Přejít na výpis diskuzí

Jiří Strach

OSOBNOST 31.12.2006 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klid, jména jako Strach za deset let nikdo znát nebude a stupidity typu Labyrint nebo nábožensky poblázněné tzv. pohádky skončí v koši.
  • Tohoto režiséra si moc vážím,pro jeho lidskost,opravdovost ,nemá potřebu si na něco hrát jako jiní.Je prostě vždycky sám sebou a sám za sebe.
    Vše nejlepší *4*
  • Vážený pane režisére. Viděla jsem Váš film "Osmy", který mě připomněl situaci, ve které jsem se nacházela i já. Moje situace, byla trochu kořenější,(jednalo se o maloměsto)s velice zajímavým a neobvyklým koncem. Mnoho( fundovaných), lidí, kteří byli s mojím příběhem seznámeni, se vyjádřili, že by to bylo až na román.Pokud by jste měl zájem o předlohu k filmu nebo hře, jsem plně k dispozici.
    bestova.helena@seznam.cz
  • Dobrý den, tady jsou pár fotek natáčení Svatojánský věneček Uherčice okr:Znojmo
    www.vhfoto.net
  • Dobrý den!
    Moc se mi líbí Vaše filmy, vždy plynou tak úplně přirozeně jako život sám.... A dnes si říkám - nechtěl by jste natočit film o Ježíšovi? Asi je to trochu mimo, ale jak se blíží vánoce, stáhla jsem si některé filmy z cyklu Biblické pžíběhy a jsem dost rozčarována. Jsem věřící, ač ne v katolickém smyslu slova, a tak se sice těžko ale přeci přenesu přes to, že některé události ve filmu prostě chybí a některé přebývají, ale co mi opravdu vadí je, když Ježíš vyjde z pouště s hezky sestřihanými vlasy apod.... Ve vašich filmech vždy scény krásně navazují a vše je zcela uvěřitelné. Tuším, že mé přání je nereálné, a tak si alespoň přeji, aby film o Ježíšovi natočil někdo s podobným vnímáním a talentem jako Vy. A mimochodem přeji Vám krásné vánoční svátky a do roku 2016 vše dobré!! A více Ztracených (i nalezených) bran pro nás diváky!! :-) Ivana z Plzně
  • Vážený pane režizére.
    Dne 30.11.2015 jsem se chtěl podívat na detektivku "Ztracená brána".Bohužel herci mluvili tak nezřetelně, že jsem nemohl detektivku sledovat. Po přepnutí na PRIMA LOVE kde byl vysílán film Myšlenky zločince VIII, který je dabován našimi herci jsem naprosto zřetelně rozumněl každému slovu. Je to chyba zvukaře nebo režizéra ?
    Děkuji
  • Vážený pane Strach, právě jsem shlédla váš seriál Labyrint .....ráda bych vám napsala, že už jsem dlouho, ale opravdu dlouho neviděla tak krásný seriál ..... držím moc a moc pěstí v podobných seriálech i filmech (nejlépe podobných, tj. z kriminalistického prostředí)...po dnešku jste získal jednu 44-ti letou fanynku *14* ....Eva Urbanová, Karlovy Vary
  • Dodnes je mi líto, že jsem se nepřišla osobně seznámit, i když jsem měla tolik příležitostí (na rautech u Mattlachů :-) )
    Jste fajn..
  • Bara
    pane Petře,ubožák jste Vy,protože Vy píšete nesmysly,pan Strach je velmi sympatický a velmi vzdělaný muž! Jeho filmy milují,jsou krásné,ale především si na panu reziserovi važim toho,že věří v Pana Boha - zde e jeho velikost - ví,že nic se nestvořilo samo..... *14* Bůh Vám žehnej pane Strach :)
  • Odkaz na recenzi filmu Jiřího Stracha, za který by se měl ,,pan režisér" opravdu stydět.
    http://www.bojovnici.cz/?page=clanek&idc=3
  • Pane Strachu, poslouchal jsem Vás dnes ráno v TV. je mi 45 let, ale těch lží a nepravd o době 70.let jsem už dlouho neslyšel. ta zapšklost, umíněnost a arogance mezi pražskou ineteligencí fakt nemá obdoby. My jsme se neměli špatně, zato ted byste měl natočit o tom, jak jsou lidi každou chvíli na dlažbě a bez peněz. To by totiž v té podle Vás tragikomické době být nemohlo, Vy ubožáku.
  • pokud me chce kontaktovat, tak muj mail je ruzena.ruzickova@fastwebnet.it. Dekuji.
  • Dobrý den,

    jsem překladatelka z češtiny do italštiny a v poslední době jsem přeložila titulky filmu "Cyril a Metoděj apoštolové národů". Zaujaly mě vaše filmy a domnívám se, že by se mohly líbit i Itálii. Jsem ochotná vypracovat italské titulky. Bude to asi záležitost Vašeho producenta, tak jestli máte zájem, mi sdělte na koho se mám obrátit.
  • Mam skvěleho syna do filmu je to talent je mu 16 a bude mit uspěch věřte mi muj e-mail je rene35@seznam.cz mate zajem?
  • Jeden z nejlepších českých režisérů, zaujal mě už jako Lotrando. Filmuje takovým uvolněným, nenuceným způsobem. Nejvíc se mi od něj líbí Anděl Páně a Vůně vanilky.
  • Dobrý večer mám pro Vás zajímavý námět na film, je to silný příběh,který jsem slyšel od svého dědy,kronikáře z humpolecka.Je to příběh člověka s celoživotní tíhou vraždy ze žárlivosti.Myslím,že by Vás tento pravdivý příběh zaujal, pokud máte zájem dozvědět se více zde je na mne kontakt Roman Svoboda mob724908847 děkuji
  • Vazeny p. Strach
    potrebovala by som na Vas nejaky kontakt, tyka sa to scenara - 50 roky v base, z pohladu 18 rocneho dievcata so zmyslom pre humor. Podrobnosti by som radsej mailom.Dakujem velmi pekne
    dor.ka@zoznam.sk
  • DejPánBůh dobrý den pane Jiří Strach.Mohl byste nám poslat svůji e-mail.adresu? Chtěli bychom Vám napsat osobně.Jinak vaše filmy a pohádky mají šťávu,náboj a smysl.Přejeme hezké a Požehnané Vánoce 2012 .Děkujeme a s PánemBohem.Moje adresa: jirka.klas@seznam.cz.
  • prosim,nema nekdo kontakt na pana rezisera?nutne ho potrebuji.chci se ho zeptat,jestli pripravuje novy projekt.tohoto projektu,bych se mel zucastni,ale chci si overit,jestli se vse zaklada na pravde.dekuji. muj email premysl.prochazka@email.cz. nebo kde zastihnu pana rezisera online.
  • Jsem rada ze existuje takovy reziser jako je Jiri Strach.Kazdy jeho filmovy pocin je pro me krasny darek.Prijde mi ze musi byt uzasny i jako clovek.Je moc sympaticky a mily.Je slunicko. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit