Přejít na výpis diskuzí

Jiří Paroubek

OSOBNOST 16.10.2010 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je hrozně 1.neschopnej
    2.tlustej
    3.špatnej manžel
    • Jak to víš že je špatnej manžel ? Ty mu pigluješ Petru nebo kdo ti to řekl.
  • Já se divím, že se TOTO vůbec někdy dostalo do vlády.
    • TOT je tam daleko víc. Zemský škůdce Kalousek je TOTO jako vyšité a to nemluvím o Drábovi a doktorovi Smrt.
  • nechces radej pridatlidem nebo odstranit ty hnusny neunosny poplatky¨¨atoto by chtelo byt jeste vys. ze se nestydis FUJ
  • Přenluv bábu.

    Chytráci,Paroubek vám nebyl dobrej,tak jste si zvolili ten póvl co teď vládne.
  • silakpanic

    JJ
  • MUDr.

    Pane Believer, dostal ste mě. Málem mi praskly plíce!
  • MUDr.

    Je nás cirka 10.300.000 obyvatel. Když vynechám nezletilé, tak si dávám otázku? Kolik jste podal tr.oznámení? Proč Vás Váš pobočník nezařadil do vlády? Dle mého názoru jste strana(ČSSD), která nejvíce plodí nepěkná slova (OVM)atd. Nechodím na mítynky, ale už se nedivím, proč máte tak neradi vaječinu. To není žádná urážka, viděl jsem to v televizi nejednou. Snažíte se hovořit klidně, ale přitom urážíte každého, kdo s Vámi nesoucítí. Nechcete odejít slušně do důchodu? Stále poukazujete na to, jak za Vás vše rostlo a na druhé straně, ste vše rozházeli. Osobně si myslím, že nepatříte do žádné větší funkce, natož do parlamentu. Vaše slova už zná i můj syn-je zřejmé, poďte si to rozdat, za mne vše rostlo atd... Každý není hloupý a vidí, jak se chováte. Já Vám osobně přeji vše nejlepší, samozřejmě i Vaší manželce, ale prosím, odejděte do důchodu, postavte si dílničku a tam si kujte, co se Vám líbí. Hlavně,zdraví. S pozdravem člověk.
  • ...

    tvl všichni politici jsou mrtě sráči a todle je ten největší z největších!!!!!! Granát do parlamentu fakt tvl!! *3*
  • Miluju tě!!!

    Ahojky, Jiříku!
    Doufám, že se máš dobře. Každý den na tebe myslím, když onanuji. Jsi vážně hrzně sexy.

    Klidně bych se ti poddal.

    Tvůj P.Believer
  • Nabubřelec

    Jsi největší nabubřelec.Když jsi byl hovno tak Ti manželka byla dobrá !! Teď se honosíš s mladou a myslíš si že jsi král *3*
    • Re: Nabubřelec

      Nojo,no! Někdo holt na to má, někdo jen hloupě čučí a ještě hloupěji kvičí. Nejenže jste nabubřelec, ale ještě, Lůďo, jste pln závisti. To je ale takové typicky pravičácké, tudíž nechutné!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit