Přejít na výpis diskuzí

Jiří Václavek

OSOBNOST 24.4.2014 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Projev pana Václavka se mi líbil jak v ranním, tak i nyní v odpoledním vysílání. Otázky klade velmi dobré, dobře se poslouchá a je vždy připraven.
    Doufám jen, že si tady z některých negativních reakcí nedělá moc těžkou hlavu ;)
    Přeji všechno dobré!
  • Líbí se mi vystupování pana Václavka. Občas odpoledne vidím jeho komentare, a líbí se mi hlavně tím,jak je sečtělý. A barva hlasu. Dobře se na něj kouka/,ale nějakou ženskou by mu tam mohli dat, aby se necítil opuštěny..)))
    • Václavek? S Jančurou jedna ruka. Řiťolez,jako Brno. A česky se musí jít zdokonalit k paní Jurinové!!! Ta jej to naučí dokonale. Není pražák,ale mele pražsky v hlavní relaci,že? Řiťolez.
      • Pamatuji se na toho snažílka,když komentoval v TV Brno mluvil normálně a dnes když slyším to jeho pražské "e",tak musím okamžitě vypnout TV!!!
        Jeho pražská čeština je něco příšerného!!! Vyhoďte ho už konečně,kdo to má poslouchat!!!
  • Je naprosto v poradku vyjadrit nazor na osobu pracujici ve verejnospravnim mediu. Kazdopadne kazdy nazor by mel byt prezentovan slusnou formou bez zbytecnych a prihlouplych komentaru. Ja osobne nikdy nebyl fanouskem pana Vaclavka uz jen proto, ze jsem se pristihl, jak vnimam z jeho strany urcitou nadrazenost a lehky afekt. Ale jde jen o muj dojem a jsem rad, ze existuje skupina lidi, ktere jeho prace oslovi a tudiz tak on sam doplnuje spektrum redaktoru pracujicich v Ceske televizi.
  • Pan Václavek patří mezi nejhorší moderátory. Jeho vykonstruované informace a naprosto nepatřičné otázky (typu "Berlíňané jdou dnes na trhy už s tím, že zapomněli na to, co se stalo, nebo to mají pořád v myslích a srdcích?") den po tragických událostech, tak nad tím zůstává rozum stát. Občas si myslím, jestli nežije v dojmu, že před obrazovkami sedí úplní pitomci. Pro mne je to opravdu to nejhorší, co lze v našich sdělovacích prostředcích potkat. Tečkou je jeho věta na hosta:"Pojďme trochu spekulovat..."
    Tak tohle opravdu nemá ve veřejnoprávním médiu co dělat.
  • Hlasový projev Jiřího Václavka je opravdu neposlouchatelný. Znám málo lidí s tak výraznou vadou výslovnosti. Pokouším se zvyknout si na zvukový projev tohoto moderátora, ale zatím se moc nedaří.
    • Vaclavek je milý a dobře se na něj kouká,ale ta vada řeči je skutečně rušivá. Nejde mi na rozum,jak mohl být puštěn k práci moderátora,asi nějaký procesní lapsus. Mluvit by fakt neměl. Tohle k moderovani nepatří.
    • Při vší úctě k pisateli, pan Václavek má především krásnou barvu hlasu, který se příjemně poslouchá.
  • Celá Česká televize včetně pana Václavka je jedna velká propaganda. Kdo si alespoň malinko přečte i alternativní názory a zprávy, mi dá za pravdu. Pan Václavek se na tvorbě této propagandy spolupracuje. To, že je vzdělaný a inteligentní je o to horší. Kdyby byl hloupý, tak by se mu snad dalo i odpustit.
  • Kdyz slysim p.Jiriho Vaclavka, prepinam TV. Nevim, co ma znamenat jeho styl, ale poslouchat ho byt jen chvili, je nad me sily...strasne neprijemny projev. Chapu, ze je dulezity, ale co je moc,je moc.
  • Já ho naprosto nesnáším. Nemám rád jeho hlas, okamžitě přepínám. Má takový lísavý podbízivý vlezlý hlásek. K typu hlasu se přidává i tendenční mluva. Je naprosto vidět a slyšet komu fandí. Má neprofesionální hlas, divím se, že takový člověk s vadou řeči má v ČT takový obrovský prostor
  • Profík a sympaťák. Díky za něj.
  • Práci pana Václavka sledujeme dlouhé roky. Máme rádi jeho pořady i jeho práci. Obdivujeme, že se vypracoval z Brna až do celostátního vysílání. A taky se nám líbí, že se stále hlásí ke svému původu na Moravě. Přejeme do další práce i dalšího života hodně štěstí, zdraví a všeho dobrého. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit