Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kekeska

    setkání

    ahoj,mojí milý fanklubáci,tak vám oznamuji,že setkání s naší milou Jiřinkou se uskuteční 21.května v sobotu ve 14.hodin.Setkání se uskuteční v hotelu U Hvězdy v Malém Břevnově.Těšíme se na vás na všechny.Velice rádi přivítáme další nové zájemce.Maja *3* *3* *3*
  • Re: Stretávka s p.Švorcovou

    Dobrý večer,
    na této stránce fanklubu paní J.Švorcové jsem dnes poprvé, ale zcela určitě ne naposledy *4*
    Setkání s paní Jiřinkou bych se také velice ráda zúčastnila, a to nejen proto, že právě vysílaný tv seriál "Žena za pultem" je pro mne v dnešní době takovým velice milým pohlazením na duši *4*
    Děkuji Vám, paní Švorcová,
    Iveta Bakrlíková
  • monna1981

    kontakt

    Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli někdo nevíte, kam bych mohla paní Jiřince napsat?
    Jinak už se moc těším na plánované setkání!
  • Re: Stretávka s p.Švorcovou

    Dobrý den,moc ráda bych se zúčastnila setkání s paní Švorcovou.Za sebe jsem pro 21.Další týden jsem se sborem pryč.byla bych mpc ráda za datum 21.
    Všechny Vás zdravím.L.Jíchová.
  • vladka65

    Re: Stretávka s p.Švorcovou

    Milá děvčata *4*
    to je dobře,že chystáte setkání s milou paní Švorcovou, na kterou se nedá zapomenout a myslím,že to,že jsme ji mohli poznat osobně a stisknout ji ruku, pro nás zůstane navždy v srdci.Děkuji Maje a Sylvii,že setkání organizují a paní Jiřince Švorcové přeji hodně sil a pevné zdraví,aby se mohla uskutečnit další a další setkání. Vladka
  • monna1981

    Re: setkání

    se mnou prosím počítejte na 100%, snad v práci vyprosím volno nebo si přehodím směnu! už se těším *3*
  • sylviky

    Stretávka s p.Švorcovou

    MOJI PRIATELIA!
    Veru,už pracujeme s Majou na našej stretávke s pani Jiřinkou.Už sme jej dali vedieť,že zas sa chceme s ňou stretnúť a ona sa veľmi potešila.Ale musím sa Vám priznať,že od našej prvej stretávky uplinulo už 2 roky a som rada,že viac a viac ludí sa pridal k nám,aby pár hodín strávil s našou Jiřinkou.Očakávame každého,kto nezabudol na našu Andulku Holubovú a aj v dnešnej dobe má ju rád.Termín stretávky ešte upresníme,ale každopádne bude v Máji,21 alebo 28. Tešíme sa na Vás,a píšte nám ak máte záujem.S pozdravom Sylvia,Maja a pani Jiřinka Švorcová. *3* *14*
  • vladka65

    Re: setkání

    Hurá.... *4* *4* *4* Moc se těším.vladka
  • kekeska

    setkání

    Milý přátelé naše setkání s paní Jiřinou Švorcovou plánujeme na květen a to asi na 21.nebo 28.podle toho jak to bude vyhovovat většině.Prosím ohlaste se kdo máte zájem ať to můžeme upřesnit.Koncem dubna už to musíme vědět přesně abychom informovaly paní Švorcovou.Přátelé moc se na vás těším.Přeju krásný den Maja
  • monna1981

    Re: setkání

    Zdravím! *3*
    Já bych se s dovolením na setkání také ráda vnutila *14* , pokud budu mít možnost se tam nějak dopravit.
  • Re: Mirka

    Ahoj Kekeska!!! ja już patrzyłam w Google i przeczytałam wszystko co tylko się da o Pani Jirina Svorcova *4* .Pisala sem do VLASTA po rozhovor s pani Svorcovou ale mi ne odpisali.Chce bardzo przyjechać na spotkanie do hotelu U Hvezdy tylko daj mi znać dokładna datę ,Jsem velmi ráda, že mohu vám napsat zde. Jsem ráda, že paní Jiřina je zdravé, i přes bolest v nohou, a že budeme moci vidět,Już se tesim na setkani!!!!Zdravím všechny vítám
  • kekeska

    Mirka

    Ahoj,jsme velice potěšení,že i v Polsku znáte pořád naši Jiřinku.Jestli chcete znát více o ní tak klikněte na Google Jiřina Švorcová a tam vlevo jsou fotky,video a jiné věci.Stačí na to kliknout a otevře se to.Zdravím maja *3* *3* *3*
  • Re: setkání

    Bardzo bym chciała też spotkać się z Wami!! to w kwietniu? proszę o dokładny termin bo mam sporo kilometrów,do Was *3* Pozdrawiam
  • Re: připomínka

    Ahoj!Chciałabym wiedzieć ,gdzie mieszka Pani Jirina albo gdzie można ją spotkać> Jeśli ktoś może podać mi te informacje, to bardzo proszę!!!Dziękuję.
  • Re: Jiřinka

    úplne súhlasím. ja som si kúpila DVD so ženou za pultom a pozerám ju neustále. boli to fajn časy. a pani Jiřinka tam bola skvelá a vôbec, všetci českí herci, ktorí tam hrali a už nie sú medzi nami. milujem tento seriál a tiež pani Jiřinku.
  • Re: připomínka

    Ahoj.Jestem Mirka ,mieszkam w Polsce i uwielbiam Pania Jirine !!! u nas teraz są w tv powtórki ,,Żena za pultem,, i ja ten serial kocham!!! chcialabym wiedzieć więcej o Pani Jirinie ale nie mam z nikim kontaktu dlatego dziś poszukalam w internecie troszkę wiadomości.Czy Pani Jirina ma faceebook??? Bardzo proszę o podanie stron lub linków na których mogę Pania Jirinę znalezc zależy mi bardzo.Pozdrawiam Wszystkich!! Mirka
  • kekeska

    připomínka

    Milý přátelé dnes vyšla Vlasta a tam je pěkný rozhovor s paní Švorcovou.V pondělí bude v Blesku pro ženy a asi i v Rytmu života.Nezapomente si to koupit.ahoj maja *3* *3* *3*
  • kekeska

    info

    ahoj,asi ten rozhovor vyjde v Rytmu života.Včera v Blesku vyšel článek s paní Jiřinkou.Já jak se něco dovím nového budu vás informovat.zdraví Maja *3* *3* *3*
  • vladka65

    Paní Jiřina

    Přátelé a fanclubáci to je vskutku dobře,že vznikl pořad o paní Jiřině Švorcové/Tajemství Jiřiny.../a je mi líto,že tak krásný hlas a talent nebylo možno vidět na obrazovce tak dlouho.ˇAž teď v době internetu,DVD máme možnost se radovat a opět sledovat naší milou a oblíbenou herečku a slušného a rovného člověka.V tomhle světě,kde už je tak málo laskavosti si musíme takové lidi chránit a hýčkat.Zdravím Vladka
  • kekeska

    přátelé

    Milý přátelé fanklubáci,musím vám oznámit,že nejsledovanějším pořadem televize Barrandov byl pořad Tajemství Jiřiny Švorcové a Žena za pultem.To je veliký úspěch.Kniha se taky dostala do první 20 nejprodávanějších knih.Mám obrovskou radost a moc to přeju Jiřince.Myslím že my všichni.Krásný den přeje Maja *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit