Přejít na výpis diskuzí

Jiří Šindelář

OSOBNOST 11.5.2009 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wauworld

    dnes už uplynou 3 roky.....

    ...letí to a pořád se to nevyřešilo !!!!
    • wauworld

      Re: dnes už uplynou 3 roky.....

      proto mám v datu 3 osmičky !
  • wauworld

    video

    http://www.ceskatelevize.cz/porady/ 10095690193-pred-pulnoci/2084528012 91013/video/
  • wauworld

    je z něj starosta !

    Šindelář se stal ve Strančicích starostou
    Jiří Šindelář skončil povolání strojvůdce a stal se starostou. Po podzimních komunálních volbách se stal starostou dvoutisícových Strančic z okresu Praha-východ. Na Studénku si ale často vzpomene. Však před soudem musel znovu detailně popisovat osudné okamžiky.

    "Po projetí stanice Studénka jsem si všiml záblesku, jak most přetrhl trolej. Vypadl proud, stáhnul jsem sběrače proudu, zatáhl za rychlobrzdu a utíkal se schovat za kabinu," líčil sekundy poté, co si ze vzdálenosti asi 600 metrů všiml, jak se most zavlnil a sklouzl na trať. "Srážka už byla nevyhnutelná," konstatoval.
  • glinis

    mám takový návrh...

    ...nevím kdy se přesně Jiří Šindelář narodil (někda v lednu) poprvé,ale vím kdy se narodil podruhé 8.8. ! Nechcete ho přidat do narozenin na tenhle den ? *15*
  • glinis

    tak a už jsou to 2 roky...

    ...a vyšetřování dopadlo tak jak dopadlo ... *13*
    • glinis

      Re: tak a už jsou to 2 roky...

      tak až teď jsou to 2 roky !! *15*
      • glinis

        Re: Re: tak a už jsou to 2 roky...

        a teď už i přesně na hodiny !!! *15*
  • hrdina

    ahoj Jirko a Danuško, přeji oběma hodně štěstí a zdraví, Jirko jsi borec pa pa
  • lucik200

    8.8. 2008

    Tak a před několika minutami a jedním rokem se stala ta příšerná nehoda ve Studénce.Všichni by jsme si to meli připomenout!
    • lalipop

      Re: 8.8. 2008

      a nezapomenout!
  • A je to tady!

    za pár hodin(přesně v 10:32 hodin)uplyne rok od tragické nehody!Říká se že se do roka a do dne ukáže,ale bohužel v tomto případě to neplatí a viníci stále nebyli potrestáni což mě mrzí!Navíc té firmě,se údajně nezřítil most poprvé! *8* *16*
  • lalipop

    Tak za 4 dny už uplyne rok..

    ..od nehody!!!! A samozřejmě nikoho neodsoudili!!!!! *8* *8* *8* *8* *8*
  • kiris

    a ještě prý ten den vsadil sportku za 48 kč !!!

    A vyhrál !!! *1* Svůj život! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit