Přejít na výpis diskuzí

Jitka Ježková

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jitka má krásný, líbezný, medový hlas a líbí se mi, jak nadabovala Rose z Titaniku.
  • každý by čekal jako že dabuje barbie tak nějakou 25 letou modelku blondýnu s modrejma očima který je strašně krásná a vypadá mile,přitom vypadá takto.ale na to že má tak krásnej hlas bych to neřekla ale nejlepší je dabování barbie a deníček ale pak mi příjde že barbie dabuje někdo jiný *9*
  • Má užasný sexsi hlas mohl bych ho poslouchat pořád supr
  • Mě se stršně líbí jak dabuje Drew Barrymore *14* (jakoby ten hlas k ní patřil). Myslím že je jediná kdo může Drew nejlíp nadabovat.
  • ahoj všem chtěla jsem se zeptat co se Jitce narodila? slyšela jsem dcera je to pravda? Jak se jmenuje?díky *3*
  • bets

    Pro pamětníky

    Úžasně krásně dabovala roli Helen v moc prima seriálu (sitkomu) Křídla někdy v polovině devadesátých let. Je to časově vůbec možný?
  • takezo

    Dabérka

    Pokud já vim,tak dabovala i Nikky (ALI LARTER) v hrdnech a Kate z Titanicu.
  • starstable

    Otázka ♥

    Ahoj lidi, nemýlím se když říkám že dabovala i Vicky v Prci, prci, prcičky? *3*
  • novalee

    Kate a Liv

    Má krásně medový hlas. Nejlépe podle mě dabovala Kate Winslet v Titanicu, ale dobře si poradila i s Liv Tyler v Pánovi Prstenů *4*
  • 1978

    dle všech ostatních pramenů je rok narození 1978. že by si oficiálně dva roky ubrala ? :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit