Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vladka65

    Re: Re: Re: Re: ROZHOVOR V ROZHLASE -PLZEŇ

    Paní Hanko,jsem ráda,že jsem Vám mohla pomoci a těším se na shledání Vladka
  • Re: Re: Re: ROZHOVOR V ROZHLASE -PLZEŇ

    Hezký den,
    děkuji paní Vlaďko za odkaz na Tajemství paní Jiřinky. Podařil se mi úspěšně stáhnout a již jsem ho také i jedním dechem shlédla *3* . Úžasné, nádherné a velmi pojímavé. Paní Jiřince blahopřeji k úspěchu a přeji jí stále víc a více příznivců, máme jí VELMI rádi *14* . Hanka
  • vladka65

    Re: Re: ROZHOVOR V ROZHLASE -PLZEŇ

    Dobrý den,máte-li zájem o pořad Tajemství,je možné si ho stáhnout na ULOŽ TO. např. http://www.uloz.to/7898874/tajemstv i-jiriny-svorcove-dokument-avi.Jest li se Vám to nepodaří mohu Vám to poslat.Zdravím Vladka
  • Re: ROZHOVOR V ROZHLASE -PLZEŇ

    Hezký den, tolik jsem se těšila na rozhovor v rozhlase, ale odkaz nefunguje, ani se nenačte. Snažila jsem se hledat záznam i v rozhlasovém archivu, ale také marně *9* , mohla by jste mi prosím poradit, kde hledat? Také jsem marně hledala reportáž Tajemství paní Jiřinky, ale i tento nejde nikde nalézt, dotazovala jsem se proto přímo i TV Barrandov, kde mi odpověděli:
    Dobrý den,
    velice děkujeme za projevený zájem o naši TV. Bohužel pořad "Tajemství: Jiřiny Švorcové " v archivu pořadů uveden není z důvodu jeho opakování. Pořad byl velmi sledovaný a budeme ho ještě vysílat. Do ankety Tý Tý pro něj hlasovat můžete. Za případné hlasy Vám děkujeme a věříme, že Vás budeme i nadále bavit!
    S pozdravem a přáním hezkého dne

    Pavlína Němečková
    dopisové oddělení
    Barrandov Televizní Studio a.s. / Kříženeckého náměstí 322 / 152 00 Praha 5 / Česká republika
    e-mail: nemeckova@barrandov.tv /web: http://www.barrandov.tv

    Takže jsem opět nepochodila...

    *9*
  • Re: Tý Tý

    Hezký den, děkuji za info, hlasovat lze také rovnou přes net, viz.odkaz přímo na Herní formulář: http://www.televize.cz/tyty/hlasova ni-nominace
  • Re: prosba

    Pěkný den,
    moc Vám děkuji za milý a pro mne tolik důležitý mail, též jsem Vám odpověděla. Velmi se těším, až se budu moci osobně setkat s paní Jiřinkou a její věrnou zdejší "rodinkou" *3* *3* *3*
  • monna1981

    telefonát

    dnes mi paní Jiřinka udělala obrovskou radost svým telefonátem *3* bohužel jsem byla zrovna v práci a nemohla jsem si s ní popovídat dýl *9*
  • vladka65

    Re: ROZHOVOR V ROZHLASE -PLZEŇ

    Díky,díky dlouho jsem tento rozhovor hledala.Velmi příjemné slyšet kultivovaný a jedinečný hlas paní Jiřiny Švorcové. *4* vladka Už se na ni velmi těším.
  • sylviky

    ROZHOVOR V ROZHLASE -PLZEŇ

    KAMARÁTI !NA TEJTO STRÁNKE MôžETE VYPOČUŤ ROZHOVOR S p.JIRINKOU Z ROHLASU PLZEŇ,KDE HOVORÍ AJ O NAŠOM FANKLUBE.
    http://www.rozhlas.cz/ir adio/plzen?p_gt=1&p_pattern=&p_po=2 93
    *3*
  • kekeska

    Tý Tý

    Vážení a milý jestli chcete poslat hlas pro pořad paní Švorcové tak můžete na telefon 906 15 09 a text je TT 8 TAJEMSTVI JIRINY SVORCOVE
    takže posílejte příznivci vaše Maja *3* *3*
  • kekeska

    prosba

    dobrý den,vážená paní napsala jsem vám adresu a těším se na naše setkání.Jsem moc ráda že nás je stále víc.S pozdravem Maja *3* *3* *3*
  • Re: přátelé

    Hezký den,
    pořad Tajemství Jiřiny Švorcové jsem neměla možnost shlédnout a velmi mě to mrzí. Marně jej hledám na netu, ale nikde tento pořad není, dokonce ani v archivu na TV Barrandov. Nevíte prosím, kde bych tento pořad o paní Jiřince mohla shlédnout? Děkuji, H.Kacbudová
  • PROSBA

    Krásný den všem,
    upřímně bych alespoň touto cestou ráda poděkovala paní Jiřince Švorcové za to, jaká je. Její ryzost, lidskost a charakter by měl být vzorem pro všechny lidi, neboť to je to, co dnes tolik moc chybí a tím je pro naší celou rodinu velkým vzorem, proto si jí velmi vážíme. Přeji paní Jiřince Švorcové brzké uzdravení a spokojený život. Mám však velikou prosbu. Protože jsme velkými příznivci paní Švorcové, podařila se mi konečně sehnat i její skvělá knížka. Tuto nádhernou knížku bych velmi ráda věnovala i s podpisem paní Jiřinky Švorcové mé mamince k narozeninám, které bude nyní 2.4. nádherných 81 let a tento dárek by jí udělal velikou radost. Prosím, moc prosím, kdo by mi mohl poradit, jak, nebo kde, bych mohla autogram od paní Jiřinky Švorcové požádat? Na setkání 21.5. velmi ráda přijedu, to si nemohu nechat ujít a bude mi ctí jí květinou poděkovat, avšak pro podpis knížky je to termín pozdní. Naléhavě prosím, pomozte mi prostřednictvím paní Švorcové udělat radost i mé mamince, udělám pro to naprosto cokoliv. Uvítám jakoukoliv zprávu na email: h.kacbudova@seznam.cz Předem děkuji všem a přeji jen krásné dny. H.Kacbudová
  • Krásný den

    Vše dobré k dnešnímu svátku, štěstí, zdraví, pohodu... *4*
  • kekeska

    přání

    Přeju paní Jiřině Švorcové k zítřejšímu svátku hodně zdraví a štěstí a mnoho pěkných chvil.maja *3* *3* *3*
  • Re: setkání

    Dobrý večer,už se moc těším.
  • monna1981

    Re: potěšení

    *1* těšíme těšíme!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • kekeska

    potěšení

    ahoj kamarádi,mám příjemnou zprávu,naše paní herečka Jiřina Švorcová zvítězila na TV Barrandov.Získala první cenu za nejsledovanější pořad,hurá,hurá,hurá.Jsme moc rádi a gratulujeme.Těšte se z toho všichni příznivci.maja *3* *3* *3*
  • monna1981

    Re: setkání

    *3* *3* supéééér, píšu si a už teď se moc těším!!!!
  • vladka65

    Re: setkání

    Přátelé těším se na paní Jiřinu Švorcovou i na vás. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit