Přejít na výpis diskuzí

Jiří Drahoš

OSOBNOST 1.11.2017 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já politice taky nerozumim,prostě jsem jako DRAHOŠ,ale to prý nevadí..Tak že taky bych chtěl být prezidentem ,já jsem vyučen kuchařem a trošku rozeznám sůl od cukru ,tak že to by mohlo stačit ..Hurááá na hrad !!!!! *1* *1* *1*
  • Neumí mluvit,a další chemik v naší politice?
  • Slova, která byla vyřčena panem Drahošem ohledně migrantů, je pro nás rozhodující k volbě prezidenta.... doufám....
  • Vynikající hráč většinou není vynikající trenér. A to je tento případ. Jinak pan Drahoš deklaruje slušnost v politice. No a tady je jasně vidět, že je to skleníková květinka vypěstovaná v nějakém ústavu. Slušnost a politika nikdy nejdou dohromady. To však dneska Drahoš ještě neví. A pokud by byl nedejbože náhodou zvolen, tak by si ho politici rychle umravnili....
  • Drahoše budou volit hlavně lidé z Prahy s vysokou školou. Rozhodně bude šlapat Zemanovi na paty,ale to bude vidět až v závěru sčítání hlasů.
  • Pane Drahoš už taky začínáte hloupnout ??? Máte nás obyčejné lidi za nemyslící tupce a Rusko nám má říkat koho máme volit ???
    Člověk si musí klepat na hlavu když slyší ty kecy antiruských hysterek.
    Mimochodem, zrovna mi zvonil zvonek u baráku a ejhle, on to Putin a hrozně naléhal abych volila štěkající ratlíky Drahoše, Horáčka a hlavně bezcharakterního a nemoralního Topolánka, no není to hrozné ???
    Kdo neplive na Rusko není tak to není správný Evropan, že ?????
    • tak seniorka jiné než komunistické kecy psát ani nemůže.
  • Drahoši, proboha drž už raději hubu. Jestli ti to aspoň trochu ještě myslí, tak se věnuj vědě a vyser se na politiku. Vždyť jseš všem jen pro srandu.
  • Kdo ví co je zač,tak ho voit nebude.
    • Souhlas. Je členem české asociace Římského klubu se sídlem v Praze. Zásady a pravidla tohoto klubu mají daleko k demokracii, jsou to jednoduše řečeno rozeštvávači v tom nejnegativnějším slova smyslu. Takže jeho prohlášení o tom, jaký je demokrat a jak bude prezidentem všech občanů jsou směšná. M.j. je to velký obdivovatel V.Havla, který byl v Římském klubu také, ovšem mezi 100vkou vyvolených z celého světa a který mimo jiné prohlásil o češích, že jsou cit."vychcá..vé a kradou a on, když prodává Lucernu estébákovi, tak mu to vyčítají, takže už ho to pěkně cit. s.re". Když bude Drahoš ve druhém kole zvolen, můžeme očekávat, že půjde ve šlépějích V.H. Pozn.-čtení o Římském klubu je velice zajímavé - Wikipedie.
  • A co na Vaše názory ohledně migrantů říká doktor. Na léčení je již zřejmě pozdě. Nevadí, žádná škoda pro ČR.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit