Přejít na výpis diskuzí

Jiří Krampol

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta reklama na AHA vás hodně poškodila Divím se,že jste do toho šel.
  • Dobrý večer p. Krampol. Nutně potřebuji písničku, kterou zpíváte jako čínan. Ani nevím kdo jí zpívá v originále česky. Proto se obracím s prosbou na Vás, zda by jste mi nějak nepomohl kde jí mám hledat.
    Jinak se ráda dívám na Vaše pořady a stále Vás obdivuji.
  • Pane Krampol,v pořadu "Nikdo není dokonalý" (20.9.2011), jste s paní Květou Fialovou vychvalovali Václava Havla. Přečtěte si jeho projev z r. 1989 a možná změníte názor.
  • Nechápu některé lidi jak můžou soudit druhého člověka, když ho vůbec osobně neznají, ale jen ho viděli párkrát v telce...
  • Luky1987

    Krampola moc teda nemusím ani to Nikdo není dokonalý 

  • AHA

    Pane Krampol,zařadi jste se mezi herce brakové reklamy,to opravdu je Vaše úroveň tak,jak to tvrdí reklama"AHA "???Nebo neumíte hrát a tak jen využíváte tvář k reklamě?Každopádně jste se tím mocně shodil u mnoha lidí.Ještě zkuste BLESK a nebo bilboardy na kandelábrech,ať je to dokonalé
    • Re: AHA

      Vážený pane Krampole, je vidět, že si opravdu musíte obnovit základní vzdělání, jak říkáte v reklamě AHA. To je naprostá ubohost co tam předvádíte. Máte být tedy na co pyšný!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • konečně

    Jsem rád,že Jirka Krampol prostřednictvím reklami na AHA konečně veřejně přiznal že ví co on je zač.
    • Re: konečně

      Souhlasím, s názory "pisatelů", že pan Krampol klesl...a to tak, že hodně!!! Ke všemu bych žalovala jeho zubaře....co ten mu "vyrobil" za koňský chrup....bída a utrpení. Dnes by bylo skoro lepší, kdyby jen daboval, a nebyl vidět! Neudělá s ním v jeho letech ani pan Tuháček. Panděro stejně má.
      • Re: Re: konečně

        jen přidávám omluvu, správně věta měla znít..........., že s ním NIC neudělá ani pan Tuháček............Bože, ale ty ZUBY!!! Tak to je SÍLA....copak to ta paní Hana (jeho žena)nevidí???
  • NIKDO NENÍ DOKONALÝ

    ŠKODA, ŽE NEJDE PSÁT VELKÝMI A MALÝMI PÍSMENY, asi jsem debil. Už to jde.
    ............................. ...........
    Otázka zní:
    Platí se zuaslání otázky pro pořad:
    Nikdo není dokonalý?
    Jsem starej jako Vy (Ty), ale tento pořad je O.K.
    Nebudu psát ptákoviny, ale stejně si vybereš (te), ty co nejsou finančně zhodnoceny.
    -Nebo ano?

    stejně se na mne vy.....e
    tak co bych psal dále.

    M.S.

    Ahoj

    (CS Film,....stárneme,U zlaté podkovy,...)
    Děkuji předem za odpověď, i když žádná asi nebude!)
  • Nevím, proč je p. Karampol považován za jediného Belmondova nej- dabéra. Myslím, že ve Zvířeti byl perfektní, ale Jean-Paula skvěle namluvili mj. i p. Tříska (ten především), M. Moravec nebo L. Mrkvička. Škoda, že každý připomene v souvislosti s JPB jenom J. Krampola.
  • NIKDO NENÍ DOKONALÝ

    Vážený pane!
    Nemyslel jsem, že se dostanu do diskuse.
    Myslel jsem, že budu dikutovat s Vámi(tebou).
    Proto jsem uváděl jen některý titul.
    Má otázka stejně zní:
    -je to asi blbost: - platí TV za nápad?

    M.S.

    ( sorry, ale vážně už něco pamatujem)

    Dobrou noc, hlavně Vaší (tvoji) dámě!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit