Přejít na výpis diskuzí

Jiří Štědroň

OSOBNOST 3.1.2009 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blablaza

    Jirko vystupuješ ještě?

    V roce 1985 jsem byla na vystoupení Jiřího Štedroně, ten chlap má úžasné charisma. Jeho zpěv mě dostal jakoby do jiné dimenze. Takovýto zážitek jsem měla pouze na jeho koncertě. *4* Při vzpomínce na jeho vystoupení, mě ještě teď běhá mráz po zádech.
    • Re: Jirko vystupuješ ještě?

      Máte pravdu,na LVT bylo jeho vystoupení *3* *3* *3* .............BOMBA
  • pane Jiří

    dívala jsem se na TV a pak jsem si šla pustit dvě Lp na kterých zpíváte ... z Jezdce formule život jde i po letech mráz po zádech tou atmosferou ,ale krásně . A Vaše profilové album ? Mám rád vlaky - tam je vše , víc nejde říct. A že Vás nehráli po rádiích , no , kdo Vás chtěl slyšet tak si Vás doma - V KLIDU poslechl . A naštěstí se "neztratila" černobílá Popelka .Přeji mnoho štěstí a i když to tak možná vypadalo - lidé na dobré věci nezapomínají , jen to neříkají ... *3* *4*
  • HRŮZA

    Právě na Blaníku vysílali písničku
    Butterfly, zpíval ji Jakub Smolík,
    zrovna mě jímá hrůza, je to zpěvák?
    Proč nehrají tu Vaši??????????????????

    *13* měla grády,toto je strašné!
    • mila.38

      Re: HRŮZA

      Protože ve všech rádiích sedí samí tupci, kteří mají jenom dvě CD, a přitom je tolik krásných písniček z té doby. *15*
  • Pamatujete skupinu Plameny? Připravte si kameny, přijeli/y k nám Plameny!!! *12*
  • úsměv

    Měla jsem ráda kromě vašeho zpěvu váš nádherný úsměv. Vám jedinému ze všech zpěváků se úsměv odrážel i v očích. *4* *4* *4* *4*
    • Re: úsměv

      Ano, Váš úsměv byl a snad ještě je nakažlivý, proto krásný , jedinečný. Děkuji Vám za něj, vždy mne potěšil.
      Eva
  • Jiří Štědroň

    Jirku Štědroně jsem slýchávala
    před sametovou revolucí v rádiích.
    Hudební pohádka Popelka.
    Dál už jsem moc neslyšela.
  • Milí pane jirko.popelku jsem zbožnovala jako dítě a drží mě dodnes.Pravě jsem se koukala s dětma a vnukem.Váš jedinečný úsměv a krasná popepla nás doma tak potěšila že jsme si přehrali znova.Jste jedinečnej a tak to bude pořád.hodně ůspěchu at se daří.
  • Danyel Gerard - Butterfly je dobrý, ale Jirka to nazpíval lépe, jukněte na to !
  • Dobrý den pane Štědroň,
    mám ráda Vás i Vaše písničky například Jak to chodí, Hele, Heleno. Viděla jsem videoklip Já jsem Tvá neznámá, kde taky jste. Souhlasím, měl jste nádherný úsměv, který šel i z očí. Přeji ještě další úspěchy.
  • Preji Vam vse nejlepsi v roce 2012, Opet jsem videla pohadku Popelka, krasne, nadherne. Mejte se hezky a preji mnoho uspechu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit