Přejít na výpis diskuzí

Jiří Mádl

OSOBNOST 31.12.2006 
409 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viděl jsem několik herců, kterým tzv. superherec Mádl nesahá ...
    Od dob, kdy se z vlastní hlouposti pustil s "hvězdou" Issovou do politikaření ho jaksi nemusím.
    • Nevím co proti němu všichni máte, je to super kluk i výborný herec.Má velký talent a je i celkem hezký. :-)
  • ahoj jsi velice vtipný a hodný tak ahoj.
  • Violetta9
    ahoj
  • Sympatický a výborný herec. ;-) :-)
  • Proč náckové,nebyli to mladí soudruzi. To ale by ses neodvážil napsat.
  • Jennie
    pořád stejnej a stejně dobrej! a jako jeho Evička-samé hlavní role, ať mu to zůstane i nadále...viděla jsem většinu jeho filmů a ti co ho uráží, tak jen a pouze závidí *1*
  • Super herec s Vojtou Kotkem jsou totálně sehraný je to prosně dvojka která se vidí málokdy.Jso oba dva nejlepší!
    • Lucinko, ty jsi ale pořádný kus hovězího. Jen zabučet, jen zabučet...
  • Jako fakt? Proč ho urážíte, hejtujete?! Jirka je strašně dobrý herec, mám ho ráda, a s Evičkou mu to strašně přeju♥ Závidíte mu, že něco dokázal a vy nic, protože jste absolutní nuly. Fakt jste ubozí! Nesuďte knihu, podle obalu!!!
    • Strašně dobrý herec? I ve vesnickém ochotnickém divadle jsou k vidění lepší herecké výkony, než ty jeho. Ten se může líbit akorát tak poblázněným puberťačkám, kterým se ten jeho ropuší ksicht líbí. To je ten obal knihy, o kterém mluvíš.
      Když se ale do té knihy začteš, začne se ti brzy zvedat kufr.Je to zmetek, který pro prachy udělá cokoliv a pro kohokoliv.
      Ta kauza kolem maturitního plesu je zřejmě na objednávku, aby se o něm víc mluvilo a aby byl zájem o ten film co režíroval. Ten nechci hodnotit, dokud ho neuvidím.
      Tady by byl takový Niemand a křivák ve všeobecném opovržení.
  • Přečetl jsem si rozhovor s J.Mádlem a vůbec nechápu, že na jedné straně si pevně stojí za klipem Přemluv bábu, což je ostatně jeho věc, ale pak chce, aby stát financoval kompletně natáčení filmů. Čili já to chápu takto: Kapitalismus chválím, ale případné ztráty z podnikání socializovat- ty ať platí všichni! Není v tom rozpor? Asi ne, je spousta takových - zisk je můj, ztráta je nás všech.
    • Jenom jsi to nepochopil. *2*
  • jirko všechno nejlepší k narozeninám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit