Přejít na výpis diskuzí

Jiří Suchý

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psycholog

    Mistře
    Všem pitomcům musíte jít šíleně na
    nervy. Ostatně, jako vždy.
    S úctou a obdivem
    Josef Kovář
    Ústavní 413
    18100 Praha 8
  • Mistře ...

    dnes jsem četl v Reflexu 4/2009 vzpomínky P. Bobka na dobu účinkování v Semaforu, kde Vás vylíčil jako zatrpklého jedince, žehrajícího na svůj osud - plně jsem si Vás dovedl představit - i to, jak po revoluci museli odejít ze Semaforu všichni, kteří měli větší úspěch, než Vy "Mistře" *5*
    • Re: Mistře ...

      a vy jste tam byl?..ze tak jasne víte, ze museli odejit ti co meli uspech?! *7* *13*
  • Mistře...

    Zrovna poslouchám Benefici... Tak nějak jsem najednou dostal potřebu po Vám napsat. Po 15 letech co poslouchám nahrávky divadla Semafor. Považuji váš humor, za nesmírně laskavý, milý, bohužel i naprosto neopakovatelný. Hrajete si kouzelně s češtinou tak lehce a kouzelně. Lituji, že jsem nezažil eru Semaforu v šedesátých letech. Jste (teda alepoň v mejch vočích-jo) hvězda českého humoru první velikosti.
    Ještě slovo k textů písní, které jste napsal. Když jsem si nedávno koupil dvd s filmem Zločin v šantánu a poprvé jsem slyšel píseň Nashledanou, byl jsem tak fascinován, že jsem si jí přehrál asi 20x za sebou. Tu i všechny ostatní znám nazpaměť. Po vašich deskách sahám ve chvíli, kdy mě život trochu zkouší a není mi nejlépe. Vaše kousky mě z toho vždy spolehlivě dostanou.
    Díky za vše!
    Lukáš
  • Jiří Suchý hodně existuje jako umělec v pocitech lidí díky vlastně již jeho hlubší minulosti, to, co oslovovalo kdysi, to je v podstatě dobré pro "snění" pamětníků /a někdy ani ne/, lidí v důchodu a pro pár snobů /spíš z oboru/. Jeho výpověď pro dnešní dobu je v podstatě již jen anachronismus, skutečný, současný tep života je vlastně někde úplně jinde. I vlastně takové spolupráce s Fuuskem a Šlapeto jsou toho dokladem. Sám se tím degradoval. Semafor v současné době spíš přežívá...ne, že žije.
    • Pan J. Suchý musí také zavzpomínat na svá vystoupení na venkovských divadelních prknech, kde v druhé části představení vystoupil na pět minut a byl pryč. Na plakátech byl uveden jako hlavní postava. Zklamaní diváci a pachuť. Další otázka je o přesvědčování pana J.S. aby nepřebíral Státní vyznamenání od prezidenta Zemana, ale převzal jej. Jsou to asi lidé nebo přívrženci vzdálené velmoci, kteří nám kážou o morálce demokracie a prezidenty střílí jak na běžícím pásu. Dále tak naši slavní umělci. Obyčejný občan této země. VIP tomu říkají jinak!
  • Na přelomu osmdesátých a devadesátých let se přátelil s Miroslavem Soukupem, agentem STB, jehož bratr působil v Bartolomějské. Jestli si na to při svém věku ještě pamatuje a co k tomu říká?
  • Poděkování a PF 2009

    Dobrý večer Mistře !!! Děkuji moc za krásný zážitek na pódiu Lucerny při křtu knihy J. Fouska. Přeji příjemné prožití Vánočních svátků a hodně zdraví a úspěchů v roce 2009. M.Vídeňský z Rychnova n.Kn.
    • Re: Poděkování a PF 2009

      jen je mi divné, proč si Pepa Fousek vzal za kmotra své knihy člověka, který neunesl popularitu ostatních a všechny je ze Semaforu vyhnal - aby nakonec skončil v propadlišti dějin - na laskavý humor byli Horníček, Werich a ostatní - nikdy "Mistr" Suchý .... *13*
  • Pozdrav

    Dík za Váš názor k žívotu .Co se týká humoru,inteligentního,tak ten skončil odchodem pana Horníčka. Jen si nejsem jist,že Vaše slova si vezmou lidé k srdci.Jen bych chtěl znát adresu Vašeho krámku. Přejí hodně zdraví do dalších divaforum. Milan
    • Re: Pozdrav

      hm....
      • Re: Re: Pozdrav

        :DDDD
        • Re: Re: Re: Pozdrav

          suchýjevůl
          • Re: Re: Re: Re: Pozdrav

            jo je :D
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

              smrdite
  • Prosba

    Asi před rokem jem někde zaslechl část písně, kde slova byla: „Zatajte dětem, že chodil děda mráz. Zas narodil se Kristus Pán... Nikde to nemůžu najít. Pomůže, poradí mě někdo? Jelda.Jiri@seznam.cz Děkuji moc a moc předem.
  • Pane Suchý, už jen pro ten jejich úsměv bych jim žáááádnou dotaci nedal.
  • Krásná náhoda

    Mistře, již téměř 50 let jsem Vaším obdivovatelem a poměrně slušně znám Vaši tvorbu. Proto mě velice potěšilo, když jsem v sobotu 23.8. jako oddávající místostarosta Štětí spojoval dvojici Jonáš a Melicharová. Bohužel nevěsta nebyla Žofie a křestní jméno Vašeho pana Jonáše neznám. Směl bych o něj poprosit, abyc si doplnil neznalost Vašeho díla.
    Děkuji, hodně zdraví a tvůrčí iniciativy, abyste nás ještě dlouho těšil svými nápady. Šimral

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit