Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: přátelé

    http://www.regiony24.cz/26-95721-he recka-jirina-svorcova-nahrala-audio knihu-vzpominek

    AUTOGRAMIÁDA knihy a 2CD se koná 20. října 2010 od 16 hodin v pražském Paláci knih Luxor.
    *1*
  • Re: přátelé

    http://www.certnakoze.cz/show/jirin a-svorcova-za-mikrofonem-natocila-s ve-vzpominky-4225.html
    *15*
  • kekeska

    přátelé

    ahojte,všichni přátelé a příznivci paní Švorcové.Tak jakpak se máte?Vzpomínáte na naše setkání.Já ano a dost často.Těď,v létě asi nemá nikdo moc času sedět u PC a tak je málo příspěvků.Kniha Z očí do očí už vyšla a v Eurošopu stojí pouze asi 21O.-Kč.Už ji mám,poslaly to za dva dny.Přeju všem krásný zbytek léta a zase někdy tady na těch stránkách. *3*
  • vladka65

    Re: sylviky

    Ahoj Sylvi a všichni fanoušci!
    To je dobře,že nezapomínáme.Díky za příspěvky a na knihu se také těším *3* Vladka
  • sylviky

    sylviky

    Ahojte kamaráti!
    Mám pre vás zas jednu príjemnú správu od nás,so Slovenska.Ani my,slováci nezabudame na našu Jiřinku. Práve uverejnili článok o nej v časopise Rytmus Života.Som rada že moji rodáci ešte ju majú v spomienkách,vynikajúcu herečku,ktorá v niekoľkých krajinách sa preslávila ako Žena za pultom v hlavnej postave ako Anna Holubová.A aj my,na Slovensku sa tešíme na knihu a CD. *14*
  • kekeska

    Re: Vyjde kniha i CD

    děkujeme za připomenutí,ale my už to víme a těšíme se. *3*
  • Vyjde kniha i CD

    http://www.certnakoze.cz/rozhovory/ jirina-svorcova-chysta-velky-navrat -4143.html

    *1*
  • vladka65

    Matka

    Měla jsem tu možnost opět po mnoha letech vidět Čapkovu Matku v hlavní roli s Jiřinou Švorcovou.Krásný,cituplný výkon.Velká škoda,že paní Švorcová nedostala daleko více příležitostí ve filmu a televizi,kde bychom mohli její herectví obdivovat.Škoda také,že její filmy můžeme v televizi vidět tak málo.Pozdrav všem Vladka
  • kekeska

    omluva

    Ahoj,chtěla jsem se omluvit,že jsem špatně napsala jméno pana Graclíka.Ještě jednou velká omluva.Zdravím všechny mk *13*
  • vladka65

    Re: fanklubáci

    Ahoj fanklubáci.Článek jsem si před chvilkou přečetla.To je dobře,že je někdo,kdo má stejné pocity jako fanklubáci a umí o tom napsat hezký článek.Na knihu se těším a stále na paní Jiřinu Švorcovou i ostatní vzpomínám.Zdravím všechny Vladka
  • kekeska

    fanklubáci

    ahoj,už dlouho nikdo nic nenapsal a já vás chci upozornit na stránky"čert na koze"v podpisech slavných u naší Jiřinky má velice pěkný článeček pan Gracík.Přečtěte si ho.Moc se mi líbí.Je fakt dobrý.My kteří máme paní Jiřinku rádi tak jenom kvitujeme za každá krásná slova.A proto navrhuju na příští setkání pozvat i pana Gracíka.Moc vás všechny zdravím a přeju hezký den.Maja *3*
  • kekeska

    Re: Re: přání

    Dobrý den,máme radost,že nás přibývá a bohužel zatím neplánujeme setkání.Pokud by se tak stalo,určitě to dáme vědět na těchto stránkách.Setkání bylo velice příjemnéa milé.Budeme se těšit.Zdravím a přeju mnoho úspěchů se sborem.Maja
  • Re: přání

    Vážená paní,
    patřím též mezi příznivce paní Jiřinky Švorcové.Už jsem jí také psala a dostala milé odpovědi.Velmi mě mrzí,že jsem se nezúčastnila setkání.Jsem sbormistryní dětského sboru a tudíž velmi často na cestách.
    Chtěla bych se zeptat,zda nepořádáte setkání ještě mimo narozenin?Moc ráda bych se zúčastnila.Věřím,že to bylo moc hezké a závidím Vám.Liana Jíchová
  • jaromirfarnik

    narozeniny

    jéjéj , honem se také připojuji s přáním všeho nejlepšího *8* stálého zdraví a ať se vše daří *4*
  • vladka65

    Re: přátelé

    Ahoj Majo,baví,ale čas je náš nepřítel.Dnes jsem byla v Praze a projížděla okolo hotelu,kde jsme měli setkání s paní Jiřinou Švorcovou.Tak jsem si na vás všechny vzpoměla. *4* Vladka
  • kekeska

    přátelé

    ahoj,mám takový pocit,že vás už moc nebaví psát na tyto stránky.Nebo,že by to počasí?
    Napište své dojmy a pocity. *14*
  • kekeska

    přání

    Dnes 25.května se dožívá krásných 82 let naše paní Jiřinka Švorcová.Přejeme ji do dalších let mnoho zdraví a zase zdraví a moc dobrých přátel.Naše setkání bylo velice krásné a ve velmi dobré pohodě.Ti,kteří na setkání nebyly mají čeho litovat.Přeju všem krásný den. *3*
  • vladka65

    Přání

    K dnešním narozeninám přeji milé paní Jiřině Švorcové pevné zdraví,spokojenost,klid a štěstí do dalších a dalších a dalších let.Vladka
  • přání

    Vážená paní Švorcová
    Přání k Vaším narozeninám hlavně
    přání dobrému zdraví,štěstí a
    dobré pohody.
    Uznávám Vás jako dobrou herečku.
    Král Šumavy,Žena za pultem. *4*
  • sylviky

    Re: setkání

    Ahojte kamaráti!Veru,naše stretnutie s p.Jiřinkou je už minulosť,ale nám,ktorý sme tam boli ostali krásne spomienky a radosť z toho,že naša p.Švorcová zas priala naše pozvanie a trávila s nami pár hodín v sobotu poobede.Bolo nám fajn s nou a mohli sme od nej vypočuť krásne recitovanie,na čo nikdy nezabudneme.S otvorenymi ústami sme ju počúvali a pre nás všetkých,ktorý sme tam boli ostanú tieto zážitky na vždy v pamäti.Dakujeme Vám p.Jiřinka Švorcová!Máme Vás radi!!!!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit