Přejít na výpis diskuzí

Jiří Strach

OSOBNOST 31.12.2006 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Díky za dobrej film

    Souhlasím s Vámí, bylo to opět po dlouhé době pohlazení po duši. jen víc takových filmů nebo inscenací, děkujeme!
  • Díky za dobrej film

    Díky moc za pohlazení filmem ,který dnes měl v TV premiéru.dík za konec příběhu.Byl, nebo vlastně je to divácký požitek,nádherná hudba , kamera,dialogy.
    Brain Storm je prostě k mání !!!!!
  • pozdrav

    zdravím Jiříčku
  • prosba o kontakt

    Vážený pane Strachu, jsem hudební skladatel, venujem sa duchovnej tvorbe, napisal som 5-duchovnych opier, s operou Kristov dotyk som sa dostal az do Smetanovej Litomysle 2007. Videl som dokument s Vami, poznam Vasu tvorbu. Nemozem nikde zohnat kontakt na Vas. Napisete mi? Dakujem Kubicka
  • Opět jste nezklamal

    Milý pane Strachu, mnohokrát děkuji,za štědrovečerní pohádku, byla opět úžasná. Je skvělé, že je u nás ještě někdo schopen natočit tak dramatickou a zároveň i romantickou pohádku bez potoků krve a vagónů pyrotechniky.Taky se mi moc líbí, že to nebylo tak zmatené a "ukecané", jak dnes většinou pohádky bývají.Miluji také váš dabing v Úžasňácích, můj syn se na ně dívá často a vaše Edna Módní mě vždycky dostane. Vůni vanilky si samozřejmě taky znovu nenechám ujít. Přeji Vám mnoho úspěchu v životě a nám milovníkům dobrých pohádek a příběhu, ať Vámi natočená díla přibývají. S hlubokou úctou a vděčností Ivona
    PS: A taky si občas nějakou postavu zahrajte. I jako herec jste skvělý. *3*
  • Poděkování

    Dobrý den pane Strachu,
    chtěla bych Vám poděkovat(i když asi trošku opožděně, ale na díky snad není pozdě nikdy :o)) za nádhernou pohádku Anděl páně. Je naprosto dokonalá,scénář,
    herecké obsazení a výkony, atd. Musím se přiznat, že mě velice překvapilo, že jste ji režíroval Vy. Nečekala jsem, že režiséři Vašeho věku umí také natočit pohodovou pohádku. (I když jsem mnohem mladší nežli Vy :o). Vnesl jste pohodu do našich domovů a za to Vám patří mé díky, díky, díky. Snad tento vzkaz dostanete. Mějte se moc krásně, přeji Vám hlavně hodně zdraví a ještě další krásné filmy nám všem. Pa Dana B.
  • pozdrav

    Ahoj Jiříčku strašně moc tě zdravím. Kráva
  • jiříkovi

    Ahoj Jiříčku, myslím že si na nás už nevzpomínáš. Jara Hálek z Němčiček s rodinou. Tatka vařil,když jste natáčeli v Rusku Cesta na J.Moc rádi by chom Tě i s rodinou někdy viděli. Mám dceru Sabinku a obdivujem tvé pohádky.Když budete mit čas tak se ukažte na Moravě i se Zdenečkem Podhůrským. pa Andrea Rabušicová /Hálková/ *4*
  • operace silver a

    děkuji a tleskám.Vůně vanilky je něco úžasnýho a díky ,že ani operace silver a nezklamala .Jiří Dvořák ...beze slov díky všem
  • dotaz

    Docela by mě zajímalo, jestli je něco nového v tvorbě filmu o CS parašutistech za druhé světové války, myslím, že o skupině SILVER B? Díky
  • Jenom pozdrav

    Ahoj Jirko, vypadl´s mi z Guglu, když jsem vzpomínal na starý časy a kamarády, dobrý, ne? Měj se nejlíp i se všemi blízkými a ČAU!
  • Blahopřeju vám oběma k vykročení na společné cestě životem a přeju hodně štěstí,lásky a jednou snad nějakého malého Lotranda či Zubejdu...Nebo po našem-vitajte mezi nás blbé.Hodně štěstí a ať vás chrání anděl páně Majka.jur
  • ještě toto jsem chtěla

    pokrač.Nejsem šílená fanynka,ani nemyslím,že bys byl na( starší holky),jen chci,abys věděl,že si tvé režie i herecké práce velice vážím.Trošku fušuju do divadla(co by ochotnice)a tak vím,že je obojí pěkná fuška.Přeju hodně úspěchů a až budeš točit další díl,třeba-čerta starého,vzpomeň si s rolí i na mne.Budu dojíždět hrát třeba kotelnici.Nebo zas aspoň namaluju obrázek tel.732847602 SMS *4* *5*
  • Už 2xjsme se potkali na zlínfestu v kavárně na Moskvě.Po pravdě,neměla jsem o nějakém andělovi páně ani potuchy,ale viděla jsem ho asi sekundu,než jsme se pozdravili.Nejsem už telátko,ale civěla jsem jako,odpusť(imbecil).Trochu maluju,vyplodila jsem takový malý obrázek(olej),jmenuje se anděl páně,ale Ivana bys v tom marně hledal.Chci ti ho věnovat.Prosím o kontakt.majka.jur kyselá ryba seznam.cz
  • jste skvělý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit