Přejít na výpis diskuzí

Jiří Menzel

OSOBNOST 31.12.2006 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechte Oskara Američanům...

    Nic si nedělejte z toho, že Anglický král nebyl nominován. Když jsem viděl, jaká kritéria jsou pro udělení této ceny rozhodující (např. kolik film dokáže vydělat!), konstatoval jsem, že tato soutěž není hodna vašich filmů, třebaže jste už toto ocenění už jednou získal.Točte filmy,na které se my obyčejní diváci těšíme. Snad vás potěší, že mi můj otec, literární historik, kdysi řekl: "...myslel jsem, že Vančura je absolutně nefilmovatelný. Když jsem ale viděl Menzelovo Rozmarné léto, byl jsem unešen a musel jsem konstatovat, že to možné je...". A to je můj otec ze staré školy.Tak se těšíme ještě na další filmy, které pro nás natočíte a Oskara nechte americkým výrobcům dojáků,stříleček a limonád!
    Jan, Muzikant
  • Blahoprani

    Vse nejlepsi,pevne zdravi,radost z prace,pohodu doma k dnesnim narozeninam
    preje Vas fanousek (64let) Harry
  • sterilita

    za zbabělost při antichartě,kdy se připojil ke štvanici,kterou rozpoutali komunisté, přišel trest v podobě umělecké sterility.
  • Blahopřeji

    ...K úspechu na festivalu v Berlíně a dík za krásné zážitky při Vašich filmech.Ještě točte,čekáme další film.
  • Děkuji

    Děkuji, zapomněla jsem během filmu (Obsluhoval...) na život mimo plátno.
    • Re:Vyliskat a neděkovat.

      Pane menzel patřilo by Vám vyliskat jak to učinil pan vrchní Skřívánek a skuteční majitelé Hotelů z generační řadě nikoliv jako ten skrček co vypadal jako Havel ,neb pak jste už jen propagoval nacismus ,Bachraté Sudeťačce patřilo svléknout i oblečení ,neb oni se se Židy nijak nemazlli a rozhodně jim stáhli i konta a nikoliv jen ponožky .
      Vůbec se nedivím, že Vám bratři jižní Slované vylískali ,jste lump propagující nacismus a skresleně ukazujete Sudetské Němce ,byla to pakáž napadající židy ,které stáhli o vše.

      Brachtl Antonín Hrádek na Vlárské dráze 10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit