Přejít na výpis diskuzí

Jiří Kimla

OSOBNOST 8.11.2007 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pane Kimlo, děkuji Vám za Váš názor a hodnocení, které jste vyslovil ve svém rozhovoru pro PL ze dne 8.7.2019. S Vaším hodnocením lze jen a jen souhlasit a podpořit ho.

  Velmi mě mrzí současný vývoj na naší scéně, a o to více je třeba si vážit opravdu normálního pohledu na současnou situaci. Prostě, to co se děje, je již opravdu za hranou a uráží snad všechny normálně uvažující lidi této země. Kdo dává právo té takzvané "elitě", která tak strašně lže a ohlupuje, hlavně mladé lidi, takto nás urážet. Jak si vůbec mohou dovolit degradovat lidi, kteří volili prezidenta Zemana a podporují našeho premiéra A. Babiše, na hlupáky bez vzdělání, kteří by snad měli zkoušet zda vůbec smí k volbám.

  Děkuji Vám ještě jednou, a snad se ta "mlčící většina" konečně ozve.

 • Pane Kimlo, píšu Vám výbornou za rozhovor pro PL. Snad nejlepší rozhovor za poslední dobu v médiích.Děkuji. Borek z Ostravy *4*
 • Jiřího znám a jeho život se odráží v jeho tvorbě. Má o čem psát a umí to. Přeji mu hodně úspěchů a nechť se mu daří čím dál více, obohacuje náš život upřímným dílem.
  Jen tak dál Jirko !
 • jeho poézia

  Básne Jiřího Kimla, ktoré zverejňuje na literárnom serveri slavonica.eu, na mňa pôsobia osviežujúco a emocionálne.

  Ťažisko jeho básnickej tvorby vidím v sociálnej lyrike, ktorú prezentuje nenúteným a jednoduchým spôsobom bez obtiažnych štylistických figúr a s používaním jednoduchého slovníka, prístupného širokej verejnosti. Prejavuje sa v nich zmysel pre detaily, ktoré dotvárajú kolorit myšlienkovému obsahu básne.

  Z osobnej skúsenosti s jeho poéziou môžem povedať, že ako sa etabloval na poli autorov románovej tvorby, je na najlepšej ceste sa zaradiť aj medzi autorov poézie.

  Stojí zato sa s poéziou Jiřího Kimla oboznámiť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit