Přejít na výpis diskuzí

Jiří Drahoš

OSOBNOST 1.11.2017 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Drahoši, hrajete si s Vaší paní na elitu, ale Vaši ubohost dala paní Drahošová najevo, když chtěla debatu 1,5 hod. ve stoje a ještě se pochlubila náklonností ČT. Ing.Zemana jsem nevolila, ale věřím, že k takovým podlým
    nápadům by se s p.Zemanovou nesnížili.
    Kde máte záruku, že Vás ve Vašem věku rovněž nepostihne nemoc? Navíc s nohami mají potíže mnohem mladší. Hlavně, že má v pořádku hlavu.
  • Chce to změnu pro celou ČR, které hradní dobyvatel Zeman dělá nejen ostudu, ale napomáhá vlastizrádným manipulacím dezinformační propagandy namířené proti všemu, co by ohrozilo jak jeho místo, tak vliv Ruských zájmových skupin. Nemůžeme naši vlast ponechat v nevyzpytatelných rukou chátrajícího muže, který je ve vrcholové politice tak dlouho, že je prokazatelně zatížen takřka všemi politickými skandály a finančními tunelářskými eskapádami porevolučního období... divokou privatizací počínaje a Putinovou oligarchizací konče. Volba je jasná, nemohu se dívat na to jak hrubne společnost a to nejen na soc. sítích, ale i ve veřejném prostoru, tolik vulagarit a nenávisti jsem nikdy nezažil a Zeman to ještě podporuje a polarizuje společnost. Na pozici reprezentanta naší země bych si přál vidět člověka, který chce být dobrým prezidentem všech 10 miliónů, nikoliv jen 30% a který nemá z minulosti plnou skříň kostlivců vrcholové politiky. Pro dobro naší země musím volit pana Drahoše, přestože jsem mu v prvním kole volil někoho jiného.
  • Drahoši strč si celé EURO do pr**..dele!!!!!!Nemám zájem platit nějaké řecké DLUHY!!!!!! *1* *1* *9*
  • No podle mě má Drahoš tak z 60% jistý,že vyhraje. Ale bude to napínavý.
  • Viděli jsme v prvním kole voleb co všechno jsou schopní jeho přívrženci vyvádět ,aby ve druhém kole vyhrál,takovým lidem se přece nedá věřit.
  • jak může být prezidentem všech, když má hlasy cca čtvrtiny lidí? tři čtvrtiny ho nechtějí!!!
  • Pan Jiří Drahoš je bůh, vyhraje druhé kolo, ať někdo chce či nechce. Na rozdíl od pana Zemana nerozděluje, ALE SPOJUJE společnost a proto vyhraje. Akorát je nám líto, že jsou tu pořád lidé, kteří ho chtějí pošpinit, jsou to manipulátoři, říkají věci, které nejsou založené na pravdě. Ale ona jim to karma stejně brzy spočítá *3* !
    • I pokud bude někdo dobrej politik,tak určitě nebude Bůh a ani né božskej *1* *15*
    • je bůh? patří tedy do nebe? :D
  • Nějak mně chybí údaje let 1977 -1992.Copak asi pan profesor dělal?:-)
    • stejně tak je seznam "organizací" neúplný :D ....
  • Rád bych věděl, který orgán panu Drahošovi schválil v době hluboké normalizace (1985-1986) stáž v SRN.
  • Pane Drahoš viděl jste ten žlutý flíček na mapě ČR kde jste vyhrál? Druhé kolo by nemělo být, protože je ovlivněno názory poražených. Volby do poslanecké sněmovny nemají taky dvě kola, protože po těchto volbách kdyby se konalo druhé kolo tak tady máme jednobarevnou vládu a byl by klid. Vaše zvolení bude stejná ostuda jako druhá volba p. Klause.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit