Přejít na výpis diskuzí

Jiří Dienstbier ml.

OSOBNOST 6.11.2012 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sluníčkář, s věčně přitroublým úsměvem. A aby toho nebylo málo, rozdává české území Polsku. To snad ani není možné, co to máme za špinavce ve vládě. Doufám, že jednou bude souzen, jako vlastizrádce.
  • Pan Dienstbier je přesně typem člověka, který má pcit, že se dostal do vysoké politiky a tím pádem má patent na rozum. Absolutně ztratil zpětnou kontrolu a má pocit, že jediná pravda je ta jeho. Jeho otec se musí v hrobě obracet. A jeho výstup poté, co neunesl porážku v prezidentských volbách - to hovoří samo za sebe. Doufá, že tihle lidé, ať už jsou z jakékoliv strany snad jednou z politiky zmizí úplně.
  • Ministře bez portfeje, pro mě tedy ministr zbytečných věcí. Vaše oddělení by měli zrušit, vymýšlíte krávoviny. Jděte bydlet s cikánama a za rok nám pak řeknete, co dál......w...le..
  • Byla bych ráda,kdyby lide typu Dienstbira vypadl z politiky.Nic dobrého pro ČSSD neudělal jen usedl do koryta po svém otci.A myslí si že má patent na rozum.Jsem velice ráda že nezvítězil ve volbě preźidenta.Je vidět že to ještě nevydýchal,že ho porazil Zeman.Pane senátore připadáte mi takový b.b jako je Benda.Jste na stejné urovni jako M.Bendavydržíte se tam vykulovat také 20 let.Jste stejní pit..ci. *11* *11* *11*
  • Dientsbier mj.-Úplně stejný parazit a neumětel jako M.Benda.Je neuvěřitelné jaké darmošlapy a vlastizrádce musíme platit z našich daní.Zastánce té muslimské chamradi co nalézá do Evropy,přitom by měl hájit lidské práva českého obyvatelstva,naši kultůru,naši zem.Jednou tě budeme soudit za vlastizradu i když jsi americký osel s přitroublým úsměvem.Bude to ale jiný soud,né ten český,zkorumpovaný.Budeš tvrdě a nekompromisně potrstán,grázle obklopený feťáky a lumpenkavárnou. *16*
  • Pane odlužení cikánu,to opravdu přeháníte,já si dluh udělám musím ho zaplatit a jim to odpustíte? Jděte bydlet do Chanova,Janova Mostu.Od Vás je to diskriminace nás bílých
    • Souhlasím. Zkuste to i v Přerově, Lipníku. Nic nedělají, stále jsou v hernách a dostávají peněz o jakých se normálnímu pracujícímu v česku ani nesní.
  • U pravdoláskařů (sluníčkářů) mně fascinuje, že v souvislosti s uprchlíky naprosto ignorují dvě zásadní věci. Za 1) bezpečnostní riziko. Kdybych byl šéfem islámských teroristů, mnul bych si ruce a jásal bych radostí nad tím, jak tisíce uprchlíků, pronikají do Evropy. Jak se politici, zodpovědné orgány nezajímají, kdo jsou zač, odkud, jakou mají minulost, atd. A hned bych tam poslal desítky svých svatých bojovníků. V těch davech se snadno ztratí. Sluníčkáři zřejmě mají islámské teroristy za pitomce, bez fantazie, vzdělání a výcviku..........Za 2) problém sociální. Všechno vzniká díky obrovským rozdílům ve světě. Velcí byznysmeni, firmy, zneužívají levnou pracovní sílu, přírodní zdroje, mnohdy podporují diktátorské režimy. A to vše za tiché podpory, či ignorace i evropských politiků. Protože ti na tom staví přímo či nepřímo svoje bohatství, luxus...........Proto považuji za nevýslovnou drzost, když tito politici (zrovna třeba Dienstbier) apelují na lidskost, humanismus u řadových občanů. Neboli oni tenhle svět ničí a my to máme žehlit za ně. Kolik z nich by se vzdalo svého luxusu ve prospěch uprchlíků ? Neublížil bych mouše, kapra bych na Vánoce nezabil ani za milión. Ale když vidím ty vyžraný eurofašisty z Bruselu, zejména Junckera, tak bych mu s chutí jednu vypálil............A ty Dienstbiere, když ti jde o lidská práva, můžeš začít u nás v Čechách. Podívej se, v jakých podmínkách dělá většina zaměstnanců u nás, za jakou almužnu. A jak s nimi zachází zaměstnavatelé, jako s dobytkem, bych mohl vyprávět. By ses nestačil otáčet.
  • Pane Dienstbire,o jaké slušné společnosti ve které jste mluvíte.Senát a sněmovna je přeplněná volama vašeho typu a typu oslíka Bendy.Tak jaká slušná společnost,o ostatních kretenech z Topky a ODS ,ani nemluvím.Nestačilo by mi místo na psaní.... *1* *1* *5* *5*
  • ty seš ta nejzkurvenější píčča,která nám tu může něco žvanit!Měl bys dobrovolně odejít z této země a jít honit čuráky černým negrům negramotným!
  • Zbytečný člověk se zbytečnou funkcí a se zbytečnými slovy!Co s tím,Jiříku?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit