Přejít na výpis diskuzí

Jiří Dvořák

OSOBNOST 31.12.2006 
232 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alkohol

    Tak prý nám pan Dvořák chlastá,proto mu skončilo manželství s pí Munzarovou.Už po ránu si prý v divadle otevírá lahváče.Tak přeji brzské uzdravení *13*
  • výbornej herec

    Skvělej herec, sympaťák, má charisma a "sexy" hlas *4*
    • Re: výbornej herec

      máš pravdu děsně sexy hlas
      • Re: Re: výbornej herec

        to máš pravdu,taky je pro mě jeho hlas sexy,i on sám jedost pěknej chlap a dobrej herec.moc mu fandím!!
  • je úžasný

    On je úžasný,má neskutečné charisma a nechápu tu medúzu,jak mu to mohla udělat.Já koukám na pojiš´tovnu jen kvůli němu a kdybych byla blíže Vinohradům chodila bych na něj do divadla.Mám to,ale daleko,bohužel.Opravdu je kouzelný *14* *14*
    • ms1978

      Re: je úžasný

      Také koukám na Pojišťovnu jen kvůli němu *4*
  • návrat

    Jo to je paráda,že se pan Dvořák ozval!
    Ještě by nám mohl také alespoň naznačit,jestli se už udobřili s Bárou.Bylo by fajn kdyby se k sobě vrátili.Bárá je moc hezká a příjemná ženská! *14*
    • lucynda

      Re: návrat

      No tak do tohohle já bych nešťourala, fanklub je věc jedna a jeho soukromí pak druhá, nic ve zlým, jen můj názor ;)
      • clemi

        Re: Re: návrat

        s tím, že já s tvým názorem souhlasím... když bude sám chtít, sám o tom promluví.... když ne nemusí...
        • Re: Re: Re: návrat

          Jasně že nemusí.Ale možná by se přestaly alespoň trochu šířit drby.
          A já osobně mám rád Jiřího Dvořáka i Báru Munzarovou.Oběma bych jim navrácené štěstí moc přál.Pokud vím tak do loňského roku bylo snad všechno v pohodě.Vždycky jeden o druhém mluvili moc hezky. *3*
          • zoriste

            Re: Re: Re: Re: návrat

            Přečti si sobotní magazín Práva,potvrdil rozvod.Ani to ale neznamená,že o své ženě musí mluvit ošklivě,myslím,že je dobře,že se k sobě chovají slušně,zvlášť kvůli dcerce a hlavně proč nahrávat bulváru?Podle mého názoru oni dva se díky svým hereckým i lidským kvalitám nemusí zviditelňovat v plátcích tohoto typu jako jiní "umělci". *5*
      • clemi

        Re: Re: návrat

        s tím, že já s tvým názorem souhlasím
  • zoriste

    Setkání fanklubu

    Konečně sem můžu napsat datum setkání s P.Dvořákem,proběhne 22.5. od 18 h v Grandrestaurantu u Maxima v Praze 8-Bohnicích.Kdo máte zájem,hlaste se na zozi@seznam.cz *4*
    • clemi

      Re: Setkání fanklubu

      tak to ho budem muset hlídat aby si domu nepřivedl dámu od maxima, když budem u maxima:-D
    • Re: Setkání fanklubu

      Proč v Praze?Proč zase jenom v Praze???????? *10* *10* I jinde žijí lidé,milující a obdivně vzhlížící k Jiřímu *13* *14* *14*
      • zoriste

        Re: Re: Setkání fanklubu

        Pan Dvořák v Praze žije,hraje a je dost pracovně vytížený,byl problém dobrat se vůbec k nějakému datu které by připadlo na pátek nebo sobotu,aby i mimopražští fanoušci mohli dorazit. *3* *1*
  • ms1978

    .

    Je roztomilý,že se ozval i pan Dvořák,hned mám hezčí den *4*
  • fotky Jiřího

    Právě jsem objevila na serveru České televize tři díly kriminálky Ďábelská lest,a je u nich kromě povídání i spousta kvalitních fotek právě s Jiřím,který tam hraje jednu z hlavních rolí,koukněte ,hlavně tedy děvčata a nebudete litovat,on vypadá čím dál lépe,je to krásný chlap *14* *14* *14*
    • ms1978

      Re: fotky Jiřího

      Tak to hned fotky šoupnem do galerie *14*
  • je to Pan herec!

    Dobry den, pan Dvorak patri jiz nekolik let mezi meho favorita. Uz si ani nepamatuji, kdy jsem ho videla poprve, zda to bylo na prknech vinohradskeho divadla nebo v nekterem zfilmovanem provedeni, nicmene musim konstatovat, ze jeho vykon ve hre Mesicni bes byl naprosto nezapomenutelny. Samozrejme se neda zapomenout i na dalsi predstaveni jako Macbeth, Tango solo, Idealni manzel ci dalsi. Ve filmovem zpracovani byl uzasny ve filmu Vune vanilky se svoji zenou a take ve Vyvrazdeni rodiny Greenů. Zaverem se musim zminit o divadelni hre z Mestkeho divadla v Brne, kde jiz 10 rokem hraje uzasnou dvojroli ve hre Brouk v hlave. Pan Dvorak je Pan herec a kazde jeho ztvarneni role je pro me nezapomentulny zazitek. Drzim mu pesti a tesim se na dalsi jeho predstaveni. Eva
    • clemi

      Re: je to Pan herec!

      upe s váma souhlasim... je to pan herec na správnym místě... nejen v měsíčním běsu, v tango solo, ideálním manželovi, ale i v dámě od maxima, ve figarově svatbě, v krysařovi, adině, podzimní zahradě, kdo se bojí virginie wolfové, richardovi II., a další... už si na všechny názvy her, ve kterejch sem ho viděla hrát, z hlavy nevzpomenu... ale je jich požehnaně a doufám, že jich bude víc... jen škoda, že sem neměla možnost ho vidět jako butona.... to je mi hrozně líto....
    • Re: herec!

      ?
  • Mezi řádky

    Ahoj VŠEM, kteří se účastní diskuse na téma Dvořák. Je to prima číst Vaše názory a postřehy. A to i ty míň lichotivé. Věřte mi, že je čtu stejně pozorně a přemýšlím o nich. Každý má právo na svůj názor a ostatní mohou mít výhrady třeba k formě, která byla pro ten který názor zvolena. Za obsah je odpovědný každý sám. Takže bych chtěl poděkovat i Péťovi (nebo Petře), že napsal/a co napsal/a. Ale ať se nezlobí,probírat svou rodinnou situaci tady nebudu, i když bych měl co říct a přiznám se, že je to lákavé. Ale obecně si myslím, že je to věc moje a tak by to mělo i zůstat. *5* A Vám ostatním-je moc milá Vaše obrana mé osoby a je to fajn, že mám ve Vás skvělý parťáky. Díky moc. Mějte se skvěle. A už se na Vás v květnu moc těším. Jirka *14*
    • Re: Mezi řádky

      Zdravím Vás pane Dvořáku,
      nechtěl byste v rámci projektu Česko čte dětem přijet i k nám do Tisé v Severních Čechách? Máme tu navíc krásné pískovcové skály, báječná příležitost vrátit se k horolezectví. Co vy na to?
    • ruzova

      Re: Mezi řádky

      Jiříčku, jste STAR.
    • Re: Mezi řádky

      Také se těšíme a musím říct,že jste úžasný,ať si říkají co chtějí *14* *14* *14*
    • clemi

      Re: Mezi řádky

      zoriste: myslím také, že za nás smíš mluvit, protože ti co se přihlásili na sraz určitě se také těší...
      pane Dvořák: ani se Vám nedivím, že zde nechcete probírat svou rodinou ale i soukromou situaci. být známá osoba jako Vy také bych to nedělala, pak by si to zde našel bulvár a bůh ví co by na Vás zase nenapsal... známe bulvární plátky a drbny....
    • zoriste

      Re: Mezi řádky

      Děkujeme za podporu a myslím,že můžu mluvit za všechny kdo se chystají na květn.setkání,že se těšíme moc a děkujeme za spolupráci z fanklubem i tady na osobnostech,je to zpestření a radost.... *4*
  • petal76

    Pan HEREC

    Přála bych panu Dvořákovi vše nejlepší v jeho životě. Je to úžasný herec *4* .Poprvé jsem ho viděla v Obrazu Doriana Graye v Městském divadle, bylo to něco úžasného, skvělý výkon a pak v Broukovi v hlavě a to je díky němu, ale i jeho kolegům pro mě do dnešního dne nejlepší divadelní zážitek. Viděla jsem mnoho krásných představení,ale toto ve mě zanechalo něco krásného. Jdeme na něj znovu po letech v únoru a modlím se aby pan Dvořák opět vystupoval, chtěla bych to zažít znovu.Přeji mu proto plno krásných dalších her a filmových příležitostí a ať se mu daří *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit