Přejít na výpis diskuzí

Jiří Kajínek

OSOBNOST 11.8.2009 
179 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chelsea22

    Vše nejlepší k narozeninám!!

    Hodně zdraví,štěstí a svobodu!!
    • daky

      Re: Vše nejlepší k narozeninám!!

      už by měl teď v lednu mít premiéru film Kajínek! Tak snad pomůže..
  • linett

    Jsou Vánoce a proto..

    .ti chci říct,že na tebe všichni myslíme a i na další nespravedlivě odsouzené!! *15*
  • kiris

    Upilovat mříže..

    ..mu prý trvalo týden! *1*
  • lalipop

    Tak včera..

    ..uplynulo 9 let a nic se neděje!Klausi dej už mu krucinál milost! *8*
  • linett

    29.10.....

    ...to bude už 9 let od jeho útěku!
  • kiris

    útěk v roce 2000

    12:00 K vězni Kájínkovi přichází ods. Vlasák a dozorce. Všichni společně zjišťují, že upilovat mříže bude tvrdá práce. Vychovatel vytahuje z vězeňské knihovny knihu "Na útěku...".

    12:05 Vychovatel a Vlasák se dohadují o způsobu upilování mříží. Ods. Kájínek navrhuje použít vlasec.

    12:10 Kájínek začíná pilovat mříže, zatímco vychovatel s ods. Vlasákem předstírají hru v šachy.

    13:00 V partii šachů vyhrál ods. Vlasák. Hra byla přerušena, protože vychovatel ve vzteku odhodil figurku krále z okna cely.

    18:20 Ods. Kájínek upiloval mríž, vyhazuje baterii s vlascem a spouští lano. Vychovatel informuje vysílačkou strážní věž číslo dvě, že se z okna cely spouští ods. Kájínek a zakazuje střelbu.

    18:21 Mírně zmatený strážný na věži informuje ostatní hlídkující policisty a vyšle na místo psovoda, aby zajistil bezproblémový útěk odsouzeného Kájínka.

    18:22 Psovod kryje Kájínkovi záda. Zanedlouho ods. Kájínek mizí v nedalekém křoví.
  • Kajínek udělal jen dvě chyby..

    ..že v době vraždy byl na útěku z vězení a tak to na něj mohli hodit a že při útěku v roce 2000 neutekl do zahraničí,protože to by byla jediná možnost,jak zůstat na svobodě!!
  • klarissa

    Petice kde můžete podpořit Jiřího Kajínka je zde..

    ..www.jirikajinek.cz/petice.php
  • glinis

    KDO VYPOVÍDAL U soudu..

    Jan OROS - Viděl jsem člověka, jak střílel do auta, a pak běžel k borské přehradě. Byl menší, určitě ne taková postava jako Kajínek.
    Jaroslav ĎURČI - muž, který měl Kajínka vést na místo činu: Ten den jsem v Plzni vůbec nebyl. Jirka byl tenkrát u mě doma. Odešel asi v půl desáté večer.
    Antonín VLASÁK - podnikatel, který si měl Kajínka na vraždy najmout: Na policii mě vyslýchali celé hodiny, dny. Pak jsem možná podepsal, co jsem nikdy neřekl. Kajínka jsem neznal a ani jsem si ho nenajal.
    Jaroslav KRONĎÁK - bývalý policista, stál na straně Štefana Jandy: Na místě činu jsem byl. Ale ne, jak o mě tvrdí, když se střílelo. Přijel jsem tam s manželkou Jandy. Té jsem řekl, že je její manžel mrtvý. Ale v roští jsem tam neležel.
    Jiří KREUZER - bývalý policista, stál na Vlasákově straně: Chtěl jsem proti Jandovi zasáhnout, ale bylo mě sděleno Ladislavem Kadeřábkem, že pátek je malá sobota a odložil zásah na pondělí. V neděli Jandu zabili. Určitě v tom měli prsty policisté.
    Miroslav BRABEC - bývalý Pokošův spoluvězeň: Jandu zastřelili policajti. Pokoš mi řekl, že Kajínka usvědčil jen proto, že mu za to slíbili propuštění z vazby.
    Jan OBERDÖRFER - bývalý Pokošův spoluvězeň, nyní bezdomovec: Slyšel jsem Pokoše na chodbě, jak říká, že na něj Kajínek nestřílel. Už si to ale moc nepamatuju. Vlastně si ani nejsem jistý, co říkal.
    Josef KLÍMA a Jan KROUPA - reportéři: Při našem pátrání jsme došli k závěru, že v případu bylo namočeno více lidí. Například podnikatelé z Tachova. Ti v případě Janda figurují také. Úloha policie určitě nebyla zanedbatelná.
    Jan FELCMAN - bývalý policista, jeden z prvních na místě činu: Důkazy, o které se opíral soudce Polák, který Kajínka odsoudil, nebyly tak jednoznačné. Na místě určitě byli další policisté.
    Miluše ROZSÍVAČOVÁ - Kajínkova sestra: Jirka určitě není tak agresivní typ, jak ho popisuje původní znalecký posudek. Nevěřím tomu, že by to udělal.
    Martin KOLENA - Felcmanův kolega, který s ním byl mezi prvními na místě střelby: Sledoval jsem práci psovoda. Pes běžel k přehradě a pak se oklikou vrátil a štěkal na policisty, ikdyž to nikdy nedělal. Psovod jej musel zavřít do auta.
    Vojtěch POKOŠ - korunní svědek případu a bratr zastřeleného Juliána Pokoše: Odmítl vypovídat.
  • kiris

    Sleduji..

    ..tento případ od jeho útěku v roce 2000 a je jasné,že není vrah! Pokošovi slíbili,že když řekne že je Kajínek vrah,propustí ho z vazby,což taky druhý den udělali! Žádné důkazy,nikdo jiný ho neusvědčil navíc na místě činu ani nebyl a zjistilo se,že střelba by tak jak ji udali byla technicky neproveditelná!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit