Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dasvobodova
    Někteří lidé si "osobují - přivlastňují" OSOBNOST herečku národní umělkyni Jiřinu Švorcovou. Chtějí organizovat - diktovat každému. Tak vzniká zárodek diktatury, tam pravá svoboda končí... Tím člověkem byla a je paní Maja - kekeska. Navíc je podlá, navádí své slovenské kamarádky, aby mi kladly otázky. Paní Maje - kekesce od samého počátku vadím, hází mi klacky pod nohy, útočí na mě a zcela ovládla své kamarádky, aby činily co ona chce. Jediná paní Sylvie byla a je bezelstná, ta s láskou byla otevřená paní Švorcové, přispěla i pomocí, té patří dík, ta se distancuje od útočných projevů.
    Oslovují mě redaktoři několika institucí, abych psala články k příležitostem, které se váží k osobností Jiřině Švorcové. Za moje články, které vystihují vše, co se dělo a stále děje okolo Jiřiny Švorcové oceňuje její rodina, herečtí přátelé, redaktoři novin i lidé z různých koutů ČR, kteří mi píší děkovné dopisy! Pan Andre011-Malina-Jahoda v jedné podobě mi nevadí, je to člověk z druhého břehu, proto chápu, že kope! Smutné však je, že v našich vlastních řadách se nachází lidé jako je paní Maja - kekeska, které nepřísluší "přivlastňovat" si herečku paní Jiřinu Švorcovou, jsou určité meze, kam slušný a inteligentní člověk nemá právo vkročit! Paní Majo - kekesko, vaše záludnost, zákeřnost, nečestnost nepatří mezi elitu, jakou byla a je Jiřina Švorcová. Takové lidi nejsou hodny úcty slušných lidí, tam VY nepatříte!
    Tyto stránky nejsou oficiálním místem pro fanklub herečky Jiřiny Švorcové, do nich vstupují lidé slušní i v maskách. Pracujeme na vytvoření fanklubu, který bude hoden slušných příznivců herecké osobnosti národní umělkyně Jiřiny Švorcové! Tam bude moci vstoupit každý s láskou, seriózností a bez masky, bude sloužit všem příznivcům herečky Jiřiny Švorcové!
    Srdečně zdraví Dana Sv. *4*
  • Zdravím všechny příznivce osobnosti paní Jiřiny Švorcové.
    Děkuji za tento příspěvek a obsáhlá a pravdivá slova,kterým paní Dana mnohé vysvětluje - ano,půjdeme s paní Švorcovou dál.Nikdy nezapomeneme.

    Přeji krásné letní dny.L.Jíchová.
  • Každý má právo na názor,který vychází ze svého přesvědčení.
    Ať už je zde zveřejněn názor příznivý,či nepříznivý,nechť je slušný a bez vulgáru.Tímto lidi nepřesvědčíte.
    Zdravím.L.Jíchová.
  • Srdečně zdravím všechny příznivce herečky Jiřiny Švorcové.
    Příznivců této velké osobnosti je mnoho,i když sem nepíší.
    Důležité je,že o nich víme.
    Neupírám nikomu svůj názor,nechť nám jiní neupírají náš.Přála bych každému slyšet názory na paní Švorcovou z úst hereckých osobností,jenž její čestnost jen potvrdilo.Myslím,že nikdo z těchto osobností nemá důvod svá slova vyjadřovat neupřímně.Věřte,nebo nevěřte,jsou i tací z řad osobností,od kterých nás to i překvapilo.Jejich politické smýšlení bylo totiž od paní Švorcové naprosto odlišné.A to vyjadřuje mnohé.
    Je proto třeba osobnost paní Švorcové znovu navrátit mezi herecké skvosty.Tam patří.

    Zdravím.L.Jíchová.
  • Zdravím příznivce herečky Jiřiny Švorcové.
    Velmi se těším na obě vydání a autorům patří velké dík.
  • dasvobodova
    Poklona vážené herečce paní Jiřině Švorcové najdete:
    http://www.zenazapultem.webzdarma.cz/index-media-107.htm

    Ve 2. vydání nového časopisu "Sedmička" jehož autorem i šéfredaktorem je spisovatel Miroslav Graclík, vyjde vzpomínka na herečku Jiřinu Švorcovou dne 16. srpna.
    Haló noviny připomenou 7. srpna.
    Srdečně zdraví Dana Sv. *4*
  • V časopise Sedmička je hezká vzpomínka na paní Jiřini Švorcovou.Pan Graclík nezapoměl.
  • dasvobodova
    Vážení příznivci herečky paní Jiřiny Švorcové,
    na webu: "Žena za pultem" bude vzpomínkové připomenutí 1. výročí úmrtí této skvělé herečky.
    Pokud někdo s příznivců paní Švorcové, který je registrovaný a byl obdarován setkáním, které mu paní Švorcová umožnila, by se měl podepsat svým jménem, je to slušné a férové vůči paní Švorcové, která čestnost zasluhuje, vůči fanklubu je to neetické. Každý příznivec má možnost psát své vlastní myšlenky, cítění k paní Švorcové, nikdo nemá právo za to kohokoliv kritizovat! Tím více je smutné, když se takový člověk najde ve vlastních řadách fanklubu a jako anonym se schovává za své projevy jako je mk - paní Maja s přezdívkou kekeska.
    Tento fanklub není oficiální, nemá svoji vážnost a důležitost, ten teprve vznikne a bude plnit svoji funkci, mnoho fanoušků herečky Jiřiny Švorcové na něj čeká. Nebude anonymní, všichni k sobě budeme upřímní, tolerantní... My nezůstaneme jenom u vzpomínek a dívání se na filmová a divadelní díla, my chceme jít s Jiřinou Švorcovou dál, šířit její dobré jméno a dojít ke kýženému cíli... k její úplné rehabilitaci! Budeme se stýkat s přáteli Jiřiny Švorcové, kteří byli vždy a stále jsou čestní, tak jako byla ONA sama Jiřina ŠVORCOVÁ! Jsme v kontaktu a těšíme se z jednoty s láskou jít dál s hvězdnou herečkou! Tak jako dosud budu lidem vysvětlovat, že bláto naházené na její osobu není její vlastní, jsou to výmysly a lživá obvinění jejich některých hereckých kolegyň a kolegů, které se tím zavděčují politické mocnosti od r. 1989!
    Přeji všem příznivcům herečky Jiřiny Švorcové hodně vzájemné lásky, pochopení, zákeřnost nepatří mezi fanoušky Jiřiny Švorcové!
    Srdečně Dana Sv.
    *4*
  • Ahoj všichni příznivci paníJ.Švorcové.Když čtu tyto příspěvky je mi smutno.Dřív na tyto stránky psalo více lidí,teď jenom paní Svobodová.Asi se většině příznivcú,kteří tady občas něco napsaly moc nelíbí příspěvky paní Svobodové.Vypadá to,že je sama.Tak to ale není.Herečku paní Jiřinu Švorcovou má rádo mnoho lidí,kteří nehledí na její politickou příslušnost ale na její herectví a ti kdo ji znaly osobně na její lidskost.Vím,že i dřív se psaly negativní příspěvky a strašně se mi líbil její přístup.Byla opravdu nad věcí a neurazila se a necítila žádnou zlobu.Přeji všem příznivcům paní Švorcové hezké chvíle u obrazovek (CS film).Davají tam staré filmy a asi už je jedno jaké je obsazení.8.srpna s velikou úctou vzpomenu na tuto herečku. *14* *14* *14*
  • dasvobodova
    Vážení příznivci herečky Jiřiny Švorcové,
    dne 7. srpna Haló noviny připomenou první rok výročí úmrtí námi milované herečky Národní umělkyně paní Jiřiny Švorcové.
    Tato vzácná žena zůstává v našich srdcích, šířím její čestné jméno dál, bojuji za očistu významné osobnosti, která oporu zasluhuje...
    "Klaním se Vám vážená paní Jiřinko Švorcová!"
    Srdečně a s láskou Vaše Dana Sv.
    *4*
  • dasvobodova
    Vážení příznivci námi milované herečky paní Jiřiny Švorcové,
    Filmový festival v Karlových Varech připomněl herečku Jiřinu Švorcovou, která patřila k hvězdným umělkyním své doby, vzpomínku zaslouží, potěšila mě!
    I dnešní den patří Jiřině Švorcové a nám, kteří jsme stále s ní, zasloužila se o to Jana Semelková: http://www.topvip.cz/alba/capkova-vec-makropulos-%E2%80%93-jedinecna-rozhlasova-nahravka-z%C2%A0roku-1975-na-cd
    Vřele doporučuji každému zakoupit dvojcédéčko "Věc Makropulos". Díky kouzelným hlasům všech hereckých umělců, především hlavní představitelky Emilie Marty v podání Jiřiny Švorcové!
    Stačí zavřít oči, poslouchat... zcela vás okouzlí děj, do kterého snadno vplujete a zžijete se s ním...
    S rozhlasovou perfektní nahrávkou si živě dokážete představit všechny hvězdné herecké mistry včetně naší milované Jiřiny Švorcové!
    Radostné zážitky vám přeje a srdečně zdraví Dana Sv.*4*
  • dasvobodova
    Vážení příznivci herečky paní Jiřiny Švorcové,
    blíží se 1. výročí úmrtí této významné osobnosti.
    8.8.2011 nás paní Švorcová opustila.
    Máte-li zájem s námi zavzpomínat na tuto vynikající herečku,
    podám vám informace o termínu setkání v Praze a uctivé poklony u hrobu námi milované herečky paní Jiřiny Švorcové.
    Prosím, napište mi na e-mail: dasvobodova@seznam.cz.
    Srdečně zdraví a těší se na společné setkání Dana Sv. *4*
  • Tady, víc, jak kdekoliv jinde platí: Blbce se neptej, poví sám... *5*
  • dasvobodova
    Vážení příznivci herečky paní Jiřiny Švorcové,
    3. července vyjde v Haló novinách článek - reakce na rozhlasový dokument o Jiřině Švorcové.
    Srdečně Vás zdraví Dana Sv. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší