Přejít na výpis diskuzí

Jitka Čvančarová

OSOBNOST 31.12.2006 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • parket..a

    :-)

    nejhezčí naše herečka a taky dost talentovaná....třeba v Ordinace nebo v Natěračovi byla fakt dobrá =D
  • Narozeniny

    Milá Jituš
    Přání k Tvým narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • hougerka.edward

    Všechno nejlepší!

    Všechno nejlepší Jíťo k narozeninám...hodně lásky,štěstí,zdraví a úspěchů v kariéře seš perfektní..mám tě ráda *1* *14* *14*
  • sousedka

    Bydlí na proti mě
    • Re: sousedka

      vy bydlite na melniku?? mno jo.-....je to moe pribuzna *14*
      • Re: Re: sousedka

        no fakt chcete jestli mi nevěříte tak klidně bydlí naproti mě teda jenom její rodiče
    • Re: sousedka

      no jasně
  • nechápu

    souhlasím se všemi opravdu je moc krásná a dobrá herečka a mám ji nejradši v dokonalym světě, úpa nej českej seriál po comebacku..... *3*
    akorát mi tam přišlo divný jak tam (ta její postava) nadávala furt tej že je tlustá, přitom ona v tom je taky trochu při těle.....
  • :D

    ona je sestřenice mího táty :) ♥ *3*
    • Re: :D

      to určitě...hej vy si všichni furt vymyšlíte.... *8* *8*
  • ahoj
  • natush

    stardance

    Jituško jsi ve star dance úplně nejlepší krásně jsi zatančila slowfokstrot a moc ti to sluší. Na tobě se mi líbí že jsi taková milá, upřímná,krásná, talentovaná a na nic si nehraješ. Jsi nej a doufám že stardance vyhraješ. Posílám hlásky a držím palečky *14* *14* *14* A vy fanoušci Jitky ju ve stardance hodně podporujte Díky *14* *14* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • natush

    Svátek

    Milá Jitko, přeji ti vše nejj k svátku *14* *1* *14* *1* *14* *1* *14* *1* *14* *14* *1* *14*
    PS: jE MĚ LÍTO ŽE JSI VYPADLA VE STAR DANCE. ALE STEJNĚ TANČÍŠ NEJLÍP *14* *14* *14*
  • V seriálu Az po uši jste dokázala ze jste dobra herečka jen by jste měla ještě zhubnout byla jste krásná..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit