Přejít na výpis diskuzí

Jitka Čvančarová

OSOBNOST 31.12.2006 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejen krásná

    Jíťa není jen krásná žena, ale ona je jedna z těch mála úžasných lidí, které jsem potkal. Mám jí moc rád. Vláďa *14*
  • Vážená paní Čvančarová,

    existuje přísloví "3x měř a jednou řež". Držte se toho a nebude na vás přinejmenším půlka národa naštvaná. Příště by to asi chtělo, abyste se podobných debat raději neúčastnila nebo si vás lidé dají do jedné řady s Mádlem a Issovou. Viděla jste pohádku Byl jednou jeden král ? (Sůl nad zlato). Tam pan Werich říká Vlastovi Burianovi po nezdařeném vaření lívanců památnou větu: "Na odbornou práci mají být odborníci". A to vy, při vší úctě, na poli politiky nejste. Držte se toho, co umíte dobře, a tím je herectví. Přeji vám hezký den. Jirka
  • Jsem rovněž žena,a dokonce s VŠ vzděláním, ale vůbec jsem nepochopila,
    čím se Miloš Zeman dotkl feministek. Jak mnohé znám, tak se většinou chovají tak, že by je ani muži znásilňovat nemuseli, ony by to zvládly
    za ně.


    Ludmila
  • *1*
  • Jitko, jste ma nejoblíbenější herečka a tak krasna žena se jen tak nevidí :)
  • Připomíná mi Lídu Baarovou

    Možná by jí mohla hrát ve filmu který chce točit Filip Renč
  • Hloupost by se neměla prezentovat veřejně. Inteligentní lidi to uráží.
  • To co jste řekla, jste myslela vážně nebo to byl jen stupidní scénář? V každém případě jste vzala tentokrát roli, která Vám jen ublížila. Jste sice hezká ženská, ale tím to zřejmě i končí. Tak pa, krásko.
  • ruth

    Super

    Jitka je naprosto úžasná! Je to pro mě vzor dokonalé ženy! Je krásná, talentovaná herečka a teď ještě ke všemu skvěle tancuje!!!! FAkt velký obdiv! *3*
  • c.arolinka

    Ona

    Milá Jituško, přeji Vám vše nejelpší k svátku. Hodně štěstí, zdraví a ať se Vám vše v životě podaří, jak si přejete. Zůstaňte stále taková, jaká jste, protože jste dokonalá *3* Moc vás obdivuji a vážím si vás. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit