Přejít na výpis diskuzí

Jiří Macháček

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odpolední koncert

    Milý Jirko, moc se mi líbí tvoje písničky, rád je poslouchám a tančíme na ně se sestrou Barčou. Je nám 7 a 4 roky a rádi bychom šli na Váš koncert. Rodiče nás však na večerní koncert nechtějí vzít s sebou. Proto Tě prosíme o nějaký odpolední koncetr!!!

    Děkujeme.

    Martin a Barča Babuškovi
  • Thailand

    Cau jiro,
    mam dotaz.Si dobry typek a chcem sa iba optytat ci si bol na prelome oktober(rijen)a november(listopad) v thajsku na Ko-lantha.A ked ano tak sme ti kyvali z tuk-tuk u.Dakujem za skoru odpoved.
    Hanze s Dublinu
  • Mazec :)

    Já ho viděla asi před měsícem na fesťáku a jako neměl chybu! Nejsem žádnej fanoušek Mig 21, normálně by mě nenapadlo si je pustit. Ale na tom fesťáku mě fakt hrozně bavil - furt tam měl ňáký hlášky a nakonec zpíval hymnu :)
  • Za mooc

    Kořeň jak swiňa upl 100% , jak hraje.Mooc žeru toho chlápka :) *1*
  • mish198

    Skvely herec:)

    Predvcerom som videla premieru tvojho filmu aj teba osobne ked si vychadzal z kina,vyzeral si naozaj uzasne aj vo filme aj v skutocnosti,skoda ze sa nedalo ist blizsie:)budem rada ked mi niekedy odpovies,vele vela uspechov prajem,ahoj
  • Hustej

    Nej kdy6 byl Standa v tom Jedna ruka netleska.Nej scenky *1*
  • Jirka

    tak Jirky mám fakt ráda. Je to dost dobrej maník. *15*
  • Zdrrrrravíme Jirrrrrrku!

    Náš 3.letý syn dnes řekl poprvé nádherné RRRRRRRRRRRRRR! Děkujeme a posíláme pusu všem, co se nějak podílí na písni MalotRRRRRaktoRRRRRREM! Ráno když šel do školky si zpíval Poť si mě vyfotit, jak tam na taktodu sem, jak sem osčesen... Mami, já sem byl včeda taky osčesen! A když zpíval DrRRn DRRRRN DRNDRNDRN..... Najednou z něj vypadlo nádherrrné ukázkové RRRR!Mě spadl obrrrovský šutrrr ze srrrrdce, protože se jmenuje Marek Trš! KRRRRÁSNÉ RRRRRRRRRÁNO VŠEM! Hlavně našemu prrrddloušovi Machajdovi!!!
  • přání

    Milý Jirko
    Přání k Tvým narozeninám všechno nejlepší
    hlavně přání dobrému zdraví,štěstí.
    *4* *4* *4* *4*
  • Jirko, už nehraj. Prosím, už ne, už ne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit