Přejít na výpis diskuzí

Jiří Suchý

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zahrada stromů - ráj
    Z jednoho se nesmělo jist
    Jedlo se!!!!
    MARŠ VEN
  • Pan J. Suchý musí také zavzpomínat na svá vystoupení na venkovských divadelních prknech, kde v druhé části představení vystoupil na pět minut a byl pryč. Na plakátech byl uveden jako hlavní postava. Zklamaní diváci a pachuť. Další otázka je o přesvědčování pana J.S. aby nepřebíral Státní vyznamenání od prezidenta Zemana, ale převzal jej. Jsou to asi lidé nebo přívrženci vzdálené velmoci, kteří nám kážou o morálce demokracie a prezidenty střílí jak na běžícím pásu. Dále tak naši slavní umělci. Obyčejný občan této země. VIP tomu říkají jinak!
  • Jiří Suchý hodně existuje jako umělec v pocitech lidí díky vlastně již jeho hlubší minulosti, to, co oslovovalo kdysi, to je v podstatě dobré pro "snění" pamětníků /a někdy ani ne/, lidí v důchodu a pro pár snobů /spíš z oboru/. Jeho výpověď pro dnešní dobu je v podstatě již jen anachronismus, skutečný, současný tep života je vlastně někde úplně jinde. I vlastně takové spolupráce s Fuuskem a Šlapeto jsou toho dokladem. Sám se tím degradoval. Semafor v současné době spíš přežívá...ne, že žije.
  • Pane Suchý, už jen pro ten jejich úsměv bych jim žáááádnou dotaci nedal.
  • Na přelomu osmdesátých a devadesátých let se přátelil s Miroslavem Soukupem, agentem STB, jehož bratr působil v Bartolomějské. Jestli si na to při svém věku ještě pamatuje a co k tomu říká?
  • Dobrý den,dne 15.2.2014 dožil by se Jiří Šlitr 90 let,něco jsem zaslehla o setkáni v jeho rodišti Zálesní Lhotě u domu z pamětní deskou,budete tam také?Vite o tom něco?
  • Pane Suchý,snad proboha nepůjdete 28. na hrad!
  • Pane Suchý,
    využívám příležitost po přečtení Vaší knížky,abych Vás požádal o "zapsání" do fanklubu Lano-li nenapne-li se.
    oslovuje mě to stále,i když, v tom máte podtrženou pravdu, se to dnes nenosí.
    Co na tom?
    Poetično je poetično.
    Váš
    J.Kment
    Uherský Brod
  • Pane Suchý, děkuji za Vaše krásné písničky, které mne provází téměř padesát let. Některé příležitostně hraji a zpívám. Můžu si vybrat podle nálady a to je to co je na nich tak vzácné. I můj otec má narozeniny v pondělí, tak ne jen pro to, Vám z celého srdce přeji zdraví a vitalitu do dalších let. Děkuji, za to co děláte. *6*
  • Pane Suchý,
    já jsem na straně-HELENY VONDRÁČKOVÉ a MARTINA MICHALA,manžel ji chrání a sou spolu šťastni a já jim to moc přeji.Helena má totiž úroveň.
    A ost zpěvačký-STARÉ PUŠKY a ještě drzé,bez komet.L.W. *3* *3* *3*
  • Každý, kdo něco dělá, se nezavděčí všem, ale za Vaši práci si Vás vážím.
    M. Vyroubal
  • Obdivuhodné výkony

    Oh mistře....Je mi 14 let a na vás a vaše hry chodím od útlého dětství...Byla jsem i v pátek na vaší hře :) A obdivuji, že dokážete neustále udělat hry plné humoru,krásy a ještě v nich i hrát s takým elánem...Myslím, že je to opravdu obdivuhodný výkon..Jste můj velký vzor...A můj velký sen je si s vámi někdy zazpívat.Tak snad...Někdy... :)
  • Prosba

    Asi před rokem jem někde zaslechl část písně, kde slova byla: „Zatajte dětem, že chodil děda mráz. Zas narodil se Kristus Pán... Nikde to nemůžu najít. Pomůže, poradí mě někdo? Jelda.Jiri@seznam.cz Děkuji moc a moc předem.
  • Paraplíčko a kočičí tlapky

    Hezký den plný příjemných setkání,
    pane Suchý, možná se mýlím, asi před 30-ti lety jsme dokola poslouchali Vaše LP na kterém bylo moc krásné povídání o paraplíčku, kočičích tlapkách a mnoho dalších.Deska se ztratila v nenávratnu a já mnoho let marně hledám tyto texty. pokud se pletu v autorovi, moc se omlouvám, ale v hlavě mi při vzpomínce na ně zaznívá Váš hlas. Alena
    *4*
  • Takový malý vzkaz

    Vážený pane Suchý,
    nemohu na Vás na žádných stránkách sehnat nějaký kontakt ( a po přečtení pár vzkazů, určených Vám, na těchto stránkách, se ani nedivím). Byla bych navštívila nějaké lepší,jenže není tolik času, abych je vyhledala. Takže alespoň touto cestou.
    Jsem dcera pana Josefa Kapla, pocházejícího z Mohelnice, kousíček od hanácké metropole a protože vím, že jste se s panem Kaplem dobře znal, (i já se s Vámi několikrát osobně setkala, i když Vy na to jistě pamatovat nebudete, protože jsem byla v té době dítě, ale zároveň člen tzv. divácké poroty na mezinárodní soutěži s názvem "Mohelnická filmová písnička). Na Písničce jste byl několikrát čestným hostem a členem poroty,když můj otec Vás osobně pozval.
    Tak to bylo jen malé připomenutí, a teď, proč jsem se Vás snažila vyhledat.
    S politováním Vám musím oznámit, že můj otec letos třináctého ledna zemřel a hned se musím omluvit za pozdní vyřízení takovéto zprávy.
    Budete-li mi chtít odpovědět, tedy prosím na uvedený mail, nikoli na tyto stránky.
    Se srdečným pozdravem Martina Štěpánová - Kaplová
  • Re: Mistře ...

    a vy jste tam byl?..ze tak jasne víte, ze museli odejit ti co meli uspech?! *7* *13*
  • Re: Poděkování a PF 2009

    jen je mi divné, proč si Pepa Fousek vzal za kmotra své knihy člověka, který neunesl popularitu ostatních a všechny je ze Semaforu vyhnal - aby nakonec skončil v propadlišti dějin - na laskavý humor byli Horníček, Werich a ostatní - nikdy "Mistr" Suchý .... *13*
  • Mistře ...

    dnes jsem četl v Reflexu 4/2009 vzpomínky P. Bobka na dobu účinkování v Semaforu, kde Vás vylíčil jako zatrpklého jedince, žehrajícího na svůj osud - plně jsem si Vás dovedl představit - i to, jak po revoluci museli odejít ze Semaforu všichni, kteří měli větší úspěch, než Vy "Mistře" *5*
  • Poděkování a PF 2009

    Dobrý večer Mistře !!! Děkuji moc za krásný zážitek na pódiu Lucerny při křtu knihy J. Fouska. Přeji příjemné prožití Vánočních svátků a hodně zdraví a úspěchů v roce 2009. M.Vídeňský z Rychnova n.Kn.
  • Mistr světa:-D

    Mistře,většího debila jsem fakt v životě neviděl.Trapný a hrozný,doufám,že už to nebude dlouho trvat:-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit