Přejít na výpis diskuzí

Jiří Paroubek

OSOBNOST 16.10.2010 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • erfr

    Jsi nejlepšíííí!!! *4*
    • Re: erfr

      Jo ale prase *5* *1*
  • přání

    pane paroubek vše nejlepší a hlavně zdravíčko.hezký den
    • Re: přání

      SPRÁVNĚ
  • vše nejlepší!!!

    ..k narozeninám !!!! *15*
    • potřebuji peníze

      nechceš mi darovat nějaké ty tisíce ,
  • anti-paroubek.cz

    http://www.anti/paroubek.cz
    Rozsá hlá debata a galerie na téma Jiří Paroubek. Zapojte se i vy a pomozte změnit budoucnost našeho státu
    • Re: anti-paroubek.cz

      http://www.anti-paroubek.cz
  • To stačilo

    Národ by se měl vzpamatovat a jít k volbam.A hlavně nevolit strany, které nám tu už 20 let vládnou. Uvažuji o Volfové.Věřím že tu udělají pořádek
  • Odborná úroveň Paroubka

    Studovala jsem na Vysoké škole ekonomické v Praze přibližně v stejném období, jak Paroubek, vím, jaké nesmysly tam vyučovali, např. hlavní předmět byl marxismus-leninismus a všechny odborné předměty byli vyučovány z hlediska komunistické ideologie, moje diplomová práce po 30 letech s odstupem mi připadá jako absolutní nesmysl,ale prošlo to, byla jsem mladá, věřila jsem komunistům,ale jsem ráda, že ty jejich nesmysly jsem nemusela dlouho dělat, odešla jsem na matěrskou. Podle svých skuseností soudím, na jaké odborné úrovni může být Paroubek z ekonomického hlediska, když študoval podobné nesmysly, jako já. Takže jako odborníko-vi na pozvednutí naší země na vyšší eko-nomickou úroveň nelze mu vůbec věřit, ani jeho rádcům, jsou úplní diletanti. *8*
    • Re: Odborná úroveň Paroubka

      A inženýři privatizace ing. Klaus, ing. Ježek a igg. Kočárník studovali co a kde?
      • Re: Re: Odborná úroveň Paroubka

        Jenže tihle inženýři privatizace,dělali to co dělali zcela záměrně a přesně věděli jak to dopadne - a co si budeme nalhávat - určitě si na tom velmi slušně nahrabali.Zapomeňte na Klausovi keci o tom,že kupónová privatizace se "jen" nezdařila - ta byla takto od prvopočátku naplánována - důkazy o tom samozřejmě nemám,ale za 20,30 nebo i víc let to vyjde najevo a tak jak se dnes v TV dozvídáme o zločinech komunismu,budeme za těch 20 nebo 30 let poslouchat o zločinech polistopadové vlády ODS a dalších pravicových stran.Ale bude zde drobný problém: tak jak by dnes všichni chtěli soudit soudce z vykonstuovaných procesů z 50tých let,nebo ty,kdož se podepsali pod tzv. zvací dopis pro vojska Varšavské smlouvy,což nejde protože dnes jsou už dotyční dávno po smrti,tak úplně stejně za těch 20 nebo 30 let nebude možné soudit Klause,Havla a další,protože už dávno budou prdět do hlíny.A tak jak spousta dnešních důchodců hájí KSČM,tak spousta důchodců za těch 20 nebo 30 let bude hájit vládu z 90tých let.
    • Re: Odborná úroveň Paroubka

      Jo,jo,jistě,za komunistů byl hlavní předmět marxismus-leninismus (tomu,že by byl hlavní nevěřím,ale tu dobu jsem příliš nezažil,takže budiž),zato dnes je úroveň našeho školství o mnoho dál.Každej trotl,kterej má na ZŠ trojky a kterej by se za komunistů nedostal ani na střední dnes může dělat klidně i výšku,protože spousta škol je soukromých a na těch nejde o to mít znalosti-tam to funguje na obchodním principu, tj. ty nám zaplatíš a my ti dáme diplom i kdybys věděl úplný hovno.Nastává tak ale drobný problém-většina žáku ze ZŠ jde dnes na SŠ a hromada dalších pokračuje na VŠ i když jejich schopnosti tomu absolutně neodpovídají.Za chvíli budeme v situaci,kdy budeme mít 4 milióny středoškoláků a vysokoškoláků,ale manuálně nebude umět pracovat nikdo-to je problém toho,jak je dnes nastavený naše školství.Skutečné hodnoty totiž vytváří dělníci a né zástupy ekonomů,právníků,analitiků,man ažerů,filosofů a dalších budižkničemů!
      • Re: Re: Odborná úroveň Paroubka

        Právě tomu má zabránit školné na vysokých školách, aby tam šli fakt jen ty, kteří mají skutečnou motivaci, protože ví, že na to mají a dokážou vložit do študií celou svou osobnost, úsilí a jsou ochotni i přivydělávat na brigádách, aby zaplatili studiá. Je fakt, že materiální hodnoty vytváří manuálně pracující, ale to všechno musí někdo i zorganizovat, nežijeme v dobe kamenné jako stádo pralidí. Někdo musí i přemýšlet a vynalézat, kde by jsme dnes byly bez Edisona a Billa Gatesa a Wichterleho. *3*
        • Re: Re: Re: Odborná úroveň Paroubka

          Jenže tomu školné nezabrání,protože pokud rodiče nějakýho študenta,kteří zázračně zbohatli v 90. letech na kupónové privatizaci,nebo jsou to nějací vychcaní podnikatelé,synáčkovi ty studia zaplatí a na vysoké škole to bude fungovat tak,že za zaplacené školné student dostane diplom a přitom nebude vědět absolutně nic,tak je to cesta do pekel.Myslím si,co se týče schopností/inteligence/znalostí dnešní mládeže,je dnes poměr stejný jako před 20 a více lety,ale dnes na ně jsou kladeny mnohem menší požadavky.Proto říkám že dnes každej trotl může jít na výšku-když si to může zaplatit-i když před 25 lety by byl rád za střední školu (teď pominu ty,kteří nemohli za komunistů studovat kvůli špatnýmu kádrovýmu posudku rodičů-to bylo vážně svinstvo).Proto by školství-i vysoké mělo být placeno státem,ale za žáky by měli být vidět odpovídající výsledky.Veškeré zkoušky by měly být státní,pro všechy stejný metr a patříčně odtížný a to i na soukromých školách aby byla zajištěná odpovídající kvalita absolventů a na vysoké a střední školy by se měli dostat jen ti kdo na to opravdu mají schopnosti a ne peníze.
          Samozřejmě nepopírám,že někdo musí organizovat,vynalézat a přemýšlet,ale nemůže být těchto myslitelů víc než dělníků.Práce na kterou za komunistů stačil ředitel a 100 úředníků a mistrů s platy v řádově 2 až 5ti násobku platu dělníka-a továrny perfektně fungovaly,dnes vykonává ředitel,generální ředitel,400 manažerů,plánovačů a dalších budižkničemů s platy v řádu 5 až 50ti násobku platu dělníka-a za 20 let tohoto hospodaření,šly všechny naše podniky do kytek nebo do zahraničí.S takovou z nás za chvíli bude banánová republika.Kde jsou ty časy kdy ŠKODA Plzeň byla jednou z největších lokomotivek v evropě,kde jsou Vítkovické železárny,které před válkou dodávály pancéřování na britské letadlové lodě,kde jsou naše zbrojovky,jejichž jméno mělo zvuk a nejlepší pověst po celém světě.Takhle by se dalo pokračovat do nekonečna...
          • Re: Re: Re: Re: Odborná úroveň Paroubka

            Dobu "za komunistů" si pamatuji velmi dobře. Dobrý svářeč míval občas stejný příjem jako ředitel podniku. Dobrý zedník více než jeho mistr. *3* . Poslanci měli 100 Kč/den zasedání.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Odborná úroveň Paroubka

              A to je přesně to o čem mluvím.Logický by bylo,kdyby dělník dostal za vykonanou práci solidně zaplaceno,tak aby mohl vést normální život.Ale v dnešní době je ten,kdo se živí manuálně,považován za socku,komunistu a úplnýho vola,protože kdyby nebyl línej a trochu se snažil,tak mohl taky podnikat.Ale kdyby všichni podnikali,kdo by potom pracoval?Za komunistů se razilo nesmyslné heslo:"Já jsem horník,kdo je víc",dnes je za úspěšného člověka považován podnikatel,který se živí tím,že v zahraničí levně nakoupí a u nás draze prodá.Další vrchol úspěšného podnikání,jsou podnikatelé,kteří mají např. stavební firmu,dělníkům dají málem minimální mzdu,sociální a zdravotní pojištění za svoje zaměstnance neplatí,vybírají zálohu za práci,kterou potom neodvedou a když už je tento postup neudržitelný,tak nechají firmu zkrachovat,protože už si před čtvrt rokem založili firmu jinou,se skoro stejným názvem a celý kolotoč začíná znovu - to je dnes synonymum úspěšného člověka.Ale ať si klidně podnikatelé,manažeří nebo politici mají vysoké platy,ale ať můžou se svým platem rozumě vyjít i obyčejní lidi.A ať se nikdo neodvolává na průměrnou mzdu v ČR,protože na tu víc jak 75% lidí nikdy nedosáhne!
  • blbec

    co říká co dělá je mi z toho nablití,už jen když ho vidím tak se mi v kapse otevírá kudla,on pro lidi nic nedělá jen pro sebe aby on měl co nejvíc a my ostatní hovno tak si to uvědomte řidí se heslem hamty,hamty ať mám víc než tamty,nenávidím ho,to není možný aby takovej člověk byl v politice zlatej Míra Topolánku jo to je borec ale Paroubek poslat ho na sibiř a teprve potom by nastal klid *1*
  • Podle Keltského stromokruhu

    Podle keltského horoskopu Jiří Paroubek je narozen v Cedru. Charaktaristika:Cedry se o sobě domnívají,že jsou nedotknutelné autority. Přitom ostatní zkrátka přehlížejí. Odpor ani nevnímají. Jestliže se je někdo přece jen odváží kritizovat, naběhne si na nůž. Cedry vidí v jakékoli kritice ohrožení svého sebevědomí a své důležitosti. Kritika se zkrátka rovná se urážce majestátu. Sebekritika - co to je? Lidé zrozeni v Cedru jsou bezuzdní, mají nesmírný /i erotický/ hlad po životě a sklony k prostopášnosti. Pro znamení Lva jde jednoznačně o moc Život se musí hezky řídit podle nich, neboť jen oni nejlépe vědí, co a jak. *13* *13*
  • Návrh

    Vážený pane Paroubek,protože nevím kam se obrátit,obracím se na Vás.Vidím ze všech stran kalamitu,která zachvacuje nejen náš stát.Nyní je to sněhová.A také vím o tisících lidí,kteří se doma válejí na gauči za to,že ztratili práci.Kdopak z nich se chopí sám od sebe lopaty,aby šel pomoci odhazovat sních?Proč není výplata dávek podmíněna u zdravých lidí odpracováním určitých hodin prospěšnými pracemi pro město?Určitě by to každé uvítalo.Když není sníh,tak je všude plno nepořádku,proč tito lidé nezvelebují města a vesnice?A že na to není zákon? Tak ho udělejte.Pracující voliči Vám za to budou vděční.Zdravím.Anděla Nosková Čelákovice
    • Re: Návrh

      Paroubkovi se nedá věřit, když dokázal za komunistů vyšplhat do tak vysoké funkce, musel mít u nich dobré body, typický papaláš z minulé éry, jak vypadá i jak mluví, používá sociální sliby jako beranidlo, jen aby se dostal,k moci, typicky, jak to dělali komunisti. Káže vodu a pije víno, vyžívá se v luxusu, jezdí pro tričko do Londýna. Jako premiér by měl několikasettisícovou výplatu a myslíte si, že to rozdá pro dobročinné účely, asi těžko. Dovede zemi k bankrotu a budeme počítat v tisícikoru-nách ceny základních potravin, jako v Maďarsku, kde již několik let vládne levice. *13*
      • Re: Re: Návrh

        Ano,Paroubek se vyžívá v luxusu-pokud na to má plat,jenže Paroubek taky bojuje za to aby se relativně dobře měli i obyčejní lidi,zatímco ODS tady razí teorii že kdo je bohatý tomu dáme víc a kdo je chudý bude bohatého platit.
  • Demokracie

    Když vidím tohoto člověka (a jemu podobné kádrováky z let minulých), tak si vždycky vzpomenu na píseń Karla Kryla "Demokracie". Zkuste si ji někdy poslechnout a zamyslet se. Dokud tady budou u moci pořád ti samí lidi (strany), tak to půjde pořád do větších sr***.....Dokud budou mít lidi jako Paoubek a jemu podobní možnost být voleni bez ohledu na jejich minulost (tunely, podvody, korupce....), tak se nic nezmění...Lidi jsou ale bohužel jen "ovce"...
    • Re: Demokracie

      Souhlas!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit