Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kekeska

    Re: Re: důležité

    ahoj,náhradní termín nemáme protože teď ještě nevíme jak dlouho bude paní Švorcová marodit.Ptala jsem se jestli ji můžeme navštívit v nemocnici,ale nechce.Budeme respektovat její přání.Jak to bude trochu možné tak se budeme snažit to setkání uskutečnit.Určitě to dáme včas vědět.Moc vás zdravím,strašně jsem se těšila.Já s manželem ovšem do Prahy jedeme,protože tam máme syna a jedeme za ním.Přeju hezký den Maja *3* *3* *3*
  • Re: důležité

    Ahoj Májo,právě jsem si přečetla,že se setkání s paní Švorcovou ruší.To mě moc mrzí.Ale nedá se nic dělat.Jen se bojím náhradního termínu.Další týden jsem pryč a pak ještě i 11. a 18.června.
    Už je to asi úplně jisté,že to setkání 21.nebude,že?
    Přeji ji hodně zdravíčka.
    Jít za ní do nemocnice je asi nevhodné,že?Možná by měla radost.Liana.
  • kekeska

    důležité

    Ahoj,příznivci paní Jiřiny Švorcové!Protože paní je pořád v nemocnici tak se naše setkání 21.května R U Š Í.Zdraví vás Maja *3* *3* *3*
  • jaromirfarnik

    Re: nemoc

    Ahoj všichni,je fakt že se sem dostává jen když jste přihlášeni na mejlu. *3*
    Tak snad to toho 21.dopadne dobře. *5*
  • kekeska

    setkání

    Dobrý den všem příznivcúm paní Švorcové.Paní je stále v nemocnici,ale věřím že do 21.května bude v pořádku.Jenom chci připomenout,že naše setkání se uskuteční 21.května ve 14 hodin v salónku hotelu U Hvězdy Praha,Malý Břenov.Těšíííme se. *3* *3* *3*
  • zdenkake

    Re: Re: Re: Re: telefonát

    tak prid na stretnutie 21.5. Praha , hotel u Hvezdy, - Brevnov.. pekny den z
  • Re: Re: Re: telefonát

    Jaaj, čo by som dal za stretnutie s "Andulkou" Dnes som si kúpil knihu Jiřina Švorcová osobně. Chcel by som si ju dať podpísať a tiež sa s pí. Švorocvou stretnúť a vyobjímať ju :-))))))
  • kekeska

    nvinka

    ahojte,pravě před chvílí jsem mluvila s paní Jiřinkou,je stále v nemocnici,ale věří,že na naše setkání už bude v pořádku a moc se na nás těší a moc vás všechny pozdravuje.Takže nezapomeňte na 21.května na 14 hodin v hotely U Hvězdy.Těšíme se maja *3* *3* *3*
  • kekeska

    setkání

    ahojte,už vím jak nato,a proto vám připomínám naše setkání s paní Jiřinkou.Věřím,že bude v pořádku a ráda přijde mezi nás.Ostatně jako pokaždé ji přiveze Silvestr.Vím že pokud to bude aspoň trochu možné,že se setkání uskuteční.Takže milý fanklubáci náš termín se blíží a už se na vás na všechny moc a moc těším.maja *3* *3* *3*
  • kekeska

    nemoc

    ahoj nemohla jsem se sem dostat,abych vás informovala o hospitalizaci paní Jiřiny Švorcové.Nevím proč to je možné jen přes tiscali. *3*
  • kekeska

    nemoc

    ahojte všichni,já se nemohla dostat na tyto stránky,nevím proč to je na tiscali.cz,ale už jsem tady a chtěla jsem vás informovat o hospitalizaci už ve čtvrtek.Držme palce,aby paní Jiřinka byla zase fit a mohla přijít na naše setkání zdravím maja *3* *3* *3*
  • Re: Re: Re: encyklopedické heslo II

    Opravdu moc hezky napsano
  • Re: Nemoc

    http://www.topvip.cz/nezarazene/jir ina-svorcova-%c2%bboslavi%c2%ab-1-m aj-v-nemocnici

    http://www.blesk. cz/clanek/system-tisteny-blesk/1524 51/blesk-29-4-2011.html

    http://w ww.blesk.cz/clanek/celebrity-domaci -celebrity/152460/zena-za-pultem-sv orcova-hrozi-ji-ochrnuti.html

    *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • vladka65

    Nemoc

    Ach,ach právě jsem se dočetla,že paní Jiřinka leží v nemocnici s bolestí zad.Držme jí všichni palce ať se brzy uzdraví.vladka
  • vladka65

    Re: Re: setkání

    Milí fanklubáci,tak už se brzo dočkáme setkání s milou a vzácnou paní Jiřinkou Švorcovou.Mám v práci zamluvené volno už dva měsíce.Dnes jsem projížděla okolo hotelu Hvězda,tak jsem si vzpoměla na loňské krásné setkání.Jsem velmi ráda,že jsem měla to štěsí a mohla osobně poznat paní Jiřinku.Stále vzpomínám.Přeji všem krásné jarní dny,hodně sluníčka a zdraví.Vladka *4*
  • kekeska

    Re: setkání

    ahoj,mrzí mě to už jsem se těšila,že nás tam bude víc.Možná budu mile překvapená a bude nás dost.Budeme tady informovat jak lsme se bavily a dáme i nějaké foto.Zdravím Maja *3* *3*
  • zdravim

    ahojte, no u mna to vyzera , ze to vyjde, tesim sa strasne moc na p. Jirinku, aj na ostatnych :) *14*
  • monna1981

    setkání

    no vážení a já jsem v pr... *9* 21.5. musím do práce *9* *9* *9* takže se setkání nezúčastním a pošlu paní Jiřince alespoň dopis .... chjo *9*
  • kekeska

    přátelé

    AHOJ zdravím všechny fanklubáky a přeju klidné prožití velikonočních svátků,mužům bohatou pomlázku,ženám přiměřený výprask,aby byly zdravé.Těším se na naše setkání.Už se to pomalu blíží.Všechny Vás rdečně zdraví Maja *3* *3* *3*
  • Re: Re: Re: telefonát

    ahoj Kekesko :),som velmi rada, ze som sa konecne dopracovala k viac info o fanklube pani Jiřinky Švorcovej, veľmi ďakujem za túto aktivitu. Som rada, že chystate stretnutie s pani Jiřinkou, budem sa snazit prist, ak mozes, prosim Ta daj mi blizsie info o čase, kedy bude stetnutie. event. nejaky tel. kontakt, aby som sa mohla s vami spojit pred stretnutím. Prahu trošku poznam. Dakujem velmi pekne, a tesim sa, dufam, ze mi to vyjde. Zdenka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit