Přejít na výpis diskuzí

Jiří Pomeje

OSOBNOST 12.6.2007 
66 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svatba

    Vážení novomanželé, závistivce a žárlivce hoďte za hlavu, máte dost síly vše překonat a postavit se životu čelem. Nedbejte na pomluvy a závist a společně se mějte moc hezky. Chraňte si svoji lásku. F.
  • NAVRAT

    *5* JIRI JSEM RADA ZE JSTE SE OPET VRATIL A PREI VAM AT NATOCITE SPOSU FILMU A UDELATE HODNE KONCERTU VIDELA JSEM VAS NAPOSLEDY V C.B.NA KONCERTE PETRA KOLARE A MOC VAM TO SLUSELO VUBEC JSEM VAS NEMOHLA POZNAT.PREJU VAM HODNE ZDRAVI STESTI A DRZIM PALCE MARTINA macicek.susi@seznam.cz *4*
  • Jak se plave ke dnu

    Jirko moc Ti děkuji za Tvoji knižku, kterou jsi mi věnoval nedávno na fotbalovém utkání Internacionalů 5.6.2008 v Prosetíně na Chrudimsku.
    "Zhltla" jsem ji doslova celou a mohu ti říct, že mi dala snahu bojovat odrazit se od dna a postavit se na vlastni nohy.
    Ještě jednou moc děkuji, přiznávám se, že jsem nad Tvým příběhem brečela.
    Jsem velice ráda, že jsem Tě mohla osobně poznat a přesvědčit se o tom, že jsi v pohodě a "lidový chlap".
    S pozdravem (..drž mi palce..) Ivana Vostřelová *3*
  • Iveta

    Jirkovi držím palce v bohulibé činnosti, která se týká pomoci Ivetě Bartošové. Je to fajn, když člověk má někoho, o koho se může opřít a spolehnout se na jeho pomoc. Docela Ivetě závidím. Jirka si prošel něčím podobným a teď pomocnou ruku podává dál. Je to obrovský čin, který se nedá vyčíslit penězi. Tak ať to všechno vyjde!!!
  • bezva koncert

    Dobrý den,byla jsem na koncertě Petra Koláře v Mladě Boleslavi a myslím si,že se velice vydařil nejen zásluhou Petra,ale především Vaší.
    Dnes jsem dočetla Vaši knihu a jsem ráda,že mě bulvár v tom,že jste přímý člověk neovlivnil.
    Mám radost z toho jak dopadl soud a přeji hodně štěstí adržím Vám palce.

    *14*
  • Chvála dne

    Dobrý den,
    k dnešnímu dni 23.11.2007 Jirkovi blahopřeji, je to začátek něčeho nového a důležitého. Tak všechno OK. Filoména

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit