Přejít na výpis diskuzí

Jitka Čvančarová

OSOBNOST 31.12.2006 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • baraj

    Ať žije královna!

    Byla jsem na představení Ať žeje královna! kde Jitka hraje, bylo to úžasný a všem doporučuji! *14* *4*
  • Paní celebrito,nevím,kde se bere sebevědomí ve vaší hlavě. Tak jste klesla a dovolujete si radit lidem koho mají volit.Co jste,kdo jste vy a všichni nýmandi z branže zpěváků a herců.Jste jiný druh? Neztěžujte si ,že vám lidé dali najevo co si o vás myslí.Lidi potřebujete,aby jste vy a vám podobní mohli hrát mít plná hlediště.Já osobně přestávám po těchto vašich excesech chodit do divadel.Ale konečně vím po letech co je to pravice v českém podání,bezohlednost,zlodějna a sprostota.Otevřela jste mi oči.díky díky...
  • Měl jsem o Vás lepší mínění, to jste už klesla hodně hluboko, když se necháte takhle zblbnout.
  • Ne nadarmo se dříve říkalo hercům komedianti. Vždy jste mne zaujala, ale ode dneška už to neplatí. Ta komedie kvůli knížeti byla trapná a jsem rád, že aspoň národ má rozum a v sobotu se to ukáže.
  • nelíbí

    nelíbí se mi,je nemastná neslaná,a vzhledově pěkná není
    • tomivojtech

      Re: nelíbí

      KDYŽ SE TI NELÍBÍ TAK NA NÍ NEČUČ TI KRASAVČE.
  • pozdrav

    Ahoj Jituško, moc zdravím. Doufám, že se brzo uvidíme. Veronica chůvá Dorotky
  • gratulace

    Přeji Vám k dnešním narozeninám vše nelepší, hodně zdraví a úspěchu. Hlavě ať se Vám splní to, co si přejete sama. S pozdravem Jany
  • skvělá herečka

    V TV nepředvádí ani zlomek toho,co dokáže na divadle.Ordnaci nemusím,ale do divadla na ni zajít...to je zážitek.
  • ---

    Jsi kouzelná holka. Mám tříletou dceru a doufám, že ti bude podobná. Pavel
  • Krásná a talentovaná,

    Jitka je opravdu nádherná ženská, krev a mlíko, radost pohledět a to nejsem lesba, ale ona je opravdu třída. Je to naše Monica Bellucci. A samozřejmě je výborná herečka, v Dokonalém světě je prostě s těmi svými hláškami bombová. Ten seriál se Nově dost povedl, scénárista zaslouží pochcalu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit