Přejít na výpis diskuzí

Jitka Ježková

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluji vás JITKO,jste tak krásná.Ach můj bože,ale ne pro mě.Kde vás můžu vidět?.
  • U paní Jitky Ježkové máte uvedený špatný rok narození. Udělali jste ji o dva roky straší... Jitka Ježková je ročník 1978.
  • Souhlasim,ze Kate v seste serii, hlas pani Ševčíkové opravdu nesedel a rusilo to cely serial. Take jsem na nej prestala koukat
  • Souhlasím s těmito názory, změnit hlas v 6. sérii mě strašně ruší. Přecházím na titulky, tam herci snad vlastní hlas měnit nebudou:-D
  • Vše Nej k vašim narozeninám paní Jitko. Co Vám přát,když jste dokonalá. Tak snad zdraví a štěstí .Děkuji za to,že jste ;-)
  • Ano, super dabing v prvních pěti sériích Castla...také proti paní Ševčíkové nic nemám, ale po tolika sériích by se to měnit nemělo, působí to naprosto nepřirozeně a jak už tu někdo psal níž, skoro tím v Česku tenhle nádherný seriál "zabil", prostě to už není ono...
    • Stále jsem hledala, kdo v nových sériích dabuje Katy , stále mi ta změna vadí a jsem ráda, že nejsem sama. Chybí mi hebký hlas původní Katy.
  • nevíte jestli jitka nedělá balet? v divadle byla strašně jitce podobná herečka. prosím odpovězte
  • Ona je úžasná její hlas je neskutečné krásní úplné luxusně nadabovala pána prstenů úplné úžasný
  • Skvělý dabing Kate Beckettové ze seriálu Castle na zabití jsem si poprvé uvědomil při spuštění slovensky dabovaného dílu, který jsem vzdal. Podruhé pak v šesté řadě s pocitem naprosté degradace celé šesté řady seriálu. Hlas paní Hany Igondy Ševčíkové (není to nic osobního), v této roli, mně mírně řečeno irituje.
    Touto cestou upřímně děkuji paní Jitce Ježkové za nenahraditelně přirozenou, s jakoby lehkostí dabovanou roli Kate Beckettové. Děkuji
    • Přesně...nevíš proč ji pak vyměnily za hanu igondu?protože po změně daberky se celá atmosféra seriálu úplně změnila m horšímu
    • Přidávám se a také děkuji za dabování v seriálu Castle na zabití. Je velká škoda, že její hlas už neslyšíme. Děkuji za krásné zážitky při sledování minulých dílů.
    • Souhlasím má skvělý hlas v seriálu Castle na zabití
    • Musím souhlasit. Po shlédnutí prvních minut 6. řady seriálu Castle na zabití jsem se zhrozila. Kate Beckettová promluvila, ale místo svižného příjemného projevu Jitky Ježkové se ozval hrubý monotónní hlas, bez známky emocí. Snažila jsem si na nový dabing zvyknout, ale po pár minutách jsem televizi vypnula a seriál již nesleduji (jako plno dalších příznivců). Opravdu se to nedá poslouchat. Doufejme, že si kompetentní lidé uvědomí, jak změna dabérky hlavní postavy seriálu ublížila.
      • Souhlasím.Zvykla jsem si na příjemný hlas Kate Beckettové(Jitka Ježková),ale když jsem slyšela v 6 serii ten nový hlas,tak to je hrůza.Zvyknete si na hlasy herců jsou vám příjemné a najednou slyšíte tuto hrůzu.Doufám,že se Kate vrátí ten příjemný hlas Jitky Ježkové,protože opravdu je to krásný seriál a myslím,že by byla škoda,kdyby ztratil hodně příznivců.Jana.B.
    • Castle má stále hlas Jirky Dvořáka.Ale Jitka Ježková nadabovala 5 serií.
      Ten serial mám moc ráda.Paní Ševčíková má taky pěkný hlas,ale někde jinde.
      Její dabing mě v 6 serii doslova ruší.Už to není Beckettová.Tak se nedívám.Prostě se to nedá.Až skončí válka v dabingových studiích,tak se hlas Jitky,Kate snad zase vrátí.Jana
      • Souhlasím s Janou, výměna dabingu je nepřijatelná. Hlas paní Ševčíkové je nevhodný pro toho kdo viděl prvních pět dílů seriálu Castla. Eva
  • je super, fajn herečka, ale to co na ni obdivuji nejvíc je jak nadabovala Rose Dewitt Bukater z Titanicu...to k ní tak sedí! Chtěla bych slyšet jak doopravdy mluví Kate Winslet, protože takhle nadabovaná Rose je úžasná *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit