Přejít na výpis diskuzí

Jiří Štědroň

OSOBNOST 3.1.2009 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc dobře si pamatujeme jeho působení v skupině UV SSM Plameny asi se snažil rozložit stranu zevnit. Proti J Štědronovi nic nemám v popelce se mi i líbil.
    Ale kdo nebyl v SSM neměl šanci.
  • hodně zdravíčka *4* a dobrých písniček *14* přeje IVANA
  • Dobrý den pane Jiří,chci se zeptat,zda Vám říkají něco malé vesnice jménem Kobylničky-Myslejovice? Děkuji a mějte se moc hezky *4*
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví a štěstí *3* *15*
  • V Růžovce hrajete tedˇ,tak jsem o vás chtěla vědět víc a pořád jste kus,co se mě líbí ... ach ta příroda ...Přerovačka *3* *5*
  • Pamatujete skupinu Plameny? Připravte si kameny, přijeli/y k nám Plameny!!! *12*
  • Preji Vam vse nejlepsi k narozeninam, hlavne zdravi. Stale se divam na pohadku Popelka, moc se me libi. Mejte se krasne
  • Pane Jiří proč se nehrají Vaše písničky,Vaše fanynky by je rady poslouchaly, ale není co.
  • Hodně zdraví do dalších let a mnoho hezkých pisnicek
  • Milí pane jirko.popelku jsem zbožnovala jako dítě a drží mě dodnes.Pravě jsem se koukala s dětma a vnukem.Váš jedinečný úsměv a krasná popepla nás doma tak potěšila že jsme si přehrali znova.Jste jedinečnej a tak to bude pořád.hodně ůspěchu at se daří.
  • Nevím jestli jste měl někdy mladší fanynku , ale díky Popelce jsem Vás doslova zbožnovala již v 5-ti letech . /byl to rok 1976/ Když se mi babička snažila vysvětlit že budete nejspíš ženatý , vzala jsem si pokladničku a chtěla se Vás jet zeptat. Vylekaná babička mě dostihla až na nádraží a dodnes tuto historku vypráví - dnes už mým dětem . Přeji Vám hodně úspěchů a štěstí.
  • Ahoj Jirko, nedávno jsme se viděli po koncertě M.D. v úterý v Lucerně. Bylo to prima.
  • Danyel Gerard - Butterfly je dobrý, ale Jirka to nazpíval lépe, jukněte na to !
  • Pane Štědroni ,je mi 50 a v mládí jsem vás a vaši hudbu milovala.Líbí se mi hudba i vy stále,ale čas je neúprosný ve všem.Hodně zdraví do dalších let Vám přeje vaše posluchačka Jana z Olomouce. *14*
  • Preji Vam vse nejlepsi v roce 2012, Opet jsem videla pohadku Popelka, krasne, nadherne. Mejte se hezky a preji mnoho uspechu.
  • Jako malá jsem byla zdrojem legrace pro celou naši rozvětvenou rodinu, od nějakých 11-ti let jsem tvrdila, že se vdám jedině za Jiřího Štědroně. Už tenkrát měl obrovské charisma. A teď když poslouchám jeho písně, pořád mne to ještě drží:-))
  • Zdravím také, mám ji pouze na staré vinilové desce a nádherně šumí, ale je tak krásná, že mi to nevadí. Ovšem nikde jinde jsem jí nenašla.
  • Vážený pane Štědroni, chci Vám v novém roce 2012 popřát jen to nejlepší.
    Jste nesmírně charismatický muž a patříte mezi mé idoly už 35 let.
    Se srdečným pozdravem, vaše ctitelka
  • *11*
  • Večná škoda,že sa na tak dlho,nie vlastnou vinou, stratil úžasný hlas Jiřího Štedroňa. První sníh bol pre moju mamu elixírom. Vám pán Štědroň prajem, aby nasledujúce roky boli pre Vás zadosťučinením, aby Vaše piesne ostávali dlho v srdciach a Váš krásny hlas bol elixírom. Ďakujeme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit