Přejít na výpis diskuzí

Jiří Krampol

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • reklama AHA

    Pane krampole, velmi jsem se ve Vás zklamala. Myslím, že u nás žádný z herců, Vás nevyjímaje, se pro peníze nemusí propůjčit tak stupidní reklamě. Zamyslel jste se nad dopadem této reklamy na školní mládež, která je schopna věřit tomu, že k základnímu vzdělání je třeba číst takový brak, jako jsou bulváry? Jestli chcete tvrdit, že z něčeho musíte žít, tak jste neměl žít tak nákladný život a měl jste myslet na zadní kolečka. Stejně trapná je i paní Bohdalová v reklamě pro Mounfield. *13*
  • Omluva

    Omlouvám se za malé písmeno K ve jméně pana Krampola. *13*
  • Podiv

    Pane Krampole,když sleduji Vás v reklamě na časopis AHA,udivuje mne,že jste tak hloupý a ubohý.Je to asi přibývajícími léty,ale zhnusil jste se mi
  • Ahoj.

    Milý pane Jirko Krampole. Já jsem sice o kousíček starší nežli vy, ale moc se mi líbíte , máte můj jazyk, ještě dříve se smějete, nežli něco řeknete. Já to taky tak dělám a spousta lidí swo myslí , že jsem cáklá. Zdraví Vás Helena Havlová
  • hloupost nadevše

    Pane Krampol , je o vás známo , že odsuzujete každého za všechno , ale sebe odsoudit neumíte ? Reklama je jedna věc , ale čest druhá . Tu zjevně nemáte . *1* Byl jste dobrým hercem . Teď už vám stačí jen manéž . Teď jste totiš jen šaškem celému národu.. *16* *15*
  • reklama AHA

    Pana Krampole,prozraďte prosím kam Vám mohu poslat další čísla Vašeho tak oblíbeného časopisu AHA aby jste si konečně dokončil své vzdělání a zmizel někde v propadlišti dějin.ubohost této reklamy a i vaše převyšuje vše co se do této doby objevilo v médiích.Je mi Vás úpřímně líto.
  • Jirka Krampol

    Vazeni, JIrka Krampol je bezvadny clovek a ferovy chlap. Poznal jsem jej osobne v americe na Ceskoslovenskem Rockfestu. Neni to zadny debil ani hnup, jak o nem tady pisete...Nechte jej prosim na pokoji a zamyslete se radeji sami nad sebou. Toto bych chtel vzkazat vsem, kteri Jirku Krampola bezuzdne urazeji. Diky
  • všechno nejlepši k narozeninam pane krampol přeji hodně zdravi a štěsti
  • všechno nejlepši k svatku vam přeji pane krampol *3*
  • Pan Jiří Krampol  - Nenechte se rozhodit pitomci , kteří Vás tady kritizují Zdeněk  Hora , pravé jméno žádný anonym. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit