Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vladka65

    Re: setkání

    Děkuji Maje a Sylvii za to,že setkání zorganizovaly a bezprostředně nás přijaly mezi sebe.Bylo to velmi příjemné posezení s milými lidmi.Jen škoda ,že to tak rychle uteklo.Pozdravuji všechny Vladka a Adéla
  • kekeska

    setkání

    Ahoj příznivci tak naše setkání už je zase minulostí a budeme se těšit na další.Mně se to moc líbilo a velice dobře jsem se tam cítila.Jsem moc ráda za nové příznive.Jste všichni moc fajn.Budu zase na to celý rok spomínat.Naše Jiřinka je moc fajn jak jste se všichni mohly přesvědčit.Napište nám svoje dojmy.těšíme se na to.Zdraví maja *14*
  • sraz

    Já se bohužel v sobotu nedostanu ani na chvíli, moc mě to mrzí, taky jsem se těšila. Vy šťastnější, pozdravujte, a hlavně si TO užijte. Přeju vám krásnou sobotu a budu na vás závistivě *9* vzpomínat.
  • vladka65

    Re: setkání

    Ahoj,těším se a doufám,že se v sobotu setkání vydaří.Platí tedy 15.5. hotel U Hvězdy ve 14.00.Doufám,že to najdu. *3* Vladka
  • kekeska

    setkání

    ahoj,všichni příznivci naší Jiřinky!Už se nám blíží termín setkání.Nevím,ale nikdo se už neozývá,ale věřím,že se nás tam sejde zase dost.Moc se na Vás všechny těším a nemůžu se už dočkat.Ahojte maja.
    Sylvi,ty taky nic nepíšeš!Napiš něco. *3*
  • Re: ahoj

    chcela by som aj svojou troškou prispieť k slovám obdivu, chvály a vďaky na adresu pani herečke J. Švorcovej.... u nás na slovensku beží Žena za pultom... ja si to pozriem v s pôžitkom 1x, natočím si aktuálnu časť-pozriem si reprízu a počas víkendu si púšťam zaradom aspoň 3 časti
    " v kuse ".... aj tento seriál spolu s p. Švorcou patrí medzi neopakovateľné, milé, príjemné seriály, ktoré obohatia život a potešia dušu normálneho človeka.... *4*
  • kekeska

    setkání

    ahoj,milý přátelé,již se nám blíží den našeho setkání.Pouhé dva týdny a už tady bude náš den.Těším se na Vás na všechy a hlavně na naši paní Švorcovou.Takže 15.5.2010 v hotelu U Hvězdy nashedanou! *14*
  • kekeska

    Re: Re: příznivci

    Ahoj,přivítáme všechny příznivce paníJiřiny Švorcové.Každý kdo přijde v dobrém úmyslu může přijít na naše setkání.Těšíme se na dobré přátele. *14*
  • kekeska

    Re: setkání

    Díky,Jaromíre jseš hodný,že to tak upřesňuješ.My mimo pražští to tak dobře neznáme.Jseš fajn.Ještě jednou dík. *3*
  • jaromirfarnik

    setkání

    A ještě více upřesnuji setkání-Praha 6 - Břevnov , Bělohorská 151 ,tram.stanice-Malý Břevnov *3* *8* *15* salonek U Rudolfa *1*
  • Re: příznivci

    Moc vsechny zdravim,s internetem jako takovym se teprve seznamuji a jsem moc rada, ze jsem nasla tyto stranky a soucasne lidi, kteri maji tuto PANI herecku take moc radi. Zatim jsem mela pouze jednoho kamarada,se kterym koukame na Zenu za pultem porad dokola... Bylo by mozne, abychom na Vase setkani prisli take?
  • sylviky

    Re: příznivci

    Čakáme Vás všetkých,ktorý ste mali radi seriál :Ženu za půltem a v nej hlavnom rolí našu oblúbenú p.Jiřinu Švorcovú.Teraz máte príležitosť,aby ste sa stretli s nou a pár hodín strávniť v jej blízkosti.Dakujeme za vašu účasť!
    *4*
  • kekeska

    příznivci

    ahoj všichni příznivci paní Švorcové,už se nám blíží termín našeho setkání a to je ještě jednou připomínám 15.května ve 14 hodin v salonku hotelu U Hvězdy.Moc se na vás všechny těším. *3*
  • Re: příznivci

    Taky se na všechny těším *4* a třesu se, aby mi to vyšlo, doufám, že nebude vadit, když se mi podaří zastavit se třeba jen na chvilku.
    Jo a děkuju organizátorkám
    *3*
  • kekeska

    příznivci

    ahoj,velká omluva hotel se jmenuje
    U HVĚZDY nikoli Pod Hvězdou.Jak se bude blížit čas setkání tak vše upřesním.Ahoj
    všechny zdravím Maja
  • vladka65

    Re: příznivci

    Ahoj,už se nemohu dočkat.Těším se na setkání s paní Švorcovou i lidmi,kteří ji mají rádi.vladka
  • kekeska

    příznivci

    ahoj,zdravím všechny příznivce paní Švorcové.Mám dobrou zprávu a to že v květnu 15.5.2010 ve 14 hodin se setkáme s naší milou paní a to v hotelu Pod Hvězdou v Malém Břevnově.Všichni jste srdečně zvání.Všichni kdo máte rádi naši paní Švorcovou.Věřím,že tohle čtou jenom její příznivci.Velice se těším,že zase uvidím Vás všechny,kteří jste tam byly v loni.A určitě to bude ještě příjemnější a to proto,že nás tam bude vic.Těšíme se Maja a Sylva.
    PS.Kdo má nějaký dotaz ať se ozve,rádi vše upřesníme.http://img.osobnosti.cz /smiles/11.gif
  • Re: Re: ahoj

    I já se připojím. Paní Švorcová zůstala stále stejná,zatímco jiní tzv.komunisti a tzv.sametové revoluci okamžitě převlékli kabát a stali se z nich odesáci nebo vlezli do jiných stran. To nejsou lidi,ale hyeny.Nebyli to jenom umělci,ale lidé různých profesí i politici. A právě ti dnes kritizují takové lidi jako je paní Jiřinka Švorcová,její bratr Václav Švorc a řada dalších čestných a poctivých lidí,ktaří nejsou kam vítr,tam plášť.
  • sylviky

    Re: Přání k svátku

    Milá p.Jiřinka Švorcová!
    Prajem Vám k Vaším meninám veľa zdravíčka,spokojnosti,lásky a všetko-opravdu -to všetko najlepšie,čo život môže Vám dať.So srdca S.L.
  • vladka65

    Přání k svátku

    Vážená paní Jiřino Švorcová přeji Vám k zítřejšímu svátku vše nejlepší,hodně zdraví,radosti a spokojenosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit