Přejít na výpis diskuzí

Jiří Kajínek

OSOBNOST 11.8.2009 
179 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zzj

    !!

    Kajinek je BOREC !!! nekolikrat utekl z vezeni a to i z tech nejhlidanejsich!! to ty policajty namichlo tak na neho hodili vrazdu kterou nespachal!!! *16*
    • Re: !!

      prosím tě,když jsi ve vězení na doživotí,tak jsou vždycky nejhlídanější ! A hodili to na něj spíš proto,že byl ve vězení opakovaně kvůli krádežím !! A to že nevraždil ví snad každý !! *15*
      • Re: Re: !!

        To neví nikdo - jen on sám, já stále věřim, že vraždil. Film je film a realita je úplně jiná ...
        • kajinekjenevinny

          Re: Re: Re: !!

          sakra co tady spamuješ ? *8*
      • zzj

        Re: Re: !!

        to byl muj nazor!!! tak mi do neho neryp ja ti taky nebudu rypat do tveho !!
  • Udělat to nemohl

    protože když tam zabili ty lidi,vědělo se hned že to byli plzeńský policajti.Cikáni s tou informací lítali po celé Plzni.Cikáni a policisté v té době byli jedna ruka a taky vyřizovali za druhé cikány špinavou práci.Nechápu,proč tak dlouho trvá než policajti zavřou své lidi
  • Poslechněte si zvukový záznam pořadu Českého rozhlasu z 5.ledna 2008, ve kterém vyprávěla Marie Černá o svých osudech.

    http://www.ludvikcerny.estranky.cz/ clanky/informace-z-medii/marie-cern a-v-ceskem-rozhlase.html
  • zoufalka22

    On to nebyl!!!

    On nikoho nezabyl, to je jasný... *13*
    • Re: On to nebyl!!!

      naučte se psát, a vy sjste u toho byl, že to víte ??
      • kajinekjenevinny

        Re: Re: On to nebyl!!!

        A TYS BYL U TOHO ŽE VÍŠ ŽE VRAŽDIL ? KROMĚ LŽIVÉHO SVĚDECTVÍ POKOŠE NEBYL PROTI KAJÍNKOVI JEDINÝ !!! DŮKAZ !!!!!!!!!!!!!!! *8* *8*
  • video s marií černou...

    zde.. http://www.tyden.cz/rubriky/lide/me l-spalene-ruce-rika-cerna-kajinek-u -ni-zustal-40-dni_176964.html
    • Re: video s marií černou...

      a Marie tvrdí,že s Kájínkem nakupoval činky !
      • Re: Re: video s marií černou...

        nakupovali
  • Kajínek a Čená

    Marie Černá o Jiřím Kajínkovi

    ... Byl bezmocný, byl odsouzený nevinně. Proč nechtějí otevřít jeho případ. Vždycky říkal: "Maruško, ty jsi jiná. Ty věříš ve spravedlnost, ale tady neexistuje spravedlnost. A já to nakonec vidím, že ta spravedlnost neexistuje...

    ... Já se musím srovnat, protože to je strašná rána. Proč myslíte, že jsem neodjela k rodičům? Musím se s tím srovnat sama. Já jsem zažila tolik nespravedlnosti, opravu tolik nespravedlnosti a furt jsem zrazovaná a furt věřím...
    • teetry

      Re: Kajínek a Čená

      TO JAK S NÍ KAJÍNEK VE FILMU SPAL PRÝ BYLO PODLE REALITY !
  • ?

    Pan Kajínek mi připadá jako docela inteligentní člověk. Opravdu to bude asi tak, že s tou popravou nemá co dočinění. Žádný zlatíčko to ale taky nebude *13* . Jen mám dojem, že kdyby, nebo pokud má možnost číst tyhle...příspěvky...mus se upřímně zasmát....řešit jestli by vlezl na tu...nebo ne...fakt na úrovni *8* čau
    • avatar1

      Re: ?

      tak v televizi před chvílí v tom dokumentu teda řikali že měl románek s Černou,tak na ni asi vlezl ! *15*
  • Kajínek

    Až jednou umře ten,který to všechno spáchal,tak Kajínka pustí ale Bůh ví,jestli ten tu ještě bude.
    Ten film by mu mohl pomoci. Chtělo by to nové soudce a začít zase od začátku.
  • hfuwehfuowa

    nechápu náš stát! měli by to určitě proštřit,protože on je prostě nevinnej! a i kdyby ho pustili jednou tak ty peníze mu nikdy nenahraděj život kterej by prožil za ty léta tady venku.
  • kleontina

    stříhání

    Napadlo vás někdy, jak se ve věznici může nechat vězeň ostříhat? V případě Jiřího Kajínka to vypadá tak, že dostane „medvěda“, tedy spoutají mu ruce a nohy a řetězy od nich připevní k opasku. Vězeň tedy může dělat jen malé opatrné kroky a rukama jen nepatrné pohyby, které mu řetězy dovolí. Takto spoutaného a v podstatě bezbranného ho odvedou do místnosti, kde už čeká jiný vězeň, aby ho ostříhal. Tomu odsouzenému je v podstatě vydán na milost a nemilost, protože kdyby si usmyslel, že ho napadne, Jiří Kajínek se bránit nemůže. Prý v přítomnosti jiného vězně nemůže být bez pout. V případě potřeby by jistě zasáhl pracovník vězeňské stráže, ale nebylo by už pozdě? Já osobně bych se za těchto podmínek stříhat nenechala. Jiří Kajínek se snažil situaci řešit tak, aby mohl být upravený a při tom nemusel podstupovat tento riskantní zákrok. Zažádal o strojek na stříhání vlasů s tím, že se bude stříhat sám. Je to přístroj, který předpisy nezakazují. Setkal se u určitých pracovníků věznice s pochopením. Strojek na stříhání vlasů mohl začít používat, jenže tím vybočoval z „normálu“, protože byl výjimkou, ostatní stále docházeli na stříhání k jinému vězni. To se těm, kteří mají rádi za každou cenu strohý řád a nekompromisně vyžadují jeho dodržování, nelíbilo.
    • Re: stříhání

      Je to zločinec, tak co s ním
    • kleontina

      Re: stříhání

      Když se Jiří Kajínek vrátil z květnového jednání u plzeňského soudu, strojek už neměl. A jak to ředitel věznice zdůvodnil? Jiří Kajínek je vězeň jako každý jiný, není to žádná výjimka. Určitě by vlasy vyhazoval do záchodu, což je nehygienické, proto mu byl strojek zabaven. Jistě souhlasíte, že při určité ochotě jednat by se snadno vyřešil problém s vlasy. Vždyť i ten „holič“ je někam musí uklízet, že? Jiří Kajínek dvakrát denně vytírá svou celu. Špinavou vodu pak vylévá do záchodu. To je však zřejmě naprosto v pořádku.

      A smí se Jiří Kajínek aspoň holit sám? „Holit se mohu. Very Happy Zrovna v pátek se např. Kott sám sice neostříhal, ale oholil až do hola, takže nemá žádné vlasy. Těžko mu někdo může zabránit, aby to neudělal. Ono je to totiž ve skutečnosti každému jedno. U mne jde čistě o pomstu.“

      Že by hygiena Kotta vedení věznice netrápila tolik jako hygiena Kajínka? Kam dal asi Kott své oholené vlasy? Asi v tom skutečně bude něco úplně jiného.

      A „naši“ zase prohráli.
      • Re: Re: stříhání

        Nesmíte všemu věřit --- film je film a realita je jiná. Kájínek slouží někomu, aby na tom vydělal a dobrá reklama pro film ... Jak se asi má zach´ázet se zločinci ??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit