Přejít na výpis diskuzí

Jiří Krampol

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jirka je borec

    Bože lidi, no tak udělal reklamu,abyste se nepokakali.To,že si vydělal prachy na např.hodně pěknou dovolenou neznamená,že je odepsanej.Je to skvělej bavič a člověk,tak furt nerejpejte,je to jen a jen jeho věc.reklama je sice děsná,navíc nevkusná,ale je to jeho věc.Jirko jsi borec a já ti fandím.zdar závistivcům a blbům! *14*
  • Prachy & ucta k sobě!!

    Šimek by zaplakal kdo sedaval s nim za jednim stolem.Doufám že i Pepa Fousek pripojí nějakej fejetonek s odou na vaši propagaci vzdělávacího a jedinečného časopisu AHA.Zapomínáte na vaše dřívější postoje k bulváru.Ale penizky jsou mocnej kouzelnik!
    • Re: Prachy & ucta k sobě!!

      Šimek by nezaplakal.On sám by přijal,kdyby ho nějaký bulvár oslovil.Šimek nebyl žádný herec. Sám bez Grossmana nebo Krampola neznamenal nic. Co se týká Soboty,tak to je obyčejný kašpar,takže o něm vůbec nemluvím.Šimek nebyl vůdčí osobnost. Potřeboval k sobě vždy někoho,kdo by vedl jeho.A v tom byl vynikající pan Jiřím Grossman. Pan Krampol byl z jejich dvojice taky ten lepší.Takže by tu žádný pláč nebyl.Tím se.ale nezastávám bulváru. Já ho hlavně nečtu.
  • Maturita

    Pane Krampole, díky Vám jsem se dověděla významnou novinku : k získání maturity stačí přečíst jen pár vydání deníku AHA. Vláda stále hledá peníze, kde ušetřit, tak by jste jim mohl navrhnout (nebo to nám udělat za Vás), ať zruší všechny střední školy a učební obory s maturitou, že k jejímu získání stačí jen přečíst pár výtisku bulváru AHA. Sice přibude několik desítek tisíc nezaměstnaných, ale budeme jediným státem na světě, kde budou mít všichni občané minimálně maturitu. To nám musí svět závidět!!! *13*
    • Re: Maturita

      Doufám, že pan Krampol,kterého jsem donedávna vždy uznával, ukáže na kameru v červnu své maturitní vysvědčení, (když ano, požaduji honorář za nápad na reklamu) a držím mu palce.
      Vlasta
  • přání

    Milý Jiří
    Přání k Vaším dnešním 72.narozeninám
    hodně štěstí,zdraví.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Krásné narozeniny přeju! *14* *3*
  • Dotaz

    Vážený PANE Jiří Krampole. Velice se omlouvám vím ,že jste velice zaneprázdněn a proto když odpovíte budu si toho velice vážit. Ve vašem zábavném pořadu nikdo není dokonalí jsem zaslechl jak vyprávíte (příhody z natáčení),že při filmu Pelíšky byl PAN Kodet disponován a ztratil hlas a byl dabován. Pořád jsme se o to se ženou přeli a teď jsme si koupili DVD a já doufal že tam o tom budou hovořit a vsadil jsem se s manželkou o picu a škrabkání ,že byl dabován! Bohužel tam o tom nehovořili! (takže jsem prohrál)... Prosím vás pokud vám namě vyjde čas a upřesníte mi tento můj dotaz budu si toho velice vážit!!! Váš stálí obdivovatel a fanoušek Pepé Příbram.
  • Pane Krampole, děkuji za slova o plenách pro seniory, nemocných našich dětech vs. platby pro imigranty. Je to jedna hrůza, čemu se ti "naši zástupci" propůjčují. A my, řadoví lidé musíme jen se skřípěním zubů tomu přihlížet. Nezvolit si je? Ano, ale přijdou další zaprodanci a bude to nanovo. To je zoufalá doba. Chudáci naše děti! Ještě, že jsem stará a neuvidím to co se tu připravuje.
  • Pane Krampol, Vaše všechny problémy jsou v penězích. Máte jich tolik, že roupama nevíte už co dělat. Myslím, že by neškodilo dát na nějaký účinný projekt nějakou tu korunu. A co víc, Vaši paní bych poslala pracovat. Jen tak by neměla čas vymýšlet různé plastiky a jiné např. kosmetické blbiny a možná by vypadala i lépe. Neškodilo by, aby se podívala někdy i na sebe kriticky do zdrcadla. *8*
  • Dle mého názoru je nejlepší dabér Belmonda pan Krampol. Jsem jeho fanda a též Žiškovák který je tedˇna malém městečku. Mnoho krásných let přeji a hlavně zdravíčko a štěstí. S pozdravem Miloš Zábranský
  • Všechno nejlepší k Vašim narozeninám !!! fanda Jiří *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit