Přejít na výpis diskuzí

Jiří z Poděbrad

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úžasné,lepší než wikipedie. *4* *14*
  • Dobrý den,
    je to dobré, jen hlupák může vznášet kritiku na člověka, který se zajímá a něco napíše.
    Děkuji autorovi.
  • Je to super ale moc textu *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • je to krasný,nic lepsiho sem nenasla!!! *14*
  • blbá stránka, ta fotka je nemožná, Jiří s Poděbrat tam vypadá jak ichtyl. Je tam taky spousty gramatickych chyb a hystoryckých nejasností
    • Soudruhu, Ty jedeš přez Poděbraty-nebo Poděbrady ? Ty nevíš, že Jiří měl částečně znetvořenou tvář???Mohl jsi autor. půjčit Tvé lepší fotto! asi na Tebe platí píseň: Hlupá.u najdu Tě, tváříš se nadutě ! Já bych osobně -přejmenoval letiště -na letiš. Jiřího z Poděbrad !!!!.Zasloužil by si více úcty od národa za který už ve 14 letech bojoval u Lipan !!!!Vyplývá z Tvého chování-že umíš jen kritizovat!a bořit !! to umí jen ICHTYL !!! COOLY - čti si radši v písance -pro 1 třídu !!!! Ostudo! čr.
    • historycke s tvrdym y hlavne ze upozornujes na chyby v textu :DD
    • Možná tak jediný ichtyl jsi ty *1* *1* *16*
  • Je to dobrý akorát fotka mohla byt lepší.Ale třeba když nemáš učebnici tak se to hodí.
  • Lepší než v učebnici. *1*
  • přijde mi to zbytečně moc rozzsáhlé,šlo by to zkrátit,zjednoduššit a bylo by to to samé *7*
    • Takz si myslím *9*
  • historyk divnavna prezdivka ale odbocila jsem moc hezky nebyl ta fotka jse mi moc nelibyla jinak dobry. *8* *12* *1* *5*
  • Na tak důležitý text, až příliš mnoho chyb a nesrovnalostí.
    Nečte se to plynně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit