Přejít na výpis diskuzí

Jiří Macháček

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Machacek..

    Super aktor, fajnie zagrał w filmie "Samotni"
  • bozi

    Na tu nafukovací kytaru hraje fakt skvěle.
  • Jiříček je nejlepší a nejužasnější zpěvák a herec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
  • jsi nejvíc sexy chlap, kterýho jsem kdy viděla....
  • jen tak

    Jedno vím jistě,moc ráda bych si s Jiřím Macháčkem zašla na pivko a zahulyla nějakou tu češtinku,né jenom že je to skvělí´´pohledný chlap a užasny herec,ale pusobí na mě jako prostě pohodoví týpek.moc ráda bych ho poznala..
  • preji hezky den ja se moc omlouvam za ten vecer v buldoku za tu ostudu. jak sem nabehla ke stolu a prezentovala jsem sve urozene jmeno *4* vite ja trocha maluji a mrzi mne kdyz mne lidi neznaji. bylo to ale trapne.
  • se omlouvam za sve trapne spravani v buldoku. bylo to fakt trapne vite ja maluji a mrzi mne ze mne akorat mne lidi neznaji. se omlouvam.
  • Zdravim Vás, Jiří, z V. Zernosek kousek od Litaku, jaka bude har Na dotyk? Docela me zaujala.
  • Upe božííí

    Jirko si fakt suprovní.Byla sem na flédě a nečekala sem že to bude takový hukot.hltám všechny filmy kde hraješ a hned sem si musela sehnat tvoje cdčka.Obdivuju všechno co děláš. *14*
  • Znakomity aktor

    Znakomity jest ten wasz aktor Jiri Machacek, bardzo go lubie :) Pozdrawiam braci z poludnia:)

    Irek
    • Re: Znakomity aktor

      spejrdalaj chuju-chod do pice polak zajebany
      • Re: Re: Znakomity aktor

        tady jsme přátelé svědky evropského multikulturalismu. Z českého webu o českém herci vyhazuje Slovák Poláka. Navíc naprosto nepochopitelně. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit