Přejít na výpis diskuzí

Jiří Korn

OSOBNOST 31.12.2006 
89 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdo mi pomůže?

    Už dlouhou dobu se snažím sehnat album Jiřího Korna -Před odchodem vypni proud". Předem díky za radu.
  • NEPLAKEJ

    Ahoj Katka, pesnicku NEPLAKEJ mam na cd *3* , ozvy sa mi na mail a urcite sa nejako dohodneme. tak zatial
  • NADHERA

    JE TO NADHERNÉ , ŽE PÍSEN JESTE TE MAM TAK JE MODERNÍ A NADHERNA , JE TAK PREVDIVÁ JA KO JIRI KORN. DEKUJI ,ŽE HO MAME.JANAGAJ.HODONIN
  • pomůže mi někdo??? Kde mám hledat?

    a nějaký pořádný životopis, kdy jste se narodil, co jste prožil.....to tu nemáte???? *9* potřebuju referát a zvolila jsem si Jirku Korna, ale nic o něm nemohu najít...pomooooc *7*
  • Tady je ten seznam písniček z Tepu

    Co mam v ocich Neverim na verne milovani Tak jako driv Svitim Co se o mne rika Miluji te Ty muzes byt svuj Sny nejsou k mani Martan Zustan uz stat My virtualove Sorry Sony P.S: CD je to skvelý!!! stejne jako vsechny ostatni od Jirky *1*
  • NEPLAKEJ

    Ahoj, pesnicku neplakej mam na cd, ozvy sa mi na mail a urcite sa dohodneme....
    • Re: NEPLAKEJ

      Cus, shanim pisnicku Neplakej od Korna. Mas?
  • Miluju Jirku!!!!!!!!!

    Jiří je úžasnej chlap. Výborný tanečník! Obdivuju ho! KAČENKA
  • MILUJI HO

    JIRKA KORN JE VÁŽNĚ NEJLEPŠÍ. MILUJI VŠECHNY JEHO PÍSNIČKY. JSOU SKVĚLÝ. ATˇ JDE O STYL PÍSNÍ JAKO JE NAPŘ. ,,KAREL NESE ASI ČAJ,, A NOBO ,,SISYFOS,,A NEBO ATˇ JDE O PÍSNĚ ,,NEJSI,, NEBO ,,JEŠTĚ TĚ MÁM PLNOU NÁRUČ,,. VŠECHNY JSOU ŮŽASNÉ, SKVĚLÉ... JIRKA JE ŮŽASNEJ, MILUJI HO *14* *14* *4* *14* *14* *4*
    • martinkaaa

      Re: MILUJI HO

      TAk to jsi na tom asi stejně. *3*
  • Jirka Korn

    Ahojte, chcela by som sa spytat, ci nahodou niekto nema cd To je soubyznys. Jirka tam spieva velmi pekne pesnicky s Helenou Vondrackovou. Len toto jedno cd mi chyba k jeho kompletnej zbierke, tak mi urcite rozumiete, ako velmi by som ho uz chcela mat. Prosim, ozvyte sa mi mailom....
  • Houpací kůn

    Ahoj hledám písen Houpací kun z roku 1972 originál se jmenuje Kara Kara a nahrála ji australská skupina New World text napsal pan štaidl nemáte jí někdo ?

    Vyměním za cokoliv jiného od kohokoliv krom jiřího korna a mám opravdové rarity i cizí
    • Píseň Houpací kůň seženeš zde za 20 Kč http://www.supraphonline.cz/album/1185-lp-02-12-bonusu?trackId=16785#track-16785

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit