Přejít na výpis diskuzí

Jiří Václavek

OSOBNOST 24.4.2014 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento týden skvělá práce v Devadesátce. Klobouk dolů! Perfektní příprava a příjemný projev.
  • Pan Václavek by si měl zajít na logopedii a odejít z obrazovky ČT. Úroveň řečových dovedností tohoto hlasatele je na úrovni MŠ. Nevím, proč ho v ČT trpí, je to katastrofa. Uvažuji o tom, že přestanu platit koncesionářské poplatky a budu sledovat soukromé televize, kde tento fenomén neuvidím a neuslyším. To je snad specialita ČT, že zaměstnává hlasatele s vadou řeči. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání by se tímhle měla zabývat. Konec ušišlaným hlasatelům v ČT.
  • Díky za Vaši profesionální práci včetně precizní přípravy, která je na ní znát. Hodně štěstí do dalších rozhovorů!
  • Stručně: klobouk dolů před Vaší odborností a profesionálně vedeným přenosem s panem Ševčíkem!
  • Když se objeví většinou diskutérů chválený a opěvovaný profesionál Václavek na obrazovce, tak já i manžel přepínáme. Tak afektovanou a nepřirozenou mluvu předváděla ještě Ochotská na Nově. Jeho řeč rve uši, vážně se nedá poslouchat!
    • Dobrý vtip, paní Zdeňko.... nemyslela jste to vážně, že ne...
    • Musím nesouhlasit. Pan Václavek je výborný profesionál. Dokáže dát dohromady souvislou větu a důraz na myšlenku. U něj to není jen prázdné čtení textu bez porozumění. Srovnávat ho s Ochotskou mi přijde poněkud přes čáru. Ale pokud už chcete někoho ANONYMNĚ kritizovat, zaměřte svou laskavou pozornost na výkon pana Šebrleho. Tam se můžete vyjádřit přímo románově...
  • Bože, jestli to je kvalitní redaktor ČT, tak to je s touto institucí opravdu zlé. Že je jednostranný, to je celkem jedno, ale proč se, probůh, na své hosty lépe nepřipraví ? Hloupé otázky, naivní, takže zbytečné. Kdyby šlo o soukromou televizi, tak prosím, ale proč mám za tohleto platit ?
    • Jak jednostranný? A příprava na hosty je dostatečná... Ono...jak se připravit na hosty, který jsou nudný? Na co se jich ptát patnáct minut, když jejich spotřební doba jsou minuty dve... S tím zázrak neudelate. Ale můžete si tam jít sednout a když okouzlite,možná vám přidělí vlastni kanál a frekvenci))))
    • nevíte někdo, proč tak divně mluví když ani není cizinec nebo syn emigrantů? tipoval bych na androida, ty ale přece ještě neexistují!
      • Presne...pripada mi jak naprogramovany robot. Jeho tvrde a durazne ž, š, č, ř...to je tak strasne neprijemne...
      • Souhlasím, ten pán vyloženě šišlá, jak může dělat moderátora v televizi? Jeho L a D znějí příšerně(mimo jiné),nedá se to poslouchat. A neutrální také není, je vyloženě jednostranný. Opravdu dost děs.
  • Jiří Václavek je především bytost narcistní, která nepokládá při rozhovoru dotazovanému otázku s cílem získat od dotazovaného to, co je dotazovaný schopen či ochoten k věci říci, ale dotaz předestírá jako široce založenou demonstraci své vzdělanosti, sečtělosti a ostrovtipu. Úspěch takovéhoto počínání se nedostavuje, neboť dotaz je položen překomplikovaně a s odbočkami tak, že smysl dotazu víceméně vyšumí a dotazovaný je zmaten, neboť zjistí, že mu byla položena změt několika dotazů. Jiří Václavek je neprofesionální (netrplivý, neukázněný), neboť dotazovaného nenechá sdělit alespoň jednu ucelenou větu. Okamžitě dotazovanému skáče do řeči a zavádí rozhovor někam podle hnutí své roztěkané mysli. To, že má Jiří Václavek vadu řeči, já slyším zejména to, jak patlá "el", je ostudou České televize, resp. jejích personalistů. Jiří Václavek je kohout s atrofovaným hřebínkem, domem s nedokončenou střechou a gigolem s polovičním penisem.
    • Vážený pane Kvakine,
      překomlikovanost? Atrofovaný hřebínek? Gigolo s polovičním penisem?

      Prosím, jakou že Vám určili diagnozu? Sociopatická osobnost s nabubřelým egem a sklonem k nadváze? osobně Vás typuji na nerudného důchodce, kterého v metru nepustili sednout. Nebo že by v Penny došel Pitralon?
    • Jen zírám...jestli někdo překomplikovaně komunikuje, tak jste to vy, pane "kvakine". Pro mě je Jiří Václavek PAN Václavek a celá naše rodina má vždy lepší náladu, když se na obrazovce objeví právě on. Shodou okolností zrovna včera mi moje kamarádka vyprávěla, že jsou u nich doma všichni též jeho velcí příznivci. Mám z toho vašeho komentáře tak nějak pocit, jako byste někomu záviděl, že je chytrý - a to Jiří Václavek bezpochyby je. Nikdo se nemůže zalíbit všem, to je jasné, ale já tedy rozhodně stojím na druhé strany barikády a pro mě je Jiří Václavek sluníčkem, které přináší pohodu se svým klidným a milým vystupováním. A je to skutečný profesionál.
  • Pan Václavek je nejoblíbenější moderátor u nás doma. Milý, vzdělaný, připravený. Navíc se příjemně poslouchá a moc dobře se na něj dívá :).
  • Pan Václavek je profesionál. Je radost ho na ČT24 sledovat. Máme ho rádi. 

    • Líbí se nám taky, s jakou pohotovostí vede rozhovory ve studiu. Musí to být extrémně těžké. Klobouk dolů a jen tak dál!

  • :) a ty budeš zřejmě zakomplexovanej hňup..který nejspíš nikdy neuspěl.)
    • Komplexy, pokud jsem někdy nějaké měl, mne už dááávno přešly. Ta rada pro Jiřího Václavka byla myšlena upřímně a v jeho prospěch. To je odpověď pro toho hňupa, který by se do toho neměl ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit