ve veřejnoprávním médiu, polemika nad Pussy Riot).
    Držím Vám palce a moc Vám fandím za pevnost a stálost Vašich názorů (ač nejsem volič ČSSD).
  • Diensbíre jste pořád stejný kok.t jak jste byl.A Džamila je stejně vylízana jako vy.Dnes se na vás dva nedalo dívat,natož poslouchat.Je to pořád stejné,mluvíte jenom o právech menšin.Ale řekněte jim také o jejich povinostech.O tom oba mlčíte.Džamila by se měla vrátit odkud přišla.Nic nedokázala jen tluče hubou naprázdno.... *1* *1* *5* *5*
  • Dienstbier svým nafoukaným jednáním odpuzuje voliče,kteří se hlásí k jiné straně.Spolu s ním další ministr Chovanec,který je přezdíván práskačem a zcela oprávněně.Oba škodí ČSSD,což se plně potvrdí ve volbách.Řada z nás,voličů ČSSD tuto stranu volit nebude a převážně proto,že jsou ve vedení jmenovaní zmetci a hajzlové. *16* *16* *16* *1*
  • Pane Dienstbire,o jaké slušné společnosti ve které jste mluvíte.Senát a sněmovna je přeplněná volama vašeho typu a typu oslíka Bendy.Tak jaká slušná společnost,o ostatních kretenech z Topky a ODS ,ani nemluvím.Nestačilo by mi místo na psaní.... *1* *1* *5* *5*
  • Ministře bez portfeje, pro mě tedy ministr zbytečných věcí. Vaše oddělení by měli zrušit, vymýšlíte krávoviny. Jděte bydlet s cikánama a za rok nám pak řeknete, co dál......w...le..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit