Přejít na výpis diskuzí

Jiří Schelinger

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Steve!
  • Na tu dobu dost dobrá muzika kdyby neblbnul mohl to daleko dotáhnout miluji písničku Šípková Růženka
  • Jiří Schelinger byl vynikající zpěvák a i když zemřel dřív, než jsem se narodila, tak jeho písničky miluju a vždycky milovat budu.
  • Ako malý chalan som bol na mnohých Jiřího vystúpeniach v amfiteátri na Agrokomplexe v Nitre. Jiří vystupoval 2 aj 3 krát denne. Cez víkendy tam bolo spústu divákov, občas cez týždeň keď pršalo sme tam boli traja - štyria. Aj vtedy to dokázal rozpáliť, dovolil si aj také šaškoviny, ktoré pri plnom amfiteátri nerobil. Poznal som všetky jeho piesne.

    Jeho smrť ma veľmi zasiahla. Dodnes opatrujem platne z jeho piesňami.

    Pozdravujem všetkých Jiřího fanúšikov, starých aj mladých !
  • Jirka bol bombovy.Bol úžasný nielen spevák ale aj herec.Bol nesmierne charizmatický.Jeho koncerty v Nitre počas Agrokomplexu to bola pecka,na ktorú sa nezabúda.Škoda,že to skončilo tak ako skončilo.Ďakujem,že bol.Nech odpočíva v pokoji. *9*
  • je to smutné :-((((((((((((
  • protoze byl jiny...take jsem vybocovala z rady a musela odejit...
  • sJirkou jsem se nekolikrat setkala na jeho koncertech..nehodil se do te doby ve ktere se zil, mel se narodit tak o 30 let pozdeji a byl by uznavanym zpevakem....je moc smutne ze uz tu neni...porad rada posloucham jeho pisnicky a vzpominam... *14*
  • ahoj lidi, prozradí již někdo, jak je možné, že tak oblíbený zpěvák, jako pan Jiří byl,to vím od svého strýce, byl potlačován?
  • AHOJ JIRKOOOOOOOOOO, předevčírem sem dočetla knížku od Ringa Čecha - Z mého života a Jirku tam popisuje mile, třeba když bylo -30 stupnů v rusku tak jirka vyšel ven jen v riflové džínce *1* tož to bylo vtipné nebo sem sa nasmála jak ringo popisuje komické číslo .... Kdybych tak mohla jít na jirkův koncert to bych byla šťastné jak blecha *14* *14* *1* tak ahoj lili *3*
  • KARTÁGO hoří! Tak tohle je od Jirky pecka, čím více ji poslouchám, tím více vše chápu ...... ????????........




    Dým, žár plamenů válka si nevybírá,
    než větry odvanou, křik a pláč,
    Kartágo hoří, matčina náruč dítě svírá,
    Kartágo hoří, řekni mu světe, proč umírá,
    zalkneš se hanbou.
  • Dodnes obdivuji pěvecké výkony Jiřího Schelingera ve skupině Fr. Ringo Čecha, kdy hrál výborný Standa Kubeš na kytaru, Jan Kavale na basu a Ringo seděl za bicíma. Nebál bych se je přirovnat k českým Black Sabbath. Akorát mi u něj vadí, že nazpíval i různé s prominutím s..čky, jako např. René, já a rudolf. Když si potom ale přehraju elpíčko Nám se líbí..., tak se ještě více utvrdím v názoru, že Jiří byl, je a bude nejlepší rockový zpěvák z Čech. Je ho strašná škoda a jsem pevně předsvědčen, že v jeho smrti měla prsty StB. To dnes už ale nezměníme. Doufám, že nebude nikdy zapomenut.
  • Moc chybí udělat muzikál, něco jako od ABY, opravdu jeho písničky
    nestárnou,je šílené, jak čas letí :-((((
  • To že byl a opravdu vždy bude Jirka nejlepší to víme všichni kdo ho a jeho muziku máme rádi. Je fakt škoda že nemuže stárnout s námy. Když už Jirku ty parchanti zavraždily tak věřím že na nás kouká ze zhora a je v pohodě.Zdraví všechny kdo má Jirku rád. Jarda.
  • Zdravím všechny příznivce J.Schelingra,Jirka Sch. se vrací nová skupina Yeti On ty to hraje a hlavně zpěvák který trochu má podobný hlas jako Jirka ,dává najevo že to je ono.Nevím ale mám pocit že se legenda vrací teda J.Schelingra.Mám tuto legendu nejradči
  • Pro Jirku jsem taky hlasovala a taky to s docela velkým náskokem vyhrál. *3* Ale už by tu měl vážně někdo změnit to úmrtí....sebevražda, taková blbost... *10* a taky k té knížce, sháněla jsem tu, co napsal jeho bratr, taky měla být v Levných knihách, ale prošla jsem je skrz na skrz i na internetu a nikde jsem ji nenašla *9* Nevíte, kde by se dala ještě sehnat?
  • Děcka hlasujte Jiří je v TV na Barandově v pořadu To byl náš hit s písničkou Holubí dům hlasujte ve tvaru HIT mezera 2 (HIT 2) na číslo 907 99 09 cena sms je 9 kč. sice nevím jestli to sem můžu psát ale HLASUJTE ať to Jirka vyhraje !!!!!!!! *14*
  • Ahojte vidím že nikdo nereagoval na můj předchozí příspěvek, ale to sem nechtěla... Protože jsem vám chtěla doporučit písničku od jirky a to nádherně drcující "Klaudie" dnes jsem ji totiž poprvé slyšela a je úúúžasná.... poslechněte si je to krása ahoj lili
  • Re: blbci

    Jo a ještě jsem chtela napsat že si to jirka nezaslouží/!!!!!!!!!!!!!!
  • blbci

    Který kretén napsal do titulku vedle fotky na hlavní stránce duvod úmrtí sebevražda... jak to tam mohli dát když to není pravda KRETÉNI !!!!!!!!!!!!! vždyť jiří tehdy vsadil že vyplave ne že se nešŤastnou náhodou utopí!!! Blbci doufám že to dají pryč!!!!!!!!!! čao

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit