Přejít na výpis diskuzí

Jitka Čvančarová

OSOBNOST 31.12.2006 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší Jitko!Hodně štěstí a zdraví. *3* *4* *1* *15*
  • Jitko hlavně proboha nezpívej nezlob se ale zpívat vůbec neumíš jinak jsi skvělá herečka a tanečnice
  • gratuluju k narození holčičky *3* *4*
  • vše nejlepší a hodně štěstí a zdraví *3*
  • Gratulujeme k oťehotnění.
    To zas bude krasne mimino :)
  • vše nej!!
  • c.arolinka

    Narozeniny

    Přeji všechno nejlepší k narozeninám. Hodně zdraví, štěstí a lásky. Ať se vám vše vyplní. Jsem neuvěřitelně šťastná, že jsem mohla někoho tak úžasného a skvělého vůbec poznat *4* *3*
  • Všechno nejlepší Jity *1* *3* *2* *1*
  • Je možné, že redakce nesmaže vulgarity, které někteří mentálně úchylní jedinci zde zplodili?

  • Vážená paní Čvančarová,
    v předvolební debatě jsem viděla Vaši velmi rozhořčenou reakci na slova p.Zeana o "znásílňování poddaných nevolnic". Rozhodně se ho nebudu zastávat, ale pochopila jsem jeho slova v nadsázce, konec konců byly řečeny v tv šou. Mně se nedotkla. Co se mně ale velmi dotklo, je to že p.Scharzenberg převzal rodové jmění pouze z toho důvodu, že byl muž. Jeho sestřenici strýc vydědil, protože nebyla muž. Mohla by jste mi prosím odpovědět, zda to považujete za správné, jaký máte na tuto flagrantní diskriminaci ze strany p.Scherzenberga názor. Přemýšlela jste vůbec nad jaké jsou jeho životní postoje a jak se projevují? Děkuji za odpověď.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit